2.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

Souboj rezervních týmů zvládl lépe celek Rudolfova

6. M. Sládek , 32. M. Kocina (p.) , 37. M. Kocina , 39. A. Janura (p.) , 88. M. Kocina - 57. P. Stejskal , 61. P. Stejskal (p.) , 76. M. Čuhaj
18

V souboji týmů, které fungují v soutěži jako rezervy svých základen, byly k vidění dva rozdílné poločasy a zápasu by slušela v gólové přestřelce remíza. Přesto ale domácí Rudolfov zvládl konec zápasu a získal do tabulky všechny body...

Drtivý nástup domácích

Domácí tým se od samého začátku zakousnul do svého soupeře a produkoval jednu akci za druhou, což se promítlo i do skóre. Hned v 6. minutě po kombinaci se spoluhráči otevřel gólový účet hráč Rudolfova Marek Sládek - 1:0. Ofenzivní choutky domácích hráčů pokračovaly nadále a hlavně za režie středního záložníka Syrovátky, který vypomohl z "A" týmu, se řítil na bránu soupeře jeden útok za druhým. Přišla osudová sedmiminutovka, která víceméně rozhodla o vítězi zápasu. Ve 32. minutě byl ve vápně hostí faulován Kocina a sám následnou penaltu proměnil - 2:0. V 37. minutě docílil další branky opět Kocina Martin a dorážkou do prázdné brány zvýšil vedení rudolfovské rezervy - 3:0. Hosté se nestihli z třetího úderu ještě vzpamatovat, běžela 39. minuta a následoval další penaltový faul na pronikajícího záložníka Adama Januru. I on sám se zhostil exekuce pokutového kopu a relativně snadno zvýšil už na pro hosty hrozivých - 4:0. Je třeba zmínit výkon bývalého brankáře Rudolfova Brůhy, jenž nyní hájí barvy Hluboké, že hlavně díky jeho přičinění nebyl o poločase na výsledkové tabuli hrozivější stav pro hostující tým.

Herní obrat Hluboké se šťastným koncem pro Rudolfov

Do druhé půle tým Hluboké prostřídal několik hráčů, za domácí již nenastoupil do středu zálohy do té doby výborný Miroslav Syrovátka a obraz hry se rázem změnil ve prospěch hostí. Mladí hráči domácího celku kupili jednu chybu za druhou, z čehož hosté vyprodukovali v 57. minutě gólovou akci, kterou zakončil Petr Stejskal - 4:1. v 61. minutě se kopala opět penalta, tentokrát v neprospěch Rudolfova, kdy pozdní vyběhnutí domácího brankáře Keřky a následném faulu na svoji osobu potrestal z pokutového kopu Stejskal - 4:2. Tahle změna stavu vyvolala v mladé sestavě domácích nervozitu, na což reagoval trenér domácích a na hřiště poslal pár zkušených borců z lavičky. I přesto po několika zmatcích a zbytečných chybách na domácí straně se podařilo hostům z Hluboké snížit stav v 76. minutě, kdy skóroval Martin Čuhal - 4:3. Rázem bylo o drama do posledních minut postaráno. Hostující hráči v tuhle chvíli cítili šanci, že by si ze hřiště Rudolfova mohli odvézt alespoň bod a začali se tudíž hnát za vyrovnávacím gólem. Z toho samozřejmě plynuly díry v zadních řadách, které se domácím nedařilo trestat až do 88. minuty, kdy dal pojistku na domácí výhru svým hattrickovým gólem Marek Sládek a uzavřel tak stav zápasu - 5:3.

SK Rudolfov B
Petr Hlubocký ( trenér ): I když tým hostující Hluboké by si možná za druhý poločas zasloužil bod, myslím si, že hlavně díky prvnímu půlce zápasu a další spoustě zahozených šancí zůstaly body zaslouženě v Rudolfově. Každopádně diváci mohli vidět atraktivní zápas plný fotbalových a gólových akcí možná i na OP zápas v nadstandartní kvalitě.

D. Keřka [-] - F. Hajný [-] , P. Kryeziu [-] , M. Šefl [-] , V. Dvořák [-] - M. Syrovátka [-] , M. Žoček [-] , F. Peiger [-] , A. Janura [-] , M. Kocina [-] - M. Sládek [-]

TJ Hluboká nad Vltavou B
O. Brůha [-] - O. Krátký [-] , P. Stejskal [-] , M. Čuhaj [-] , K. Vácha [-] , J. Hrouz [-] , L. Povišer [-] , J. Kantor [-] , P. Salva [-] , M. Kudrle [-] , J. Rubick [-]

ŽK: 45. M. Kocina - 38. M. Kudrle , 59. L. Adam .
Hráči zápasu: M. Syrovátka , M. Kocina .
Místo: Rudolfov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Nedvěd Petr - KRÝDL Petr (N), POVIŠER Jiří (N).