--

--

--

--

Fantastická přestřelka na západě Čech, Domažlice nakonec přetlačily Písek až na pokutové kopy

18. T. Arzberger , 43. D. Černý , 82. J. Matas , 90. P. Mužík - 19. T. Ulbrich , 25. M. Held , 58. M. Held , 88. M. Held
8

Západočeši byli jasným favoritem, ale zápas ukázal něco jiného. Domácí totiž vedli jen jednou po trefě Arzbergera. Poté hosté rychle otočili góly Ulbricha a M. Helda. Na to našli domácí odpověď ještě do poločasu z kopačky Černého. V druhém poločase v 58. minutě dal vedení na stranu Jihočechů znovu M. Held, domácí zvládli vyrovnat až v 82. minutě zásluhou Matase. M. Held však byl potřetí proti a zkompletoval hattrick v 88. minutě, kdy se zdálo že už hosté dovedou zápas do 3 bodů. Nebylo to tak a domažličtí zase vyrovnali, v 90. minutě přesně mířil Mužík. Penalty pak nakonec přiřkly bod navíc domácích, kteří byli úspěšnější v poměru 4:2.

TJ Jiskra Domažlice
L. Brych [-] (90. J. Švihořík [-] ) - F. Čihák [-] , T. Arzberger [-] (69. D. Skopový [-] ) , D. Černý [-] , M. Hrubý [-] (30. J. Kadar [-] ) , P. Mužík [-] , J. Vais [-] (53. F. Dvořák [-] ) , D. Brabec [-] , M. Mlynařík [-] (67. M. Rychnovský [-] ) , J. Matas [-] , P. Došlý [-]

FC Písek
M. Toma [-] - F. Vacovský [-] , A. Hanzlík [-] , T. Ulbrich [-] , T. Benetka [-] , M. Voráček [-] (83. D. Sedláček [-] ) , M. Held [-] , O. Běloušek [-] , J. Held [-] , R. Vávra [-] (78. T. Pecka [-] ) , V. Hrachovec [-] (73. D. Pinc [-] )

ŽK: 8. J. Vais , 63. M. Mlynařík , 71. D. Černý , 72. D. Brabec , 87. F. Čihák - 43. M. Held , 45. M. Voráček , 63. V. Hrachovec , 84. T. Benetka , 88. T. Pecka .
Počet diváků: 230. Rozhodčí: Ulrich Tomáš - OPOČENSKÝ Vojtěch, MAIELLO Francesco.