Jihočeský | 1.B třída sk. B - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Když už pan Půbal zmiňuje rozhodčí, tak by také měl připomenout zákeřný loket hráče Volyně ke konci zápasu na hráče Strunkovic za který měla být jasná červená. A také by neměl zapomenout, jak je rozhodčí uchránil od několika jasných žlutých karet (fauly zezadu, držení za dres, zákroky bez míče, přerušení akcí do otevřené obrany nedovoleným zákrokem). Jedna žlutá karta pro hosty byla výsměchem fotbalu. Chtělo by to místo toho brekotu z Volyně utřít ty slzy a vidět zápas reálným pohledem. A to, že hráči Volyně nemají fyzičku a posledních cca 25 minut nepřelezli půlku, nestíhali a vytvářeli faul za faulem ,to není chyba rozhodčího, naopak ten jim odpuštěním několika žlutých karet dopomohl k tomu, že mohli vyrábět další fauly bez hrozby druhé žluté karty.
Láďo-na Arpidu bylo vybráno na stadionu 13.092 Kč + 6,32 Eura.To není konečná suma-ještě přibude výtěžek z dražby dresu,kterou bude v Praze pořádat Československý Lev.....díky MM
Jednou je to jedenáctka podzimu a tak by se vůbec němelo hledět na to, aby tam mělo zástupce co nejvíc klubů. V té jedenáctce by měli být hráči co tam patří na základě výkonů a nominací zástupců klubů. A že tam bude mít jeden klub třeba tři zástupce je úplně jedno.
Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu, Zpravodaj - FC Znakon Sousedovice | Jihočeský | Strakonice
Jasně, že by to chtělo změnu systému. Ale každopádně já osobně bych to dělal jinak, tohle je takové nesmyslné. Ale za to pan Štveráček nemůže, jak píše, kdyby to tak dělal, má tam hráče z prvních týmů. A hlasování je jen o členské základně, čím větší, tím lepší. Tak to je a bude, dokud bude ten systém stále takový :-)
Dobrý den pane Čtveráčku, proč chcete od fanoušků či činovníků ideální jedenáctku, když si to stejně uděláte dle svého. Kde máte Milana Glazunova? Který má 4 nominace? Sledujete vůbec tuto soutěž. Kolik utkání jste viděl osobně. Vím že je to těžké sledovat vše, ale o to více je třeba dát na komentáře. Jen pro upozornění, všichni tito hráči jsou skvělí fotbalisti a nominaci si určitě zaslouží.
Hezký den Ladislave, díky za komentář. Jak píšete, všichni tito hráči jsou skvělí fotbalisti v této soutěži. Takto jsem to sestavil z důvodu, že jsem chtěl, aby se v sestavě objevilo více týmů, kdybych to chtěl sestavit jen dle sebe, tak tam budou snad všichni hráči z prvních 4 týmů.
OK Rozumím, ale v tom případě nemá cenu si nechat posílat nominace. A dělejte to dle jiného klíče. Nikdy jsem to takto neprezentoval, ale tentokrát je to pro mně velké zklamání. Souhlasím s komentářem Petra Tomáška. Sestava podzimu by měla být nějakým způsobem výjimečná a mají tam být skutečně ti nejlepší. A to se dle mého tentokrát nestalo. Nicméně sestava je určená a výherce si opravdu zaslouží můj obdiv ať to bude kdokoliv.
I když pořád se tato sestava dá v rámci možností tak nějak brát. Podídejte se co za blbost je vytvořeno v OP Prachatice. Tam to autor losoval z klobouku a ještě byl pod vlivem. Viz. třeba v sestavě podzimu útočník co dal jednu branku a odehrál čtyři zápasy z 15 kol.
Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice
Kovy ty kanec :-) vždyť víš že já si ho dám vždycky rád! Stavte se někdy zase!
od kdy je 4 žluté více než 2 žluté + 1 červená :-)
Máte pravdu, to jsem přehlédl. Již je to opravené a děkuju za upozornění. :)
hej, tys mi drcnul do piva! :-D
Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice
Někde to vypadá na ligu mistrů, někde na okresní přebor, to je různý pane Vondrka :-D
Tak Vam nevim,ale tady to vypadá,jako kdyby ten pán hrál v tymu z jednoho z ligy mistru :-D
Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice
Zdar Honzo, sice se skrze tu penaltu názorem lišíme, ale jinak pěkný rozhovor. Zdar, ať se daří.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Čkyně 8 25:9 22
2 SK Vacov 8 33:8 20
3 TJ Sokol Bělčice 8 25:14 20
4 TJ ZD Kestřany 8 18:19 14
5 Sokol Cehnice 8 16:17 14
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Filip Zitta 13
2 Josef Fiedler 13
3 Tomáš Hrčka 8
4 Jiří Mls 7
5 Karel Hanzlík 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Patrik Průcha 37 66% 0
2 Wafi Ráž 36 64% 0
3 Roman Vodička 35 62% 0
4 Ladislav Beran 34 61% 0
5 Miroslav Turek 33 58% 0
Zobrazit celou tabulku