Redaktor: Jan Keňo

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

28.05.2024 07:27 Jan Keňo 0

Ve 26. kole diváci viděli dohromady 25 branek. Domácím mužstvům se tentokrát vůbec nedařilo a jediné vítězství si připsaly Svéradice. Hosté se radovali ve třech utkáních, zatímco další tři duely skončily nerozhodným stavem. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili. 

Reportáž

Měcholupy opět s čistým kontem a třemi body


Měcholupy zvítězily v Bolešinách vysoko 5:0. Na devatenácté výhře hostujícího týmu se podíleli dvěma brankami Jandečka a Javorský, pátou trefu potom přidal v úplném závěru Harmady. 


Reportáž

Mochtín se rozešel s Blovicemi smírně


Mochtín remizoval ve 26. kole s Blovicemi 2:2. Hosté začali lépe a ve 27. minutě otevřel skóre Krásný, ještě do konce prvního poločasu však vyrovnal Pretzelmayer. Po přestávce zařídil Blovicím vedení Břicháček, Mochtín to ale ani tentokrát nevzdal a v 77. minutě mu zajistil bod svým druhým gólem v zápase Pretzelmayer.


Reportáž

Šlágr kola mezi Horažďovicemi a Švihovem skončil nerozhodně


Horažďovice remizovaly ve 26. kole se Švihovem 1:1. Ve vyrovnaném zápase začaly padat góly až po přestávce. Domácí tým poslal do vedení Jan Boček, hosté ale bleskurychle zareagovali a v 70. minutě za ně srovnal Sláma. 

 


Reportáž

Souboj Starého Plzence s Chanovicemi vítěze nepřinesl


Starý Plzenec remizoval ve 26. kole s Chanovicemi 2:2. Hosté v zápase dvakrát vedli, domácí však pokaždé dokázali zareagovat a v 75. minutě jim zařídil konečný bod Hora. 


Reportáž

Hrádek loupil ve Spáleném Poříčí. O třech bodech rozhodli Gajdečka, Sekyra a Ryba


Spálené Poříčí prohrálo ve 26. kole s Hrádkem 0:2. Hosté prokázali v prvním poločase velkou efektivitu a po gólech Gajdečky a Sekyry se ujali dvoubrankového vedení. Domácí si vypracovali řadu vyložených šancí, obětavá defenziva Hrádku v čele s výborným brankářem Rybou však soupeři nedovolila skórovat. 

 


Reportáž

Svéradice přetlačily Losinou a připsaly si druhé jarní vítězství!


Svéradice porazily ve 26. kole Losinou těsně 1:0. Domácímu týmu zařídil v 55. minutě tři body Brůha. Podrobnější informace o průběhu utkání v článku. 


Rozhovor

Tomáš Hrach: Na jaře podáváme mnohem lepší výkony

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 24.05.2024 20:28 Jan Keňo 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal útočník TJ Sokol Losiná, Tomáš Hrach. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

23.05.2024 07:43 Jan Keňo 112

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Zápasy 26. kola nám natipoval záložník TJ Pfeifer Chanovice, Matyáš Jakub (na fotce vpravo). 

Reportáž

Švihov smetl šesti góly Bolešiny, Aizner slavil čtyři trefy


Švihov vyhrál ve 25. kole nad Bolešinami vysoko 6:1. Domácí navázali na povedený výkon ze Spáleného Poříčí a dále stíhají první dva týmy v soutěži, na které ztrácí v současné chvíli šest, respektive osm bodů. 


Reportáž

Klatovy hrály s Mochtínem vyrovnanou partii, přesto znovu padly


Klatovy prohrály ve 25. kole s Mochtínem 0:3. Ač domácí mužstvo za svým soupeřem herně nezaostávalo, na body to zase nestačilo. Klatovy si připsaly v pořadí devátou porážku a zůstávají na předposledním místě. Mochtín poskočil na čtvrtou pozici. 


Reportáž

Měcholupy prodloužily sérii bez porážky na sedmnáct zápasů v řadě!


Měcholupy porazily ve 25. kole Spálené Poříčí vysoko 5:0. Domácí natáhli šňůru bez porážky na úctyhodných sedmnáct zapasů. Poslední duel, jenž aktuálně první celek soutěže prohrál, bylo utkání se Švihovem (17. září 2023).


Reportáž

Hrádek nedal doma Chanovicím šanci


Hrádek zvítězil ve 25. kole nad Chanovicemi 4:0. Domácí tým podal v utkání výborný týmový výkon a díky deváté výhře v letošním ročníku se posunul na průběžné sedmé místo, hosté naopak klesli na jedenáctou příčku. 


Reportáž

Blovice nestačily na Horažďovice, druhému týmu zařídil hattrickem tři body Boček


Blovice prohrály ve 25. kole s Horažďovicemi 0:3. Na straně hostujícího týmu exceloval nejlepší střelec soutěže Jan Boček, který se pod další vítězství podepsal hattrickem. 


