SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 05.11.2022

0

V 12. kole bylo k vidění dohromady 25 gólů! V 3 zápasech se radovali domácí, v jednom případě odjeli s 3 body hosté a dva zápasy skončily remízou. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Ondřej Pressl -  Tým podržel několika skvělými zákroky, celý zápas si počínal sebevědomě a přispěl k výhře 3-1.

OBRANA:

Tomáš Linhart - Výborně rozehrával, plnil si defenzivní i ofenzivní úkoly, celé mužstvo táhl.

Karel Veselka - K dobrému defenzivnímu výkonu přidal gól ve 22. minutě.

Michal Polena - Tentokrát nastoupil jako stoper. Vynikal dobrým čtením hry, důrazem a výborně organizoval obranu.

ZÁLOHA:

Jan Brabec - Svůj aktivní a bojovný výkon korunoval vyrovnávacím gólem ve 49. minutě. Chotěšov si nakonec ze hřiště silných Dobřan odvezl bod.

Jaroslav Makovec - Dal gól a neustále své spoluhráče zásoboval přihrávkami, zároveň poctivě bránil.

Jan Rous - Celý zápas makal, přesně přihrával, nabízel se a sám vstřelil pátý gól Blovic.

Rostislav Šteiner - Skvělá rozehrávka, prakticky nekazil, odměnou mu byla branka z 47. minuty.

Josef Hlůžek - Rozhodl o výhře Pačejova gólem z 84. minuty.

ÚTOK:

Jakub Vokurka - Dal 2 góly a patřil k nejlepším hráčům Blovic.

Roman Kába - Autor dvou btanek, celé utkání poctivě makal nahoru dolů.

Hlasovat pro hráče můžete od 07.11.2022 10:00 do 09.11.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)