Jiří Weinreb
2026-2027
| Datum narození | (41 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Lokomotiva ČB |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58 (ø 58,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:00 | Kovářov - Loko ČB | 3:2 (2:0) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 17:00 | Loko ČB - Dačice | 3:5 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Mladé B - Loko ČB B | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Loko ČB B - N.Hodějovice | 2:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | D.Voda B - Loko ČB B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Loko ČB B - Č.Dub C | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:30 | Loko ČB B - Dubné | 9:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | SK Úsilné - Loko ČB B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 58 (ø 58,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 91 (ø 91,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 64 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 155 (ø 77,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 438 (ø 73,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 569 (ø 71,12) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 12 (ø 0,57) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,19) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 69 (ø 34,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 6 | 496 (ø 82,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




