1:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

25.05.2024 17:00

26.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Svéradice přetlačily Losinou a připsaly si druhé jarní vítězství!


Branky


16

Svéradice porazily ve 26. kole Losinou těsně 1:0. Domácímu týmu zařídil v 55. minutě tři body Brůha. Podrobnější informace o průběhu utkání v článku. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V prvním poločase viděli diváci spoustu šancí, gól ovšem ne

Losiná vstoupila do zápasu o něco aktivněji. Již v 1. minutě mohl otevřít skóre nejlepší střelec hostů Tomáš Hrach, v samostatném úniku však na brankáře nevyzrál. Zanedlouho přišly i další šance hostujícího týmu, opět ale bez gólového zakončení. V brance domácího týmu stál rovněž pozorný Soukup, jenž předvedl několik velmi dobrých zákroků. Svéradice se postupem času osmělily a párkrát nebezpečně zahrozily z bleskurychlých protiútoků. Výborným individuálním výkonem se rovněž prezentoval svéradický kapitán Kába, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na trávníku. Přestože prvních 45 minut přineslo spoustu příležitostí obou celků, diváci gól neviděli. 

Brůha vystřelil Svéradicím tři body, Losiná neproměnila pokutový kop

Druhý poločas už nebyl na šance tak bohatý jako ten první. Losiná více držela balón a snažila se něco vymyslet, jenže obrana domácího mužstva v čele se skvělým Soukupem držela bezbrankový stav. Svéradice nečekaně udeřily v 55. minutě, kdy se po rychlém brejku pěkně trefil Brůha, 1:0. Klíčový moment nastal o několik minut později. Hosté dostali obrovskou šanci na vyrovnání v podobě pokutového kopu. V brance Svéradic se však znovu vyznamenal Soukup, jenž Hrachovu penaltu fantasticky zlikvidoval. Losiná měla ještě v závěru zápasu pár příležitostí, vytouženou branku ale nevstřelila a musela tak skousnout hořkou porážku.

 Ohlasy k zápasuTJ Sokol Losiná
Rudolf Spörl, trenér: Dnes i kdybychom hráli do půlnoci, tak asi gól nedáme. V zápase jsme měli spoustu šancí, v koncovce jsme ale naprosto vyhořeli. Vrcholem naší nemohoucnosti byl neproměněný pokutový kop ve druhém poločase. Soupeř byl velice nebezpečný z protiútoků a po jednom z nich nakonec vstřelil vítězný gól. Naopak nám jednoduše nebylo souzeno, abychom vsítili branku, a ze Svéradic tak odjíždíme s prázdnou.Sestavy


FK Svéradice
M. Soukup [-] - R. Kába [-] , D. Pánek [-] , F. Fuščič [-] , J. Vonášek [-] , T. Lávička [-] , F. Prokopius [-] (81. V. Staněk [-] ) , V. Beránek [-] , V. Brůha [-] (88. J. Renč [-] ) , M. Doležal [-] , P. Mičkal [-] (81. M. Mládek [-] )

TJ Sokol Losiná
M. Albl [-] - M. Šindelář [-] , R. Spörl [-] , T. Hrach [-] , P. Tančouz [-] (52. M. Gavora [-] ) , D. Matulka [-] , V. Prepsl [-] (56. D. Šlais [-] ) , O. Hubka [-] , T. Pech [-] , R. Kozák [-] , J. Aubrecht [-]

ŽK: 39. V. Brůha , 72. V. Beránek - 33. O. Hubka , 86. T. Pech , 89. J. Aubrecht .
Hráči zápasu: V. Brůha , R. Kába , M. Soukup .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HEBR David - PÁNEK Radek (N), NOVOTNÝ Pavel (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Jan Keňo

Expert: Matyáš Jakub
Tip experta: výhra hostů

Svéradicím se vůbec nevede a Losiná je velmi nepříjemný soupeř.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů