HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 25.05.2024

0

Ve 26. kole diváci viděli dohromady 25 branek. Domácím mužstvům se tentokrát vůbec nedařilo a jediné vítězství si připsaly Svéradice. Hosté se radovali ve třech utkáních, zatímco další tři duely skončily nerozhodným stavem. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Václav Ryba (Hrádek) - V utkání proti Spálenému Poříčí čaroval. Zabránil několika gólům na poslední chvíli a předvedl řadu skvělých zákroků, současně udržel čisté konto.

OBRANA:

Štěpán Gajdečka (Hrádek) - Spolehlivý směrem dozadu, nebezpečný v ofenzivě. Vstřelil gól v 5. minutě a poté poctivě odmakal celé utkání.

Karel Veselka (Měcholupy) - Uplatnil výborný přehled. Včas dostupoval hráče, nedělala mu problém rozehrávka a celkově si odehrál svůj sezonní nadstandard.

Martin Janda (Klatovy) - Celý zápas dirigoval z pozice stopera hru a soupeře prakticky do ničeho nepustil.

ZÁLOHA:

Michael Šlechta (Klatovy) - Přes svůj nízký věk (16 let) podal velmi dobrý výkon ve středu zálohy. Jeho hru zdobila přesná rozehrávka, plnil si defenzivní úkoly a dopředu byl zase kreativní.

Václav Kaas (Měcholupy) - Opět jeden z nejlepších na hřišti. Řídil hru Měcholup, kombinoval se spoluhráči, neustále něco vymýšlel.

Roman Kába (Svéradice) - Byl zkrátka všude. Neskutečně toho naběhal a týmu pomohl k čistému kontu a vítězství.

Václav Brůha (Svéradice) - Svým gólem z 55. minuty zařídil tři body pro Svéradice.

Jaroslav Hora (Starý Plzenec) - Ve své premiéře za A tým vsítil branku na 2:2 do sítě Chanovic, čímž svému týmu zajistil cenný bod.

ÚTOK:

Jaroslav Pretzelmayer (Mochtín) - Vstřelil dva góly Blovicím. Navíc mohl mít další hattrick, kdyby v prvním poločase proměnil obrovskou tutovku.

Jakub Sláma (Švihov) - Aktivní běhavý výkon okořenil vyrovnávající brankou do sítě Horažďovic. Jednoznačně hráč zápasu.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.05.2024 14:59 do 29.05.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)