Rozhovory s hráči kola Jihočeský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Je to práce celého týmu, včetně trenéra, popisuje vítězství v soutěži Jan Hrach

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 25.05.2023 12:12 0

Třiadvacáté kolo rozhodlo definitivně o postupu Sousedovic do 1.A třídy. Díky hlasování fanoušků se mohl vítěz ankety o hráče kola, kapitán Jan Hrach, rozpovídat o tomto úspěchu sousedvického fotbalu.

Rozhovor

Myslím, že to u nás má tak nastavené drtivá většina kluků, hodnotí Martin Ráž bělčický patriotismus

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 18.05.2023 17:32 0

Dvaadvacáté kolo ovládl bělčický bijec, Martin Ráž. Martin se v rozhovoru rozpovídal o prohraném derby, ale i o svém srdcovství k Bělčicím.

Rozhovor

Určitě to přidalo na sebevědomí, popisuje nástup trenéra Bajčíka Matyáš Osvald

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 11.05.2023 13:01 0

Poprvé v letošním ročníku se vítězem ankety o hráče kola stal hráč prachatického Tatranu, konkrétně Matyáš Osvald. Maty se rozpovídal o současné situaci Tatranu, ale i tom, jaká pozice mu nejvíce svědčí.

Rozhovor

Myslím, že jich mohlo být o dost víc, popisuje svoji střeleckou úspěšnost Karel Hanzlík

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 03.05.2023 11:59 0

Fanoušci rozhodli a hráčem jubilejního dvacátého kola se stal kapitán Bělčic, Karel Hanzlík. V rozhovoru se rozpovídal o své fotbalové kariéře i jarním obrození Bělčic.

Rozhovor

Prostor ke zlepšení se najde vždycky, popisuje svojí formu Dominik Petráň

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 24.04.2023 13:05 0

Fanoušci po dlouhé odmlce zvolili hráčem kola hráče sousedovického Znakonu. Toto vítězství si po Josefu Šourkovi a Janu Hrachovi připsal také Dominik Petráň, který vstřelil o víkendu dvě branky. V rozhovoru se rozpovídal o své kariéře, ale také o víkendovém dvojzápasu, který na Sousedovice čeká.

Rozhovor

Kluci i trenéři táhnou za jeden provaz, popisuje nové prostředí Štěpán Kryštof.

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 11.04.2023 08:02 0

Třetí jarní kolo jihočeské 1.B třídy skupiny B ovládla hlasování o hráče kola zimní posila Vacova, Štěpán Kryštof. V rozhovoru se rozpovídal o tom, jak přestup vznikl a jaké má v jihočeském městečku ambice.

Rozhovor

Bělčice jsou prostě srdcová záležitost, říká s hrdostí Ladislav Mach

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 04.04.2023 08:51 0

Fanoušci rozhodli a vítězem hráče 16. kola jihočeské 1.B třídy skupiny B se stal obránce Bělčic, Ladislav Mach. V rozhovoru se rozpovídal například o přestavbě kabin, ale také proč odehrál letos tak málo zápasů.

Rozhovor

Chceme jít zápas po zápasu a sbírat body, velí na začátku jara Kristián Hájek

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 27.03.2023 20:45 0

Jaro začalo o víkendu i v nižších krajských soutěží. Fanoušci mohli tak hlasovat o hráče kola i v 1.B třídě skupiny B. Potřetí letos vyhrál hlasování hráč volyňského Slavoje a tentokrát zvítězil věkem stále dorostenec Kristián Hájek, který tak napodobil svého ještě mladšího spoluhráče Jaroslava Chvostu. V rozhovoru Kristián mluví o jarních cílech Slavoje, ale také o dorosteneckém spojení se Šumavanem z Vimperka.

Rozhovor

S podzimem jsme určitě všichni spokojení, hodnotí střelec Jan Hubáček

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 14.11.2022 12:25 0

Fanoušci zvolili posledního hráče kola na podzim. Třinácté kolo ovládl útočník Vlachova Březí Jan Hubáček, který vstřelil proti Volyni dvě branky a zařídil tak vítězství Březí 2-1.V rozhovoru se rozpovídal o výborném podzimu nováčka, ale třeba také o své kariéře a o partě v kabině.

Rozhovor

Byla výborná parta a hodně se nám dařilo, vzpomíná Jan Hrach na dorostenecká léta ve Strakonicích

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 08.11.2022 21:10 0

Fanoušci vybrali v anketě o hráče předposledního kola 1.B třídy skupiny B za vítěze kapitána Sousedovic Jana Hracha, který vstřelil Bělčicím dvě branky. V rozhovoru se rozpovídal o své kariéře, ale také o neuvěřitelné jízdě Sousedovic v letošním ročníku.

Rozhovor

Asi budu muset fanoušky za hlasy na něco pozvat, říká s úsměvem Josef Šourek

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 31.10.2022 12:56 0
Fanoušci zvolili v posledním říjnovém kole za hráče jedenáctého kola 1.B třídy skupiny B už letos počtvrté kanonýra ze Sousedovic Josefa Šourka. Pepa se tentokrát rozpovídal nejen o zápase ve Březí, ale i tom, jak moc si váží podpory fanoušků.
Rozhovor

Sezóna nám vycházela famózně, vzpomíná Jaroslav Chvosta na titul z krajského přeboru dorostenců

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 27.10.2022 10:45 0

Fanoušci zvolili hráčem jubilejního desátého kola 1.B třídy skupiny B podruhé v letošním ročníku hráče Volyně Chvostu. Tentokrát ale nejde o obránce Michala, nýbrž o jeho syna Jaroslava Chvostu, který letos válí za tři kategorie. V rozhovoru se Jarda rozpovídal o jeho formě, ale i třeba o titulu v krajském přeboru dorostenců, který propojuje společenství jeho dvou milovaných klubů.

Rozhovor

Myslím si, že to nebude speciální zápas jenom pro mě, říká Josef Šourek před duelem se Strakonicemi

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 20.10.2022 22:27 0

Fanoušci zvolili hráčem devátého kola 1.B třídy skupiny B už potřetí v ročníku Josefa Šourka ze Sousedovic. Tentokrát se nám rozpovídal o souboji proti Strakonicím i jeho zatím neuvěřitelné formě, kterou letos trápí obrany soupeřů.

Rozhovor

Přál bych to každému fotbalistovi, který má syna, říká o zápasech se syny Michal Chvosta

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 13.10.2022 10:33 0

Fanoušci vybrali hráčem osmého kola 1.B třídy skupiny B zkušeného matadora z Volyně Michala Chvostu, který odehrál proti Bavorovu výtečný zápas. V rozhovoru se nám rozpovídal o své bohaté kariéře, ale i o tom, jaké to je si zahrát se svými syny.

Rozhovor

Budeme chtít ukázat svojí sílu a potvrdit první místo, velí Josef Šourek před utkání s Hošticemi

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 06.10.2022 21:11 1

Fanoušci zvolili hráčem sedmého kola opět kanonýra Josefa Šourka, který tak vyhrál podruhé v řadě. V rozhovoru se rozpovídal o svém místě v kabině a přidal pár menších zajímavostí o sobě.

Rozhovor

Sousedovice pro nás byl ideální tým, říká o přestupu kanonýr Josef Šourek

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 29.09.2022 22:34 0

Fanoušci zvolili hráčem šestého kola kanonýra Sousedovic Josefa Šourka, který už zvládl deset branek za šest zápasů. V rozhovoru se rozpovídal o své formě i o letním přestupu z Junioru právě do Sousedovic.

Rozhovor

Momentálně mi to tam padá, tak doufám, že bude i dál, říká o svém gólovém apetitu Martin Machnyk

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 22.09.2022 08:20 0

Fanoušci po velice vyrovnaném hlasování zvolili jako hráčem 5. kola nakonec člena záložní řady Chelčic, Martina Machnyka. Martin se v rozhovoru rozpovídal například o své dočasné kariéře, nebo o současném tažení Chelčic v soutěži. 

Rozhovor

Trenér Řehák mě učil fotbal, ale i disciplínu a vytrvalost, vzpomíná na své začátky Jan Hajný

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 15.09.2022 12:16 0

Hráčem 5. kola zvolili fanoušci dalšího hráče z týmu nováčka v soutěži. Tentokrát ale nešlo o Vlachovo Březí, ale tým z Chelčic, kde hraje i Jan Hajný. V rozhovoru vzpomíná na svojí fotbalovou kariéru, ale také mluví o zatím výborném vstupu Chelčic do soutěže.

Rozhovor

Čisté konto je skvělé, ale důležitá je výhra týmu, říká s pokorou brankář Jan Kouba

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 09.09.2022 10:53 0

Hráčem 3. kola se po jednoznačném vítězství v anketě stal už druhý hráč nováčka z Vlachova Březí. Tentokrát ale šlo v brankáře Jana Koubu, který pomohl vychytanou nulou k vítězství Vlachova Březí nad Bělčicemi 1-0. 

 

Rozhovor

Na první zápas doma se dost těším, říká hráč kola Martin Kukla

Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 01.09.2022 09:27 0

Fanoušci rozhodli a hráčem 2. kola zvolili předstopera Martina Kuklu, který svým výkonem na obou stranách hřiště pomohl nováčkovi z Vlachova Březí k výhře 3-0 nad Dražejovem. V rozhovoru jsme se ho zeptali, co na vítězství v anketě říká, i jak hodnotí zatím výkony nováčka skupiny B.


Celkový počet článků: 124