Redaktor: Petr Hrubý


Reportáž

Včelná potvrdila roli favorita


Zborov poslední zápasy ukazoval zlepšenou formu, přestože bodů moc neposbíral. Na Včelné se mu to opět nepovedlo, protože domácí mají parádní formu a bodově se minimálně do neděle dotáhli na první Rudolfov B.


Reportáž

V Ledenicích branka nepadla


V sobotním odpoledni nechali útočníci obou rezervních celků střelecké kopačy doma, a proto se diváci branky za celých 90 minut nedočkali. Ledenice B se tak dále krčí vespodní části tabulky, Lišov B se o bodík přiblížil týmům v popředí. 


Reportáž

Ve šlágru 8. kola úřadovala Včelná


Souboj týmů z popředí tabulky nabídl zajímavý fotbal, kdev první půli byli lepší domácí,ve druhé naopak hosté. 


Rozhovor

Minulý rok nám postup těsně unikl, snad to vyjde letos, přeje si Machovec

 Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B
Jihočeský České Budějovice 26.09.2017 07:29 0

Jaroslav Machovec je ofenzivním hráčem Rudolfova. Machovec nám mimochodem prozradil, že místo pokukování po A týmu by rád udělal úspěch s béčkem a místo české ligy raději sleduje svoji oblíbenou Chelsea. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2017-2018

 Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B
Jihočeský České Budějovice 26.09.2017 07:23 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Černý Dub zaskočil Mokré na jeho hřišti


Před samotným utkání by si asi nikdo nevsadil na takový debakl. Černý Dub si otevřel v Mokrém ještě jednu střelnici a činil se především Švercl.


Reportáž

Šlágr kola pro domácí!


Trhové Sviny vstupovaly do utkání s jednobodovou ztrátou na svého soka. Po utkání si obě mužstva v tabulce svá místa prohodily.


Reportáž

V Hodějovicích branka nepadla


V utkání dvou týmu z úplného spodku tabulky se diváci branky nedočkali, přestože především hosté měli minimálně čtyři vyložené příležitosti.


Reportáž

Včelná potvrdila formu na svém hřišti s Vrábčem


Domácí hráči na svém hřišti moc body nerozdávají a Vrábče, které utrpělo minulé kolo velký debakl, si také žádný bod neodvezlo.


Reportáž

Mladé B potvrdilo roli favorita


V nedělním podvečeru se hrálo v Mladém malé derby, když blíže městu sjeli hráči Nových Hodějovic. Forma obou týmů naznačovala, jakým směrem by se mohlo utkání vyvíjet. Prognózy se tentokrát naplnily beze zbytku. 


Reportáž

Rezerva Svinů opět řádila


Vrábče posilněné serií výher přívatalo Trhové Sviny B. Po prvním poločasu by asi málokdo očekával výsledek, který se nakonec pod Kletí zrodil.


Reportáž

V Kamenné řádil Polanský


Kamenná na svém stadionu sbírá body pravidelně a sérii chtěli její hráči prodloužit i proti Včelné. Jenže ta se oklepala z divokého mače v Ledenicích a především díky hattricku Polanského odvezla tři body. 


Reportáž

Mokré nadělilo Zborovu půtucet


Domácí Zborov usiloval o první bodový příděl ze svého hřiště. Ale v cestě mu stálo Mokré, které se ukázalo jako nepřekonatelný protivník. 


Reportáž

Vrábče doma udolalo Mokré


V utkání chudém na branky rozhodl až pokutový kop v závěru utkání.


Reportáž

Kamenná udolala Nové Hodějovice


Na menší hřiště v Kamenné zavítaly Nové Hodějovice a fotbal odpovídal nejnižší fotbalové soutěži v Jihočeském kraji. Domácí nakonec uhájili plný bodový zisk na svém stadionu.


Reportáž

Mladé B pouze remizovalo se Zborovem


Zborov přijel na hřiště Mladého s nulou na kontě bodů v tabulce a jako jasný outsider. Jenže v prvním poločasu perfektně zvládl brejkové situace a nebyl daleko od první výhry.


Reportáž

V duelu rezerv byli jasně lepší domácí


Spartak porazil Slavoj rozdílem třídy a nebýt zvolnění ve druhém poločase, kdo ví, kolik gólu by si hosté z Trhových Svinů odvezli.


Reportáž

Včelná na domácím stadionu nadělovala


Do vedení šly hostující Čtyři Dvory B, nakonec ale schytaly pořádný debakl. Takový vstup si do minulého roku účastník Okresního přeboru jistě nepředstavoval.


Celkový počet článků: 358