Michal Vacek

PoziceZáložník
Průměrná známka8.2

Kariéra

2022-2023 TJ Ježek Rantířov
2016-2017 FSC Stará Říše
2014-2015 TJ Ježek Rantířov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
605 (ø 75,62) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Tis - Rantířov 1:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
15.08. 16:30 Rantířov - Chotěboř B 3:3 (1:2) 90 2 0 0 ano
23.08. 16:30 Lípa - Rantířov 3:5 (1:3) 33 57 0 0 0 ne
29.08. 16:30 Rantířov - AFC B 1:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Kostelec - Rantířov 1:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Rantířov - Pohled 1:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 15:30 Třešť - Rantířov 2:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Rantířov - Pacov 0:3 (0:0) 32 32 0 0 0 ano
17.10. 14:30 Rantířov - Mírovka 2:4 (2:3) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 7 573 (ø 81,85) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 26 2302 (ø 88,53) 29 (ø 1,11) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 1 17 (ø 17,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 24 2133 (ø 88,87) 15 (ø 0,62) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 7 394 (ø 56,28) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 23 1850 (ø 80,43) 21 (ø 0,91) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 19 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 6 540 (ø 90,00) 10 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 1 16 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 9 801 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 13 819 (ø 63,00) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 29 1600 (ø 55,17) 4 (ø 0,13) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 25 2109 (ø 84,36) 11 (ø 0,44) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 24 1857 (ø 77,37) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 20 1700 (ø 85,00) 12 (ø 0,60) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 195 (ø 65,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,55)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66)