Redaktor: Petr Žíla


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 6.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 16.09.2019 17:21 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Stříbro zvítězilo nad Meclovem


V Třebnici, kde nastupují ke svým domácím zápasům hráči Meclova, se nováček souteže utkal s Baníkem Stříbro. Oba celky zatím hrají ve slušné formě, hostující Baník má na kontě již 20 vstřelených branek a obranu Meclova tak čekala těžká zkouška..


Reportáž

O vítězství Nepomuka rozhodly pokutové kopy


Na plzeňskou Lopatárnu přijel v rámci 6. kola KPM soupeř z Nepomuka. Zápas oku diváka příliš nelahodil a po nerozhodném stavu musela přijít na řadu penaltová loterie..


Reportáž

Šumavská mašina jede, její další obětí se stala Zruč


Lídr soutěže z Nýrska na svém trávníku přivítal Zruč. Ta zatím zůstává lehce pod očekáváním a z prvních pěti duelů se radovala pouze dvakrát..


Reportáž

Tlumačov díky hattricku Copáka porazil Chotíkov


Na horkou půdu do Tlumačova zavítali v rámci 6. kola KPM hráči Chotíkova. Oběma týmům nevyšel začátek sezóny podle představ a výsledkově to zatím není ono. Očekával se tak vyrovnaný duel, který budě správně vyhecovaný. To se také nakonec potvrdilo..


Reportáž

FOTO: Vlastní gól rozhodl o vítězství Lhoty


V Chotěšově, kde má azyl tým Lhoty, se odehrál zápas dalšího kola KPM. Tentokrát se domácí střetli z plzeňských Černic, který je zatím příjemným překvapením soutěže..


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 09.09.2019 15:20 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Lhota zvítězila na půdě Holýšova


Favorit tohoto zápasu Lhota se v tomto duelu nečekaně trápila, díky standartním situacím se však dočkala obratu a bere tři body..


Reportáž

Vejprnice nestačily na Rapid


Již ve čtvrtek se na hřišti Vejprnic představil plzeňský Rapid. Oba celky letos sází na dravé mládí, mírným favoritem však vzhledem k předchozím výsledkům byli hosté..


Reportáž

Varga rozhodl o třech bodech Nýrska


Již v pátek se hrál zápas 5. kola KPM mezi Chotíkovem a Nýrskem. Hosté se zatím vezou na vítězné vlně, Chotíkov se však zvedá a začíná pomýšlet na vyšší příčky..


Reportáž

Baník přehrál Bolevec


V rámci 5. kola KPM zavítali na hřiště Baníku Stříbro hráči plzeňského Bolevce. Zápas měl jednoznačný průběh a domácí si po výhře 3:0 připsali další tři body do tabulky a jen potvrdili, že jsou doposud nejgólovějším celkem soutěže..


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

05.09.2019 17:38 0

Páté kolo KPM se blíží nezadržitelným krokem a s ním i další Expert tip. S prosbou o něj jsme tentokrát oslovili jednu z opor Tlumačova..

Rozhovor

Ve tři ráno na dokopné rozhodně nejvíc žonglů udělám já, pochlubil se nám Lukáš Böhm

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 03.09.2019 20:36 0

Vítězem první Sestavy kola v této sezóně se stal gólman Lhoty Lukáš Böhm. My jsme mu připravili několik záludných otázek zaměřených na kabinu. Kdo je podle něj největší manekýn či opozdilec si tak můžete přečíst právě teď..

Reportáž

Tlumačov si vyšlápl na Vejprnice


Další ze zápasů  4. kola KPM se odehrál v Tlumačově, kam zavítala vejprnická Slavia. Ani jednomu z celků se v dosavadním průběhu sezóny příliš výsledkově nedaří. Tlumačov je však v domácím prostředí nepříjemný pro jakéhokoliv soupeře a tak byl v tomto mači mírným favoritem..


Reportáž

Staňkov padl i počtvrté v sezóně


Na hřiště do Chotěšova, kde má azyl Lhota, zavítal v rámci 4. kola KPM tým Staňkova. Ten se zatím opravdu trápí, což dokládá i děsivé skóre 0:17 po třech zápasech..


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 02.09.2019 19:02 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Bezbrankový duel musely rozhodnout penalty


V rámci 4. kola KPM se utkaly celky Rapidu Plzeň a Holýšova. Domácí v této sezóně sází na dravé mládí, zatímco nováček soutěže má ve svých řadách především zkušené borce, kteří již v dresu Holýšova odkopali několik sezón. S ohledem na tabulkové postavení se za mírného favorita považoval Rapid, ale vzhledem k velmi vysokým teplotám panujícím v Plzni mohlo utkání dopadnout skutečně jakkoliv..


Celkový počet článků: 256