HUDEČEK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Raková - Zbiroh 3:2 (2:2) 03.10. 15:00 -
Dobřany - Chotěšov 1:2 (0:1) 19.09. 16:00 -
Kozolupy - Příkosice 0:2 (0:1) 12.09. 16:30 -
Malesice - Touškov 4:2 (3:0) 06.09. 16:00 -
Křimice - Chlumčany 1:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
Stod - Chlumčany B 1:2 (1:0) 16.11. 13:30 -
Raková - Slovan Plzeň 3:2p. (2:1) 15.06. 17:00 -
Losiná - Křimice 2:10 (2:4) 01.06. 17:00 -
Tlučná - Volduchy 1:5 (0:1) 17.11. 13:30 -
Příkosice - Touškov 3:1 (2:0) 03.11. 14:00 -
Krchleby - Chodov 1:3 (1:0) 20.10. 15:30 -
Dl. Újezd - Mrákov 3:1 (2:1) 06.10. 16:00 -
Holoubkov - Slovan Plzeň 2:1p. (0:0) 23.09. 16:30 -
Chotěšov - Pačejov 1:2p. (1:0) 08.09. 17:00 -
Volduchy - Petřín B 3:0 (2:0) 16.06. 17:00 -
Zbiroh - Plasy 3:0 (0:0) 02.06. 17:00 -
Dl. Újezd - Meclov 2:1p. (1:0) 26.05. 17:00 -
Příkosice - Raková 4:2 (1:1) 12.05. 17:00 -
Stráž - Postřekov 1:2p. (1:0) 06.05. 15:00 -
Chotěšov - St. Plzenec 5:0 (2:0) 21.04. 17:00 -
Radnice - Malesice 0:3 (0:0) 07.04. 16:30 -
Žichovice - Horažďovice 2:1p. (1:0) 04.11. 14:00 -
Bor - Klenčí 2:3 (2:1) 21.10. 15:30 -
St. Plzenec - Vejprnice B 6:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Raková - Tlučná 7:0 (5:0) 30.09. 16:00 -
Losiná - Vrhaveč 3:1 (2:0) 17.09. 16:30 -
Strašice - Příkosice 2:3 (1:1) 03.09. 17:00 -
Lhota B - Pačejov 1:0 (0:0) 27.08. 10:30 -
Koloveč - Staňkov 1:3 (0:2) 11.06. 16:00 -
Česká Kubice - Bor 5:2 (3:1) 28.05. 15:00 -
Sp. Poříčí - Strážov 1:0 (1:0) 15.04. 17:00 -
Zbiroh - Vejprnice B 1:2 (1:1) 08.04. 16:00 -
Malesice - Třemošná 3:1 (2:1) 02.04. 15:00 -
Plasy - Kaznějov 2:1p. (0:1) 25.03. 15:00 -
Příkosice - Zbiroh 2:1p. (0:0) 20.11. 13:30 -
Česká Kubice - Částkov 4:5 (0:3) 23.10. 15:00 -
Sp. Poříčí - Štěnovice 1:5 (0:4) 15.10. 15:30 -
Kaznějov - Malesice 4:5p. (3:2) 08.10. 16:00 -
Bor - Planá 1:3 (1:1) 01.10. 16:00 -
St. Plzenec - Strážov 5:1 (3:0) 24.09. 16:30 -
Žákava - Hrádek 1:3 (0:0) 10.09. 17:00 -
Chanovice - Měčín 1:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Nové Sedlo - Toužim 3:4 (0:0) 11.06. 17:00 -
Chodov - Dl. Újezd 1:6 (1:5) 05.06. 15:00 -
Plasy - Bukovec 0:1p. (0:0) 21.05. 17:00 -
Zbiroh - Mýto B 2:0 (2:0) 07.05. 15:00 -
Měčín - Chanovice 1:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Částkov - Bor 1:2 (1:1) 10.04. 16:30 -
Žákava - Strážov 3:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Částkov - Bělá 1:4 (0:1) 25.10. 14:30