Reportáž

Losiná deklasovala Strážov, hosté neproměnili dva pokutové kopy


Losiná zvítězila ve 25. kole nad Strážovem vysoko 6:0. Domácí byli v prvním poločase hodně aktivní a po třiceti minutách vedli již o tři branky. Po přestávce začal o trochu lépe Strážov, který měl mimo jiné dva pokutové kopy, na straně Losiné se však předvedl brankář Martin Albl, jenž obě penalty zlikvidoval. Domácí následně přidali tři branky a došli si pro své deváté vítězství v sezoně.

 


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

20.05.2024 11:07 Jan Keňo 0

25. kolo nám přineslo celkem 35 gólů. Domácí týmy vyhrály v pěti zápasech, zatímco hosté opanovali dva duely. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili. 

Reportáž

Starý Plzenec splnil roli favorita, doma porazil Svéradice


Starý Plzenec zvítězil ve 25. kole nad Svéradicemi 5:2. Plzenec se ujal velmi rychle vedení a po 17 minutách měl náskok už tří branek. Hosté dokázali po přestávce snížit na rozdíl jediného gólu, o vítězství domácího týmu však definitivně rozhodli Vyskočil s Voráčkem. 


Rozhovor

Filip Čonka: Působení v mužích je skvělá příležitost, jak získat zkušenosti a zlepšit se jako hráč

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 18.05.2024 14:18 Jan Keňo 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal brankář TJ Svatobor Hrádek, Filip Čonka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

17.05.2024 22:43 Jan Keňo 132

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Zápasy 25. kola nám natipoval brankář TJ Sokol Losiná, Martin Albl

Rozhovor

Martin Albl: Určitě bych nechtěl chytat proti Tomášovi Hrachovi a Erikovi Egerovi

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 17.05.2024 17:39 Jan Keňo 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal brankář TJ Sokol Losiná, Martin Albl. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

15.05.2024 19:12 Jan Keňo 0

Ve 24. kole mužstva vsítila dohromady 34 branek. Domácí týmy zvítězily ve třech utkáních, zatímco hosté si odvezli tři body rovněž ve třech případech. Zápas Bolešin s Blovicemi skončil nerozhodně (1:1). Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili. 

Reportáž

Hrádek nadělil Svéradicím sedm branek!


Svéradice prohrály ve 24. kole s Hrádkem vysoko 2:7. Domácí tým inkasoval další tvrdý direkt a s 12 body je stále na poslední pozici, Hrádek se posunul na sedmou příčku. 


Reportáž

Horažďovice porazily oslabené Klatovy, hostující tým nastoupil pouze v devíti hráčích


Horažďovice rozdrtily ve 24. kole Klatovy 7:0. Vysoké vítězství domácího týmu však výrazně ovlivnila skutečnost, že soupeř přijel pouze s devíti hráči. 


Reportáž

Měcholupy stále v čele soutěže! Výhru v Chanovicích řídil Javorský


Chanovice prohrály ve 24. kole s Měcholupy 2:4. Hosté si připsali už třinácté vítězství v řadě a od poloviny září nenašli přemožitele. 


Reportáž

Bolešiny se rozešly s Blovicemi smírně


Bolešiny remizovaly ve 24. kole s Blovicemi 1:1. Domácí poslal do vedení v závěru prvního poločasu Soupír. Po změně stran diváci čekali na branku do 72. minuty, kdy hostům zajistil bod Jan Rous, který tak potvrdil formu z posledních týdnů.


Reportáž

Losiná přetlačila Starý Plzenec, vítězství zařídil Hrach


Losiná vyhrála ve 24. kole nad Starým Plzencem 1:0. Jedinou trefu utkání zaznamenal v 75. minutě domácí kanonýr Tomáš Hrach.


Reportáž

Švihov si odvezl ze Spáleného Poříčí všechny tři body


Švihov oplatil Spálenému Poříčí porážku z podzimu a ve 24. kole nad ním zvítězil 4:1. Hosté si dokráčeli pro čtrnáctou výhru v letošním ročníku, zatímco domácí vyšli bodově naprázdno posedmé.


Reportáž

Strážov poprvé na jaře zvítězil, doma porazil Mochtín


Strážov vyhrál ve 24. kole nad Mochtínem 3:1. Domácí tým si vůbec poprvé v druhé půlce sezony připsal tři body a nyní je na dvanácté pozici, Mochtín okupuje šesté místo. 


Reportáž

Hrádek bere z duelu se Strážovem pouze bod


Hrádek remizoval v dohrávce 21. kola se Strážovem 2:2. Domácí sice dvakrát v zápase vedli, hosté však vždy odpověděli. V 88. minutě zajistil Strážovu cenný bod M. Kalivoda. 


Reportáž

Měcholupy zvládly dohrávku s Plzencem a vyšvihly se na první místo!


Měcholupy porazily v dohrávce 21. kola Starý Plzenec 1:0. O vítězství domácího mužstva se v 71. minutě zařídil Krejčiřík, který proměnil pokutový kop. 


