Redaktor: David Podzimek


Celostátní článek

Když jsou obě mužstva po zápase spokojená, není to nutně důkaz bezchybné práce sudího, přiznává mladá rozhodčí Kateřina Petrželková

12.09.2019 10:47 0

Jako druhá slečna rozhodčí na odpovídání se vám představí západočeská rozhodčí, která se s námi prostřednictvím rozhovoru podělila o své zkušenosti a zážitky z fotbalových trávníků. Jak se k netypické pozici pro ženy dostala, jaké jsou její ambice a jaký trapas na hřišti zažila? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

Celostátní článek

Opravdu není příjemné poslouchat každý týden urážky od hráčů a funkcionářů, říká upřímně jihočeská rozhodčí Nikola Průchová

05.09.2019 21:32 0

Svět fotbalu už dávno není jen o mužích, naopak stále více se do něj v různých rolích zapojují zástupkyně něžného pohlaví. Na hřištích a stadionech tak můžete vídat slečny a paní, které se o fotbal zajímají, aktivně se zapojují, jsou důležitým článkem realizačních týmů nebo zápasy dokonce rozhodují. A právě na tyto odvážné se chceme do budoucna více zaměřit a přinést vám jejich pohled na věc, zážitky a názor na hru s kulatým nesmyslem. První vyvolenou se stala rozhodčí z jihu Čech Nikola Průchová.

Celostátní článek

Z divize rovnou na Letnou! Jablonecký odchovanec Jiří Váňa zažívá ve svých 30 letech fotbalový sen. V pondělí už musím do práce, hlásí

25.07.2019 00:04 0

Sny o zářné kariéře na prvoligových trávnících už dávno vypustil z hlavy a fotbalem se bavil na nižší úrovni. Shodou náhod se ale 30letému stoperovi Jiřímu Váňovi otevřely dveře do kabiny jabloneckého áčka a tuto šanci proměnil urostlý zadák rovnou v debut na Letné proti věhlasné Spartě. Jak takovýto skok ustál a zda nakročil tímto ke kariéře ligového hráče, na to vše jsme se prvoligového debutanta zeptali.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo ČFL , 2018-2019

 ČFL A
19.06.2019 19:48 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Zahrát si s bráchou v jednom dresu, to by byl splněný sen, přiznává starší z bratrského dua a hráč 31. kola ČFL Richard Jukl

 ČFL A
19.06.2019 19:26 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 31. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Předposlední kolo opanoval útočník Záp Richard Jukl, který nejdříve snižující trefou pomohl svému týmu v přestřelce na hřišti Štěchovic k remíze, aby pak přidal ještě proměněný pokutový kop v rozstřelu, který zápský mančaft dokázal strhnout na svou stranu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 32.kolo ČFL , 2018-2019

 ČFL A
16.06.2019 18:19 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 32. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Benešov dvakrát vedl, ale ani to mu nestačilo k bodům v domácím zápase proti Převýšovu

16.06.2019 18:06 ČFL A 11

Přímý duel o závěrečné umístění byl k vidění na benešovském stadionu, kam zavítali hráči východočeské vísky Převýšov. Od začátku se hrál otevřený fotbal a domácí poslal dvakrát do vedení skvělý Švantner. Na jeho první trefu ale dokázal odpovědět T. Labík. Druhý poločas pak gólově patřil už jen hostům, kteří trefami Bastina z penatly a Hynka otočili duel ve svůj prospěch a přihráli sympatické 6. místo v konečné tabulce. Benešov končí o poznání hůře, až na 11. příčce.


Reportáž

Radotín na penalty vyhrál, o titulu pro Vyšehrad však už bylo před duelem rozhodnuto

16.06.2019 18:02 ČFL A 11

Velice pikantní souboj přineslo poslední kolo. Pražské derby Radotína a Vyšehradu, které mohlo být přímý souboj o titul. To se však díky ztrátám Olympie a skvělé formě Šemíků nepodařilo, takže duel se hrál "z povinnosti". Do vedení dostal hosty v kombinované sestavě Kozel, zareagovat ale dokázal Brabenec, a tak šel zápas do penalt. V nich byli šťastnější domácí, kteří tak kosmeticky Vyšehradu oslavy titulu pokazily. Sami však skončili dokonce mimo stupně vítězů, až čtvrtí za třetím Vltavínem.


