Milan Trávníček
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Sokol Třebětice |
| 2024-2025 | TJ Sokol Slavonice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Slavonice |
| 2021-2022 | FK Sokol Třebětice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Slavonice |
| 2014-2015 | TJ Dyje Staré Hobzí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Třebětice - Třeboň B | 2:5 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Planá n.Luž. - Třebětice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Chotoviny - Třebětice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Třebětice - D.Voda | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Buk - Třebětice | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:00 | Třebětice - N.Včelnice | 4:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Met. Tábor B - Třebětice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Třebětice - Hrdějovice | 4:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Chlum - Třebětice | 0:7 (0:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1282 (ø 85,46) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2610 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 10 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2146 (ø 85,84) | 7 (ø 0,28) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1126 (ø 86,61) | 4 (ø 0,30) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 19 | 1710 (ø 90,00) | 4 (ø 0,21) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2151 (ø 89,62) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 26 | 2283 (ø 87,80) | 1 (ø 0,03) | 14 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




