Redaktor: Petr Žíla


Reportáž

Zruč sestřelila dalšího z předních celků tabulky


Na 200 platicích diváků v Ledcích sledovalo utkání posledního kola přeboru mezi Horní Břízou a Zručí. K vidění byla nakonec pouze jedna branka, kterou vstřelil mladý útočník Dominik Mošna..


Reportáž

V boji o druhé místo uspěla Lhota


Poslední kolo podzimní části KPM přineslo velice zajímavý souboj mezi Stříbrem a Lhotou. Oba celky okupují ty nejvyšší příčky tabulky. Domácí se pyšní nejvyšším počtem vstřelených branek, zatímco hosté inkasovali pouhých 11 gölů, což je nejméně v soutěži..


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 19.11.2019 10:32 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Chotíkov splnil povinnost


Na pažit do Staňkova se přijeli blíže podívat hráči Chotíkova. Vzhledem k pohledu na tabulku byli favoritem právě hosté..


Reportáž

Gól v posledních vteřinách přihrál body Tlumačovu


V rámci posledního podzimního kola KPM se utkaly celky Nýrska a Tlumačova. Domácím se poslední zápasy příliš nevydařily, zatímco hosté sbírají jeden bod za druhým a Okulu tak nečekalo vůbec nic lehkého..


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

15.11.2019 15:47 0

Poslední kolo KPM se již nezadržitelně blíží, ještě před ním je však čas na Expert tip. Ten sestavila mladá naděje Baníku Stříbro..

Reportáž

Bolevec udělil Rapidu lekci z produktivity


Souboj celků, kterým poslední dvě kola KPM nevyšla, nabídl hned sedm branek a v samém závěru i červenou kartu pro borce z domácích řad..


Reportáž

Domažlice se trápily s Holýšovem


Vzhledem k tabulkovému postavení byli jasným favoritem hosté, kteří se v případě výhry mohli posunout do čela tabulky KPM. Benfika byla navíc doplněna o hráče áčka - Teršla s gólmanem Švihoříkem a Holýšov tak čekala opravdová zkouška ohněm..


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 11.11.2019 19:45 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Vyhrocené derby rozhodl Leitl


Další velice pikantní souboj se v rámci 14. kola KPM odehrál na Chodsku. Proti sobě se postavil domácí Tlumačov a nováček soutěže z Meclova. No a více než stovka přihlížejících diváků se skutečně nenudila..


Reportáž

Šlágr kola rozhodly až penalty


Jedním z nejzajímavějších zápasů 14. kola KPM byl bezpochyby duel Lhoty s Nýrskem. Zhruba padesátka přítomných diváků byla svědky pohledného fotbalu, který musel bavit..


Reportáž

Chotíkov si vyšlápl na Horní Břízu


Hosté se před tímto kolem nacházeli na špici tabulky krajského přeboru. Tentokrát je čekal tým Chotíkova, který i přes horší tabulkové postavení podává dobré výkony a především doma je hrozbou pro jakýkoliv tým..


Reportáž

Zruč překvapila stříbrský Baník


V souboji celků z vyšších pater tabulky byli mírným favoritem hosté. Těm však chyběli hned čtyři hráči ze základní sestavy a Zruči se tak naskytla jedinečná možnost cenného skalpu..


Reportáž

FOTO: Vejprnice nadělily bůra Černicím


Zápas mezi vejprnickou Slavií a Plzní - Černicemi nabídl hned 7 gólů. Tři body berou po přesvědčivém výkonu Vejprnice, hosté doplatili především na hororový úvod duelu..


Rozhovor

Kdyby za mě pokuty neplatili rodiče, šetřil bych na tenhle rozhovor hodně dlouho, směje se Ondra Kertis

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 07.11.2019 17:48 0

S mírným zpožděním Vám přinášíme rozhovor s Ondřejem Kertisem, který hájí barvy Baníku Stříbro..

Reportáž

Staňkov dlouho trápil Vejprnice


Souboj celků, kterým se v dosavadním průběhu příliš nedaří, přinesl čtyři branky. Domácím se podařilo zareagovat na dvě rychlé trefy Slavie. Nakonec však v samém závěru přidal pojistku Křen a hosté si tak odváží všechny tři body..


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 04.11.2019 19:34 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celkový počet článků: 334