7.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Hluboká "B" si odvezla všechny body z Trhových Svinů "B"

21

Do Trhových Svin přijel celek Hluboké a diváci tak mohli vidět souboj dvou rezervních celků svých A-týmů. Navíc si obě mužstva do dnešního dne připsala po jedné porážce a to v prvním podzimním kole, takže od té doby nepoznal ani jeden z týmu porážku na fotbalových trávnících. Přesto hosté z Hluboké se mohli těšit z více vyhraných zápasů a právem se slunili na předních příčkách tabulky, přičemž Trhové Sviny opanovali zlatý střed...

Hluboká byla první poločas produktivnější

Začátek zápasu byl od obou soupeřů vyrovnaný, ale už v 17. minutě hráči Trhových Svinů prohrávali. Po přímém kopu a zákroku domácího brankáře Františka Pavla se míč odrazil k hostujícímu hráči Procházkovi a ten se nemýlil - 0:1. Vyrovnat se podařilo D. Tisoňovi v 25. minutě, když unikal sám na brankáře Hoška, který jeho první pokus zlikvidoval, ale na dorážku byl již krátký - 1:1. Poté už přibývaly gólové zápisy jen na hostující straně. V 36. minutě se dostal ke střele za velkým vápnem kapitán Hluboké "B" Lukáš Adam a nechytatelnou střelou dostal hostující tým opět do vedení - 1:2. Třetí gól hostujícího mužstva přidal ve 43. minutě Martin Čuhaj, když potrestal chybu domácí obrany ve vlastním vápně a střelou k tyči zvýšil na dvougólové vedení - 1:3.

Ve druhé půlce se už pouze podařilo domácím zkorigovat

Ve druhém poločase se dlouho ani jedno z mužstev nedokázalo v útočné fázi prosadit až do 75. minuty, kdy se domácímu Tisoňovi podařilo využít zmatků ve vápně hostů a podruhé v zápase skóroval - 2:3. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale rozhodčí byl nejspíš proti, když neodpískal jasný penaltový zákrok, kdy se Kolářovi pověsil hostující brankář na záda a stáhnul ho na zem. V průběhu druhého poločasu a celého zápasu měli více šancí hráči domácího celku z Trhových Svin, ale pokud se podařilo šanci dotáhnout do finálního zakončení, střely končily buď u brankáře hostujícího celku Jana Hoška nebo na brankové konstrukci.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Pavel Randa ( hráč ): Měli jsme sestavu na to, abychom získali 3 body. Bohužel to nevyšlo, i když bychom si po průběhu zápasu minimálně bod zasloužili.

F. Pavel [-] - J. Gažák [-] , J. Petr [-] , D. Tisoň [-] , V. Graňo [-] , M. Písko [-] , J. Kostohryz [-] , O. Hruška [-] , T. Kápar [-] , Z. Šafránek [-] , J. Šafránek [-]

TJ Hluboká nad Vltavou B
J. Hošek [-] - M. Kovařík [-] , L. Povišer [-] , O. Krátký [-] , V. Marek [-] , L. Adam [-] , M. Kovařík [-] , J. Procházka [-] , P. Stejskal [-] , M. Čuhaj [-] , K. Vácha [-]

ŽK: 63. O. Hruška - 79. F. Brom .
Hráči zápasu: D. Tisoň - M. Čuhaj , L. Adam .
Místo: Slavče. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav st. - BRŮHA Karel (N), RUBICK Jiří (N).