Vladimir Stanik

Reportáž

FOTO: Peč oslavila výročí výhrou nad Kunžakem


Sobotní program posledního podzimního kola Okresního přeboru přeje domácím celkům. Po výhrách Staré Hlíny a Číměře uspěla i Peč, která v domácím prostředí zdolala Kunžak. A podobně jako ve dvou zmiňovaných zápasech i zde padaly góly. Diváci v Peči jich viděli hned osm a mohli slavit vítězství domácího celku v poměru 5:3.


Reportáž

FOTO: Peč si spravila chuť a Nové Včelnici nasázela bůra


Pečtí fotbalisté slaví premiérové vítězství v nové sezóně. Proti Nové Včelnici na vlastním hřišti rychle vstřelili branku Zamazalem, ale začátkem druhé půle hosté vyrovnali Matějkou. Domácí si poté připravili velkolepé představení. Musil, opět Zamazal a dvakrát Novák čtyřmi trefami rozložily včelnický tým a po výsledku 5:1 ho poslaly domů s prázdnou.


Reportáž

FOTO: Stráž otočila nepříznivý stav, Peč inkasovala během druhé půle pět branek


24. kolo Okresního přeboru proti sobě svedlo Stráž nad Nežárkou a FC Peč. Domácí hráči jednoznačně kralovali, a to především ve druhém poločase. Za ten totiž stihli do soupeřovy sítě nasázet pět branek, což se nakonec ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. 


Reportáž

FOTO: Peč a Halámky si body rozdělily


Favoritem utkání byla určitě Peč, které patří stabilní druhé místo tabulky. O pokus získat nějaké body a narušit domácí neporazitelnost přijel společný tým Halámek/Hranic a rozhodně neměl co ztratit. Každý tým měl lepší jeden poločas a tak se oba rozešli smírně. Pro hosty je to tentokrát získaný bod a třetí stejný výsledek po sobě, tj..1:1.


Reportáž

FOTO: Peč poprvé v sezóně prohrála, v Buku rozhodla druhá půle


Buk – V osmém kole zavítalo na bukovské hřiště dosud neporažené pečské mužstvo. Hostům patřil první poločas a i díky brance Petreka vedli po půli 0:1. Domácí ve druhém poločase zásluhou Jaroše snížili a přidali ještě dvě branky a tak pečtí poprvé v letošní sezóně okusili hořkost porážky. Buk vyhrál 3:1 a upevnil si první místo.


Reportáž

FOTO: Studená zvítězila v Peči a stále je ve hře o první místo


Naděje studenských fotbalistů na první místo trvá. S Pečí sice Studená prohrávala, vývoj utkání však dokázala otočit. Postaral se o to záložník Lukáš Makovička, který v 90. minutě strhl vedení na hostující stranu. Studená díky výhře 2:1 a zaváhání Českých Velenic stále drží šance na první místo.


Reportáž

Peč na favorita nestačila, České Velenice ji porazily soustředěným výkonem


Vyrovnané utkání se očekávalo od souboje Velenic s Pečí. Domácí byli v roli mírného favorita, což od prvních minut potvrzovali. První branku zařídil Mikudim, do poločasu veleničtí vedení udrželi. Ve druhé půli podali soustředěný výkon ve hře dozadu a potrestali jednu chybu Peče dalším gólem. Lokomotiva se tak vrátila na první místo v tabulce.


Reportáž

FOTO: Peč si poradila s posledním Chlumem


Domácí mužstvo Peče přivítalo v předehrávce jarního kola poslední Chlum, který přijel pouze s deseti hráči. Domácí tedy měli jasný cíl, zvítězit. To se jim nakonec povedlo, ale museli si počkat až na druhý poločas ve kterém nastříleli dvě branky, které udolali bezmocné hosty.


Reportáž

FOTO: Jediná branka Koudelky znamenala tři body pro Stráž


Souboj dvou sousedních týmů v tabulce Stráže a Peče sliboval napínavou podívanou, která to nakonec opravdu byla. Jedinou branku zápasu obstaral domácí Koudelka a tím rozhodl že všechny body zůstanou ve Stráži.


Reportáž

FOTO: Peč nastřílela Suchdolu šest branek


FC Peč chtělo po několika neúspěšných utkáních konečně bodovat. Na jejich hřiště zajížděl Suchdol, který má výsledky jako na houpačce. Domácí utkání zvládli a v poklidném tempu nastříleli hostům šest branek.


Reportáž

FOTO: Hobzí urvalo tři body s nováčkem soutěže


Staré Hobzí přivítalo nováčka soutěže Peč. Hosté chtěli po úspěšném prvním zápase uspět i v Hobzí, bohužel pro ně se domácí dokázali oklepat z drtivé porážky v minulém kole a Peč nakonec udolali 2:1.