Zdeněk Šafránek
2026-2027
| Datum narození | (40 let) |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Blesk Klikov |
| 2018-2019 | TJ Spartak Trhové Sviny |
| 2017-2018 | TJ Blesk Klikov |
| 2014-2015 | TJ Spartak Trhové Sviny |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 13:30 | Klikov - Majdalena | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | K.Řečice B - Klikov | 3:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Klikov - Rapšach | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Plavsko - Klikov | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Klikov - Třeboň C | 2:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Stráž B - Klikov | 6:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Klikov - N. Ves n.L. | 6:2 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Staňkov - Klikov | 0:5 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:00 | Klikov - Hamr | 3:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 6 (ø 0,37) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 666 (ø 83,25) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 243 (ø 48,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 208 (ø 41,60) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 2247 (ø 89,88) | 5 (ø 0,20) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 1755 (ø 70,20) | 9 (ø 0,36) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 1209 (ø 80,60) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 9 | 776 (ø 86,22) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |




