Jakub Marek
2026-2027
| Datum narození | (35 let) |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | SK Dobrá Voda |
| 2022-2023 | FK Calofrig Borovany |
| 2014-2015 | SK Dobrá Voda |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | ||||||
| 16.08. 15:00 | D.Voda B - Mokré B | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:00 | T.Sviny B - D.Voda B | 5:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | D.Voda B - Mladé B | 4:6 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Ševětín B - D.Voda B | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | D.Voda B - Loko ČB B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Římov - D.Voda B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | D.Voda B - Č.Dub C | 5:2 (4:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 206 (ø 68,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 7 (ø 0,38) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 59 (ø 19,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 16 (ø 1,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 7 (ø 0,41) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 16 (ø 0,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 7 (ø 1,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 12 (ø 2,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1607 (ø 76,52) | 11 (ø 0,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 570 (ø 63,33) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 12 (ø 0,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 38 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 12 | 946 (ø 78,83) | 8 (ø 0,66) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 159 (ø 79,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |




