Jan Hloch
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Kostice |
| 2014-2015 | MSK Břeclav |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | SK Uhřice - Kostice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Kostice - Nesovice | 4:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 15:30 | Bohdalice - Kostice | 0:4 (0:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Hoštice - Kostice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Kostice - Svatobořice | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:00 | Vyškov - Kostice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Kostice - Strážnice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Ratíškovice B - Kostice | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 23 | 1458 (ø 63,39) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 28 | 1989 (ø 71,03) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 26 | 2097 (ø 80,65) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 26 | 2320 (ø 89,23) | 10 (ø 0,38) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 24 | 2148 (ø 89,50) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 7 | 585 (ø 83,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 27 | 2407 (ø 89,14) | 7 (ø 0,25) | 7 (ø 0,25) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 26 | 2179 (ø 83,80) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 29 | 2538 (ø 87,51) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 2 | 155 (ø 77,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 12 | 1036 (ø 86,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 12 | 1029 (ø 85,75) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