Reportáž

Dobrovice se s třetí ligou rozloučila vítězstvím, dokázala otočit souboj ve Velvarech

16.06.2019 17:58 ČFL A 11

Během jara zastihla dobrovický fotbal nemilá zpráva. Středočeský tým už nebude pokračovat kvůli finančním potížím v ČFL. I přesto dokázali fotbalisté klubu od cukrovaru zabrat, zažehnat černou sérii bez bodů a nakonec se s jarem rozloučit pěti zápasy bez prohry. Poslední zápas venku pak vyhrály 3:1, když na trefu velvarského Müllra dokázali odpovědět hned tři střelci, jmenovitě Miškovský, Sodoma a v nastaveném čase z penalty ještě matador Cigánek. Dobrovice tak končí sezonu osmá, Velvary dvanácté.


Reportáž

Ústí se rozloučilo se sezonou vítězne, výhru nad Karlovými Vary vystřelil z penalty P. Chleboun

16.06.2019 17:50 ČFL A 9

Ústí se nakonec dokázalo vyhoupnout do první poloviny tabulky. Výhru Východočechů nad Západočechy zařídil P. Chleboun, když se už ve 12. minutě trefil z penalty. Karlovy Vary tak odjely s prázdnou, ale během jara se vyhrabaly na 15. místo.


Reportáž

Vltavín si spravil chuť a doma otočil třemi góly duel se Štěchovicemi

16.06.2019 17:45 ČFL A 1

Vltavínští dlouho pokukovali po nejvyšší příčce, ale nezvládnutým šlágrem proti Vyšehradu jim shořely veškeré naděje. Nápravu však složili o týden později, když v předehrávce porazili štechovický tým 3:1. Na úvodní gól hostujícího Batky zareagovali postupně Veselý, Šípek a Mysliveček. Nakonec tak holešovická Lokáda bere bronzový stupínek. Štěchovice po famózní půlce jara odpadly a nakonec jim patří až 13. příčka.


Reportáž

Litoměřicku se závěr nepovedl, v předehrávce posledního kola padly doma se Živanicemi

16.06.2019 17:38 ČFL A 1

Velice zajímavé jaro prožili v Litoměřicku. Tým okolo brankáře Ordelta, který na jaře několikrát zazářil, se nejdříve rozjížděl, aby pak předvedl neuvěřitelnou šňůru, během níž posbíral mnoho bodů. Závěr však nedopadl nejlépe a litoměřčtí fotbalisté se rozloučili dvěma prohrami. Zejména ta doma proti Živanicím se rozhodně nečekala. Zajistil ji už v 1. minutě Buriánek, 15 minut před koncem pak pečetil výhru hostů Staněk.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 32.kolo ČFL , 2018-2019

12.06.2019 15:43 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Živanice si dvěma góly Petruse poradily s Ústím nad Orlicí a v tabulce se posunuly před něj

10.06.2019 23:54 ČFL A 14

Souboj tabulkových sousedů přineslo předposlední kolo. Ústí nad Orlicí zajíždělo na půdu Živanic, které doma zvládly potrápit nejeden tým.


Reportáž

FOTO: Vltavín závěr sezony zvládl a uchoval si naději na bronzovou příčku, Brozany prohrály pošesté za sebou

10.06.2019 23:04 ČFL A 14

Vltavín mohl ještě zamíchat karty v duelu s Vyšehradem, který ale nezvládl. Poté ale předehrávku se Štěchovicemi zvládl a rozloučit se sezonou chtěl výhrou v Brozanech. Ty chtěly protrhnout mizérii a po pěti prohrách vyhrát.


Reportáž

Další exkluzivní přestřelka ve Štěchovicích, Zápy si po dramatu odvážejí nakonec bonusový druhý bod

10.06.2019 22:46 ČFL A 14

Štěchovice dlouho platily za nejlepší tým jara, jenže na konci druhé poloviny sezony je zastihla černá série a před duelem se Zápy měli šňůru sedmi proher v řadě! Zápy náskok z podzimu také během jara poztrácely, ale stále živily naději na umístění na stupních vítězů.


Reportáž

Převýšov protrhl sérii bez vátězství, doma otočil čtyřmi góly duel proti Královému Dvoru

10.06.2019 22:36 ČFL A 14

Králův Dvůr jaro také nemůže hodnotit moc pozitivně, to Pevýšov je na tom líp. Ale formou dobrou neoplývá, několikrát za sebou prohrál nebo jen remizoval, a proto chtěli doma opět konečně urvat 3 body.


Celkový počet článků: 190