Reportáž

Blovice porazily v dohrávce Svéradice


Blovice zvítězily v dohrávce 21. kola nad Svéradicemi vysoko 5:1. Domácí potvrdili roli favorita a připsali si již svou desátou výhru v sezoně, zatímco hosté utržili patnáctou porážku a zůstávají poslední. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

10.05.2024 12:59 Jan Keňo 105

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Zápasy 24. kola nám natipoval obránce FK Horažďovice, Jakub Pivnička

Reportáž

Chanovice získaly na půdě Švihova cenný bod


Švihov remizoval ve 23. kole s Chanovicemi 2:2. Domácí vedli ještě v 81. minutě o dva góly, nakonec se však museli spokojit pouze s bodem. Hosté nejdříve snížili v 83. minutě po brance Bláhy, remízu poté zařídil v 94. minutě Machovský. 


Reportáž

Klatovy prohrály posedmé v řadě, tentokrát nestačily na Bolešiny


Klatovy neuspěly ani ve 23. kole a doma prohrály s Bolešinami 0:1. Domácí utržili již sedmou porážku za sebou a stále marně čekají na první jarní body. 


Reportáž

Starý Plzenec přetlačil Strážov


Starý Plzenec zvítězil ve 23. kole nad Strážovem těsně 1:0. O vítězství domácího týmu rozhodl jediným gólem zápasu Seman. 


Reportáž

Horažďovice si odvezly tři body z Mochtína a stále se drží na špici


Mochtín prohrál ve 23. kole s Horažďovicemi 1:2. Vítězství hostujícího týmu řídil nejlepší střelec soutěže Jan Boček, který v zápase vstřelil dvě branky. Horažďovice zůstávají minimálně do středeční dohrávky Měcholup se Starým Plzencem na první příčce, Mochtín je pátý. 


Reportáž

Hrádek doma nedal Losiné šanci


Hrádek porazil ve 23. kole Losinou 3:0. Domácí mužstvo se po sedmém vítězství v sezoně posunulo na průběžnou devátou příčku, zatímco hosté klesli na jedenáctou pozici. 


Reportáž

Měcholupy potvrdily roli favorita a Svéradicím vstřelily šest gólů


Měcholupy vyhrály ve 23. kole nad Svéradicemi 6:0. Domácí tým tak zatím na jaře pokračuje ve výborných výkonech a z dosavadních šesti zápasů vytěžil maximální počet bodů. 


Reportáž

Spálené Poříčí ochutnalo v derby s Blovicemi desítku, v první půli viděli diváci hned osm branek


Na zápas v Blovicích se určitě budou snažit co nejrychleji zapomenout fotbalisté Spáleného Poříčí. Soupeř nad nimi totiž zvítězil ve 23. kole vysoko 10:1. Domácí rozhodli derby již v prvním poločase, v jehož průběhu vstřelili sedm branek. 


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 23.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

06.05.2024 19:53 Jan Keňo 0

Ve 23. kole diváci viděli celkem 29 gólů. Domácí týmy zvítězily ve čtyřech zápasech, zatímco hosté slavili výhru dvakrát. Jeden duel skončil nerozhodným stavem. Hned jedenáct branek padlo v souboji Blovic se Spáleným Poříčím (10:1). Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili. 

Rozhovor

Marek Kutka: Důležité bude si udržet současnou pohodu a pokračovat stejně i v dalších zápasech

Plzeňský | 1.B třída sk. B
Plzeňský 03.05.2024 18:28 Jan Keňo 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal záložník TJ Sokol Mochtín, Marek Kutka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Hrádek si odvezl ze Starého Plzence bod


Starý Plzenec remizoval ve 22. kole s Hrádkem 2:2. Domácí se ujali rychlého vedení a po 26 minutách vedli už o dvě branky, na straně hostujícího týmu však předvedl výborný individuální výkon Skála, který dvěma góly zařídil svému týmu alespoň bod.


Reportáž

Blovice uspěly na půdě Chanovic


Blovice zvítězily ve 22. kole na půdě Chanovic 2:1. Hostující tým poslal ve 22. minutě do vedení Krásný, domácí ale odpověděli brankou Kubaňe z 64. minuty. O vítězství Blovic se postaral Heřman, který v 74. minutě uzavřel skóre na konečných 2:1. 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

02.05.2024 15:49 Jan Keňo 110

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Zápasy 23. kola nám natipoval útočník TJ Sokol Spálené Poříčí, Radek Šlejska

Reportáž

Losiná těsně podlehla Měcholupům, hostům vystřelil v 87. minutě tři body Bečka


Losiná prohrála ve 22. kole s Měcholupy 1:2. Když už to vypadalo, že se soupeři rozejdou smírně, hosté těsně před koncem zápasu udeřili. V 87. minutě zařídil Měcholupům tři body Bečka. 


Reportáž

Strážov dosáhl v zápase se silnými Horažďovicemi na první jarní body


Strážov remizoval ve 22. kole s Horažďovicemi 2:2. Domácí tak dosáhli v jarní části sezony vůbec poprvé na body, v tabulce jsou však stále předposlední. Hosté se drží na průběžné první pozici, druhé Měcholupy ale mají utkání k dobru. 


Celkový počet: 864