Roman Kába

2026-2027

FK Horažďovice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Horažďovice
2015-2016 FK Svéradice
2015-2016 TJ Sokol Kasejovice
2014-2015 FK Svéradice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
807 (ø 80,70) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:00 Horažďovice - Radnice 3:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Sušice - Horažďovice 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Horažďovice - Chlumčany 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:30 Lhota - Horažďovice 3:4 (2:0) 72 18 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Horažďovice - Tlumačov 1:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 10:15 Chanovice - Horažďovice 1:5 (0:0) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Horažďovice - Dobřany 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 13:00 Rokycany B - Horažďovice 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Horažďovice - Nepomuk 4:5 (2:1) 61 61 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Horažďovice - Stříbro 2:3 (1:3) 44 46 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 7 612 (ø 87,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2272 (ø 81,14) 5 (ø 0,17) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 2501 (ø 86,24) 9 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 8 (ø 0,30) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 5 450 (ø 90,00) 12 (ø 2,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 12 (ø 0,46) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 4 360 (ø 90,00) 6 (ø 1,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2700 (ø 90,00) 18 (ø 0,60) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 6 540 (ø 90,00) 9 (ø 1,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 14 1260 (ø 90,00) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2700 (ø 90,00) 17 (ø 0,56) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2700 (ø 90,00) 14 (ø 0,46) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 20 1705 (ø 85,25) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2555 (ø 88,10) 12 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 11 950 (ø 86,36) 6 (ø 0,54) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)