16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Duel rezervních týmů vyhrála Lokomotiva ČB

22

Další ze vzájemného střetnutí dvou rezervních celků byl k vidění na hřišti Lokomotivy ČB, kam zavítal soupeř z Trhových Svin. V podzimním utkání byli šťastnějším týmem hosté, když zvítězili na domácím poli těsně 2:1.

Trápící se hosté a produktivní domácí po půli remízovali

Od začátku utkání byli po celou dobu jasně lepší hostující hráči, kteří v prvním poločase neproměnili spoustu šancí. Prosadili se i přesto jako první v 25. minutě díky gólové dorážce z blízka, když míč do sítě poslal David Tisoň - 0:1. Z jediné své vážnější nebezpečné situace v první půli se prosadili také produktivní hosté. Ve 33. minutě odcentroval P. Bobek a Pavel Kříž se v zakončení nemýlil - 1:1

Domácí vyučovali svého soupeře v lekci produktivity

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hostující hráči z Trhových Svin byli fotbalovější a v 52. minutě se díky Davidu Tisoňovi dostali opět do jednobrankového vedení - 1:2. Vypadalo to, že už mají hosté utkání ve své moci a v poklidu jej snad dohrají do vítězného konce. Jenže opak byl pravdou. Z nahodilé šance v 81. minutě se opět prosadili domácí hráči a po závaru před brankou sravnal stav zápasu Pavel Kříž na 2:2. Jenže to ještě neřekli poslední slovo a hostům zasadili definitivní KO v 89. minutě, když se po dalším skvělém centru P. Bobka prosadil Tomáš Choutka a vystřelil svému týmu vítězství - 3:2

TJ Lokomotiva ČB B
Jonáš Zýka ( hráč ): My jsme si dnes vítězství nezasloužili a Sviny B byl jeden z nejlepších soupeřů, kteří se u nás představili.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jiří Tůma ( hráč ): Do zápasu jsme vstoupili v dobrém tempu. Vytvářeli jsme si spoustu šancí. Bohužel nás ale sráží jejich proměňování, když po půli jsme mohli vést klidně 5:1. Do druhé půle jsme vstoupili také výborně, podařilo se nám vstřelit vedoucí branku, ale další gól na pohlídání výsledku nám tam už nepadl. Na konci zápasu se hostům povedly dva centry do vápna a oba dva proměnili. Za výkon musím vyzdvihnout celý tým. Každý to tam odmakal. Musíme akorát proměňovat šance, pak to bude úplně o něčem jiném.

R. Štěpánek [-] - P. Kříž [-] , R. Fošum [-] , Z. Gregor [-] , J. Weinreb [-] , J. Wenzl [-] , J. Janů [-] , P. Fantyš [-] , F. Havrda [-] , Š. Sahan [-] , J. Zýka [-]

K. Brůha [-] - V. Brožka [-] , M. Kodras [-] , D. Tisoň [-] , L. Lenk [-] , J. Tůma [-] , J. Kostohryz [-] , P. Nocar [-] , J. Valter [-] , J. Šafránek [-] , T. Vach [-]

ŽK: 75. F. Štrachal .
Hráči zápasu: R. Štěpánek , P. Kříž , P. Bobek - D. Tisoň .
Místo: Loko ČB. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Šafránek Josef - WENZL Jan (N), BRŮHA Karel (N).