16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nová Ves potvrdila roli favorita

0

Na půdu Hrdějovic přijel vedoucí celek Okresního přeboru, Nová Ves. Její hráči před utkání velmi dobře věděli, že případné vítězství by znamenalo již šestibodový náskok na druhý tým tabulky.

Prosadil se pouze aktivní Procházka

Do sestavy Nové Vsi se vrátili Janovský s Češkou a jejich přítomnost byla na trávníku znát. Naopak domácí nastoupili opět ve velmi okleštěné sestavě a nedalo se tak očekávat, že by mohlo dojít k nějakému překvapení na úkor favorita. Předzápasové prognózy se naplňovaly od prvního hvizdu hlavního rozhodčího Brejníka. Hosté byli od začátku jasně lepším týmem a hned ve 12. minutě šli do vedení. Holzer poslal dlouhý balón do prostoru, kam nasprintoval Brožka, který si dobře pokryl míč a ideálně namazal Procházkovi. Ten již neměl se zakončením z hranice penaltového puntíku žádný problém – 0:1. Poté Procházka našel mezi beky dobře postaveného Brožku, ten však zakončil pouze do boční sítě branky, kterou hájil Fajtl. Z pohledu domácích stojí za zmínku pouze dobře kopnutá standardní situace v podání Nálevky, jenž branku jen těsně minul.

Brožka s Holým přidali další dvě branky

Druhý poločas začal stejně jako první. Hosté byli lepším týme a gólově svoji převahu vyjádřili v 57. minutě. Holzer vhodil aut na Procházku, ten mu z prvního doteku míč vrátil a Holzer centroval do pokutového území na Holého a dále přes Kohouta se míč dostal až k Brožkovi, který již neměl žádný problém skórovat – 0:2. V 69. minutě pustil hostující hráč míč Holému, který z dvaceti metrů utaženou střelou dával již na 3:0 z pohledu hostujícího týmu. Hrdějovice B tak navázali na výkon z Temelína, naopak Nová Ves upevnila svoje vedení v čele Okresního přeboru a její šestibodový náskok vypadá již velmi slibně.

TJ Nová Ves u ČB
Miroslav Pekárek (trenér N. Vsi): V zápase jsme měli od začátku převahu a musím celé mužstvo pochválit za předvedenou hru. Myslím si, že jsme zvítězili naprosto zaslouženě. Pomohl nám návrat do sestavy dvou hráčů, Janovské a Češky, za druhou nulu bych pak vyzdvihl brankáře Pavla.

TJ Slavoj Hrdějovice B
J. Fajtl [-] - J. Beran [-] , M. Ridvan [-] , T. Balík [-] , F. Sýkora [-] , M. Bárta [-] , M. Nálevka [-] , P. Pimienta [-] , J. Sázel [-] (46. V. Bíca [-] ) , M. Hazmuka [-] , M. Hondlík [-]

F. Pavel [-] - J. Kohout [-] , D. Holzer [-] , E. Janeček [-] , P. Boháč [-] - P. Janovský [-] , Z. Holý [-] , B. Češka [-] - R. Procházka [-] (87. M. Vávra [-] ) , R. Šejba [-] , V. Brožka [-] (88. P. Lexa [-] ) -

Hráči zápasu: F. Pavel , B. Češka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Brejník Aleš - HAMBERGER František (N), KUKAČKA Jiří (N).