Lukáš Krásný
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 6.8 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Zdemyslice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Blovice |
| 2022-2023 | TJ Svatobor Hrádek |
| 2021-2022 | TJ Sokol Blovice |
| 2016-2017 | SK Klatovy 1898 |
| 2015-2016 | SK Klatovy 1898 |
| 2015-2016 | FK Okula Nýrsko |
| 2015-2016 | FK Okula Nýrsko |
| 2014-2015 | SK Klatovy 1898 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 786 (ø 87,33) | 12 (ø 1,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Zdemyslice - D. Lukavice | 5:3 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Hradec - Zdemyslice | 4:3 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 14:00 | Zdemyslice - Lužany | 5:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Dvorec - Zdemyslice | 0:2 (0:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 13:30 | Zdemyslice - Štěnovice | 4:0 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:30 | Zdemyslice - Chotěšov B | 4:2 (2:2) | 84 | 84 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Chlumčany B - Zdemyslice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 13:00 | Zdemyslice - Žinkovy | 5:2 (4:2) | 85 | 85 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 24.10. 11:30 | Zdemyslice - Klášter | 4:3 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 13:00 | Žákava B - Zdemyslice | 2:6 (2:4) | 84 | 84 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 5 | 443 (ø 88,60) | 7 (ø 1,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 15 | 1274 (ø 84,93) | 32 (ø 2,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 2105 (ø 87,70) | 28 (ø 1,16) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 21 | 1856 (ø 88,38) | 24 (ø 1,14) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 2156 (ø 89,83) | 23 (ø 0,95) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,29) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 2059 (ø 85,79) | 23 (ø 0,95) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 5 | 347 (ø 69,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 15 | 881 (ø 58,73) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 28 | 1534 (ø 54,78) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 7 (ø 2,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 26 | 2012 (ø 77,38) | 7 (ø 0,26) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 29 | 2471 (ø 85,20) | 3 (ø 0,10) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,13) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 22 | 1097 (ø 49,86) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
| Plzeňský | 1.A třída | 8 | 576 (ø 72,00) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 180 (ø 60,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 6 | 162 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




