Pavel Simandl
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Charvátská N.V. |
| 2021-2022 | TJ Moravan Lednice |
| 2018-2019 | TJ Sokol Lanžhot |
| 2014-2015 | MSK Břeclav |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 608 (ø 46,76) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Rousínov - Lednice | 5:2 (3:1) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:30 | Lednice - Boskovice | 0:4 (0:1) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.08. 17:30 | Lednice - Rosice | 4:2 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 10:30 | Cézava - Lednice | 1:1 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 16:30 | Lednice - Bosonohy | 1:0 (1:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:30 | Kohoutovice - Lednice | 4:3 (3:3) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 15:30 | MS Brno - Lednice | 1:3 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 27.09. 15:30 | Lednice - M. Krumlov | 4:1 (2:0) | 19 | 71 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.10. 15:00 | Kunštát - Lednice | 2:4 (1:1) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Lednice - Bystrc | 1:3 (0:2) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Ratíškovice - Lednice | 1:6 (1:2) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Lednice - Krumvíř | 1:1 (0:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Lednice - Tišnov | 2:1 (0:0) | 27 | 63 | 2 | 1 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Ivančice - Lednice | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.03. 14:30 | Nikolčice B - Charvátská | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Charvátská - Kobylí | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Hlohovec - Charvátská | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Charvátská - Ivaň | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Nosislav - Charvátská | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.05. 17:30 | Charvátská - Valtice | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Zaječí - Charvátská | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 14:00 | Charvátská - Moravská | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 13 | 608 (ø 46,76) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 21 | 1459 (ø 69,47) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 13 | 903 (ø 69,46) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 19 | 1567 (ø 82,47) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 24 | 2077 (ø 86,54) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 4 | 261 (ø 65,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 6 | 370 (ø 61,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 27 | 2292 (ø 84,88) | 9 (ø 0,33) | 6 (ø 0,22) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,18) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 24 | 2062 (ø 85,91) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 27 | 2252 (ø 83,40) | 11 (ø 0,40) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 28 | 2438 (ø 87,07) | 5 (ø 0,17) | 14 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) |




