--

--

--

--

Králův Dvůr zřejmě konečně nalezl gólovou formu, Štěchovice doma přetlačil čtyřmi brankami

37. M. Hell , 39. J. Sedláček , 48. J. Sedláček , 79. R. Novák - 63. L. Volešák (p.) , 69. L. Woitek
9

Cábelíci začali doma od podlaha a už po poločase vedli 2:0, když se trefili těsně po sobe v 37. a 39. minutě Hell a Sedláček. Druhý jmenovaný pak přidal branku hned v 48. minutě a zdálo se být vymalováno. Štěchovice však zabrali a slepenými góly Volešáka z penalty v 63. a Witeka v 69. minutě snížily. Poslední slovo ale měl domácí Novák, který uklidnil Královák a upravil v 79. minutě na konečných 4:2.