Jakub Vokurka

2026-2027

FK Nepomuk

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Nepomuk
2021-2022 TJ Sokol Blovice
2014-2015 FK Nepomuk

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
277 (ø 69,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Tlumačov - Nepomuk 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
15.08. 13:30 Nepomuk - Bolevec 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:30 Chanovice - Nepomuk 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Nepomuk - Stod 4:0 (2:0) 7 83 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 4 277 (ø 69,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 25 2065 (ø 82,60) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 10 680 (ø 68,00) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 15 1185 (ø 79,00) 12 (ø 0,80) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 21 1431 (ø 68,14) 2 (ø 0,09) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 20 1703 (ø 85,15) 11 (ø 0,55) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 9 671 (ø 74,55) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 6 395 (ø 65,83) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 19 (ø 19,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 11 936 (ø 85,09) 8 (ø 0,72) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 5 338 (ø 67,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 13 1135 (ø 87,30) 6 (ø 0,46) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 13 1124 (ø 86,46) 7 (ø 0,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 15 1226 (ø 81,73) 3 (ø 0,20) 9 (ø 0,60) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)