12.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

--

Dobrá Voda si splnila povinnost a porazila tým Úsilného

35. A. Novák (p.)
17

S lehkou nadsázkou by se dal nazvat zápas mezi Dobrou Vodou a týmem Úsilného soubojem Davida s Goliášem. Zatímco domácí hráči zatím výsledkově míří za postupem zpět do I.B třídy, hostující fotbalisté mají zcela opačné starosti a jsou aktuálně nejhorším mužstvem OP.

Penalta a vlastně rozhodující gól utkání

Sobotní odpoledne měl domácí fotbalisty čekat snadný soupeř z Úsilného. Domácí chtěli rozhodnout hned v úvodních minutách, ale brankové příležitosti si naopak vypracovali hosté a jen díky skvělému J. Pauerovi v brance Dobré Vody, domácí mužstvo neinkasovalo. Domácím se na těžkém terénu nedařila kombinace a chyběla nabídka od hráčů. Ve 35. minutě po samostatné akci, kdy C. Novotný přešel ve vápně přes tři hostující hráče a byl faulován, nařídil hlavní rozhodčí J. Šafránek pokutový kop. Jeho exekutor, Aleš Novák, se nemýlil a vsítil jedinou branku utkání - 1:0.

R. Hlouška v hostující bráně již domácím nedovolil skórovat, ale na body to beztak nestačilo

Druhý poločas se střídaly šance na obou stranách hřiště, ale chyběla větší přesnost. Hosté se snažili o vstřelení branky a domácí čím dál více bránili. Za zmínku stojí „námaz“ P. Pajerského. Něco podobného se povedlo i hostům, kdy na hřiště vběhl J. Marek a jeho stoprocentní příležitost zneškodnil hostující brankář R. Hlouška, který si o chvilku později připsal také televizní zákrok, když vytáhl střelu T. Kratochvíla z trestného kopu mířící do šibenice. Hostům se vyrovnat nepodařilo a zápas skončil hubeným vítězstvím domácích 1:0.

SK Dobrá Voda
Jan Baštář ( hráč ): Utrpěli jsme vítězství a můžeme být rádi za tři body díky Jardovi Pauerů, který chytil tři jasné góly. Předvedená hra byla zklamáním.

J. Pauer [-] - A. Novák [-] , J. Marek [-] , D. Hostek [-] , P. Pajerský [-] , J. Baštář [-] , O. Jirák [-] , C. Novotný [-] , F. Novák [-] , Z. Frolík [-] , T. Kratochvíl [-]

Úsilné
R. Hlouška [-] - F. Leština [-] , P. Vazač [-] , V. Polan [-] , R. Tábora [-] , J. Čada [-] , J. Taušek [-] , M. Stejskal [-] , L. Zlesák [-] , J. Jírovec [-] , Z. Německý [-]

ŽK: 4. F. Novák , 40. O. Jirák - 76. L. Zlesák , 88. R. Tábora .
Hráči zápasu: J. Pauer , C. Novotný - R. Hlouška .
Místo: Dobrá Voda. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Šafránek Josef - CAHÁK Michal (N), BRŮŽEK Petr (N).