Jan Wenzl

2026-2027

TJ Lokomotiva ČB

Datum narození(25 let)
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 TJ Lokomotiva ČB

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 10:00 Kovářov - Loko ČB 3:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Týn - Loko ČB 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Loko ČB - Chýnov 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Veselí - Loko ČB 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 17:00 Loko ČB - Dačice 3:5 (1:2) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:30 Sepekov - Loko ČB 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Loko ČB - T.Sviny 2:3 (1:3) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Loko ČB - Rudolfov 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Mladé B - Loko ČB B 6:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Ševětín B - Loko ČB B 6:1 (3:0) 0 0 0 0 ne
29.08. 17:00 Loko ČB B - N.Hodějovice 2:4 (1:3) 0 0 0 0 ne
13.09. 15:00 D.Voda B - Loko ČB B 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Loko ČB B - Č.Dub C 2:2 (1:2) 0 0 0 0 ne
04.10. 15:30 Loko ČB B - Dubné 9:0 (3:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 18 1530 (ø 85,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 21 867 (ø 41,28) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 24 1887 (ø 78,62) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,29) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 24 1646 (ø 68,58) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 6 498 (ø 83,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)