Vladimir Stanik

zápas

FOTO: Peč si spravila chuť a Nové Včelnici nasázela bůra

31.08.2020 00:30

Pečtí fotbalisté slaví premiérové vítězství v nové sezóně. Proti Nové Včelnici na vlastním hřišti rychle vstřelili branku Zamazalem, ale začátkem druhé půle hosté vyrovnali Matějkou. Domácí si poté připravili velkolepé představení. Musil, opět Zamazal a dvakrát Novák čtyřmi trefami rozložily včelnický tým a po výsledku 5:1 ho poslaly domů s prázdnou.

zápas

FOTO: Stráž otočila nepříznivý stav, Peč inkasovala během druhé půle pět branek

03.06.2019 11:58

24. kolo Okresního přeboru proti sobě svedlo Stráž nad Nežárkou a FC Peč. Domácí hráči jednoznačně kralovali, a to především ve druhém poločase. Za ten totiž stihli do soupeřovy sítě nasázet pět branek, což se nakonec ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. 

zápas

FOTO: Peč a Halámky si body rozdělily

05.11.2018 08:47

Favoritem utkání byla určitě Peč, které patří stabilní druhé místo tabulky. O pokus získat nějaké body a narušit domácí neporazitelnost přijel společný tým Halámek/Hranic a rozhodně neměl co ztratit. Každý tým měl lepší jeden poločas a tak se oba rozešli smírně. Pro hosty je to tentokrát získaný bod a třetí stejný výsledek po sobě, tj..1:1.

zápas

FOTO: Peč poprvé v sezóně prohrála, v Buku rozhodla druhá půle

29.09.2018 18:36

Buk – V osmém kole zavítalo na bukovské hřiště dosud neporažené pečské mužstvo. Hostům patřil první poločas a i díky brance Petreka vedli po půli 0:1. Domácí ve druhém poločase zásluhou Jaroše snížili a přidali ještě dvě branky a tak pečtí poprvé v letošní sezóně okusili hořkost porážky. Buk vyhrál 3:1 a upevnil si první místo.

zápas

FOTO: Peč si poradila s posledním Chlumem

18.11.2017 21:00

Domácí mužstvo Peče přivítalo v předehrávce jarního kola poslední Chlum, který přijel pouze s deseti hráči. Domácí tedy měli jasný cíl, zvítězit. To se jim nakonec povedlo, ale museli si počkat až na druhý poločas ve kterém nastříleli dvě branky, které udolali bezmocné hosty.

zápas

FOTO: Jediná branka Koudelky znamenala tři body pro Stráž

12.11.2017 23:27

Souboj dvou sousedních týmů v tabulce Stráže a Peče sliboval napínavou podívanou, která to nakonec opravdu byla. Jedinou branku zápasu obstaral domácí Koudelka a tím rozhodl že všechny body zůstanou ve Stráži.

zápas

FOTO: Peč nastřílela Suchdolu šest branek

21.10.2017 23:26

FC Peč chtělo po několika neúspěšných utkáních konečně bodovat. Na jejich hřiště zajížděl Suchdol, který má výsledky jako na houpačce. Domácí utkání zvládli a v poklidném tempu nastříleli hostům šest branek.

zápas

FOTO: Hobzí urvalo tři body s nováčkem soutěže

04.09.2017 01:48

Staré Hobzí přivítalo nováčka soutěže Peč. Hosté chtěli po úspěšném prvním zápase uspět i v Hobzí, bohužel pro ně se domácí dokázali oklepat z drtivé porážky v minulém kole a Peč nakonec udolali 2:1.