3.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2024-2025

--

--

--

33

Roudenská Malše navazuje na své parádní výkony z nováčkovské sezony a další parádní výkon ROudného byl k vídění v utkání proti Třeběticím.

Poločasový uragán

O osudu sobotního utkání rozhodl na roudenském hřišti povedený závěr prvního poločasu. Malše se nejprve ve 12. minutě ujala vedení zásluhou Viktora Kadlece. Poté však přišlo povedených osm minut, během kterých vstřelili domácí tři branky. Ve 31. minutě se nejprve podruhé v utkání prosadil Viktor Kadlec, který utaženou střelou na zadní tyč překonal brankáře Pokorného. Kadlec ovšem neměl dost a o dalších sedm minut později dokonal svůj hattrick, když si doslova "přilepil" míč na svoji kopačku a prošel hostující obranou jako nůž máslem. Poslední poločasový direkt přinesl Martin Benda, jenž dopravil míč do prázdné branky.

Stav utkání 4:0 dal druhému poločasu volný průběh a domácí v klidném tempu hlídali svůj čtyřbrankový náskok. Poslední gólový okamžik zápasu tak přišel v 84. minutě. Další akci Kadlece, který vybojoval míč po nepřesné zpětné přihrávce Solaře, zužitkoval střídající Filip Navrátil, jenž přesně zamířil do levého horního rohu branky.

Roudné tak nakonec před svými diváky opět předvedlo bezchybný výkon, který pro tentokrát přinesl pět branek. Naopak Třebětice si připsaly druhý těžký debakl v řadě.