--

Kvychův hattrick zajistil Staré Říši tři body

14. O. Kvych , 45. V. Švarc , 61. O. Kvych , 70. O. Kvych , 78. A. Plichta
16

Hrdinou zápasu mezi Starou Říší a Břeclaví byl Oleh Kvych, který si připsal hattrick.

Domácí po poločase vedli

Domácí byli v utkání papírovým favoritem. To také povedeným výkonem potvrdili. Navíc se jim dařilo i střelecky a po výborné podzimu jim patří vynikající třetí příčka.

Fibingr poprvé kapituloval už po dvanácti minutách hry, když Vacek sklepl míč Kvychovi, ten mířil přesně a domácí vedli - 1:0. Utkání definitivně rozhodla 28. minuta, kdy Šimon Slaný šlápl na stehno jednoho z domácích hráčů a sudí Pospíšil mu ukázal červenou kartu. V závěru prvního poločasu Oleh Kvych nádherně našel Švarce, ten si však věděl rady a uklidnil domácí tým - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas byl zcela v režii týmu z Vysočiny. Po hodině hry ke střele napřáhl Kvych a jeho tečovaná střela zapadla za Fibingra - 3:0. Chvíli na to Kvych dokonal hattrick, kdyžý zužitkoval práci Vacka  - 4:0. Naposledy se domácí radovali v 78. minutě, když Antonín Plichta rozlnil sít po Nehybově centru - 5:0. Domácí měli i další šance, ale ty neproměnili.

FSC Stará Říše
Luděk Kováčik (trenér): Byli jsme lepší, čemuž nahrálo i vyloučení hráče soupeře, které bylo trochu unáhlené. Rozhodla branka do šatny. S herním projevem jsem opravdu spokojený.

M. Jícha [-] - A. Šmíd [-] , M. Moravec [-] , R. Cipruš [-] , V. Švarc [-] , A. Plichta [-] , M. Vacek [-] , O. Kvych [-] , P. Heide [-] (67. R. Nehyba [-] ) , P. Příborský [-] , L. Hekerle [-] (10. J. Cejpek [-] )