Dělba bodů v zápase FK Olešník B/Temelín - SK Zliv

32. L. Říha , 74. P. Vornay - 4. J. Zrun , 24. J. Zrun
20

V nedělním 3.kole se setkala dvě mužstva, která minulý víkend na začátku podzimní části okusila pocit vítězství. FK Olešník si dovezl body z Borovan a SK Zliv si doma snadno poradila se soupeřem z Horní Stropnice. Na tyto výsledky obě mužstva chtěla jistojistě navázat. Nejsledovanějším účastníkem zápasu byl ještě před začátku zápasu samotného hostující hráč Jaroslav ZRUN, jenž nastoupil s celoobličejovou maskou vzhledek k tomu, že z minulého zápasu si odnesl zlomený nos a zlomenou podočnicovou kost...

Muž s maskou řádil v prvním poločase

Zápas začal v rychlém tempu a hned z první standartní situce padl gól. Ve 4. minutě zahrával rohový kop hostující hráč Matěj Fürst a míč za záda nešťastného domácího brankáře uklidil hlavou již v úvodu zmíněný muž s maskou Jaroslav Zrun - 0:1. Rozhodně to nebyl příznivý začátek pro domácí tým a to hráči Olešníku/Temelínu netušili, že za pár minutek bude ještě hůř. Probíhala 24. minuta a hosté ze Zlivi zahrávali další standartní situaci. Jako by to měli nacvičené, opět svůj přesný centr poslal do vápna Matěj Fürst a našel hlavu v tomto zápase neomylného střelce J. Zruna - 0:2. Tenhle gól jakoby otevřel domácím oči a začali mít pomaličku na hřišti herní převahu. Z toho se zrodila situace ve 32. minutě, kdy přetažený míč na zadní tyč vrátili okamžitě domácí hráči zpět do vápna, kde si s prvním zakončením ještě hostující brankář Remta poradil, ale s pohotovým druhým zakončením Lukáše Říhy už ne - 1:2. Domácí se tak stihli dostat zpět do hry ještě do půle a poločas se pak už dohrával bez větších šancí.

O vyrovnání se postaral agilní P. Vornay

Do druhé půle se vrhli za vyrovnáním domací hráči Temelínu a zatlačili soupeře na jeho obranou půlku. Ze strany hostí už nepřicházely žádné nebezpečné akce, ze kterých by domácím hrozil nějaký další obdržený gól. Jediná akce, která by stála za zmínku byl trestný kop, který zahrával Jakub Slavík, ale jeho zakončení těsně minulo branku domácího brankáře Studničky. Domácí byli po celý poločas mnohem lepší na míči a zahazovali díky nepřesnostem a nedůrazu jednu šanci za druhou. Což už ale neplatilo v 74. minutě a domácímu mužstvu se podařilo skóre vyrovnat. Další krásně a hlavně přesně zahranou standartní situaci z kraje hřiště proměnil hlavou kapitán týmu Olešníku/Temelínu Petr Vornay - 2:2. Do konce zápasu se poté hosté nadále už jen bránili a vzhledem k tomu, že domácí se nedokázali prosadit třetím zásahem do černého, remízový zápas byl na světě.

FK Olešník B / Temelín
Miroslav Tressl ( hráč ): Doma by se mělo vždy vyhrávat a to jsme chtěli i v zápase proti Zlivi. Ten pro nás nezačal vůbec dobře a po dvou standartních situacích jsme prohrávali 2:0. Zliv hrála jednoduchý fotbal, který na nás platil. Na míči jsme sice více byli my, ale zahazovali jsme jednu šanci za druhou. Druhý poločas jsme Zliv opravdu trápili a podařilo se nám vyrovnat. Bohužel zahazování šancí pokračovalo. Dělba bodů podle mě spravedlivá nebyla, ale nakonec jsme za bod rádi...

SK Zliv
Martin Tesař ( trenér ): Bohužel jsme nezopakovali výkon ze zápasu se Stropnicí, tudíž vzhledem k průběhu dnešního zápasu, je pro nás bod zlatý, byť jsme vedli 2:0. Musím ovšem vyzdvihnout hlavně výkon a odhodlání našeho hráče Jardy Zruna, který i přes nepříjemné komplikace z minulého zápasu k dnešnímu utkání nastoupil. Na hřišti odvedl vzhledem ke své indispozici, což na něm ale nebylo vůbec viditelné, podotýkám, nadstandartní výkon, který korunoval 2 góly hlavou.

Místo: Temelín. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Feitl Jaroslav - SLEPIČKA Jan (N), FÜRST Václav (N).