1:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

16.kolo, Divize A, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Hořovice pálily šance. Tachov udeřil v závěru


Branky


15

Tachov se loučil s divizí vítězně, když lepší Hořovice srazil gólem v závěru.   

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Přestože Tachov je už několik kol jistým sestupujícím týmem, paradoxně v tomto období začal sbírat body jako na běžícím pásu, když si vyšlápl i na postupující Petřín. Všechny body zůstaly na západu Čech i v sobotu. Hořovice přijely do Tachova s cílem zakončit sezonu vítězně a od začátku byly aktivnějším týmem na hřišti. Domácí však pozorně bránili a během první půle hosté nenašli pořádniu cestu k ohrožení jejich branky. 

 

To se změnilo po změně stran, kdy Hořovice ještě více přidaly a dokázaly s euž dostávat přes obranu soupeře. Výborně si ale počínal gólman Landrgott, který zhatil hostům několik vyložených šancí. V průběhu druhé půle sice střídal, když pustil do branky loučícího se brankáře Langa, jenž už nebude v Tachově pokračovat. Ani ten ale neinkasoval. Už to vypadalo, že Tachov vybojuje remízu, nakonec se ale usmálo štěstí na jeho stranu. Dlouhý balon za obranu našel rozběhnutého Pavla Kořínka. Ten následně přeloboval vysokým lobem gólmana Berana, zároveň však ještě musel ve sprintu vyhrát souboj s vracejícím se obráncem, aby následně lehkým doklepnutím nasměroval míč do sítě. Ohlasy k zápasu


FK Tachov
Lukáš Hudec: Musím uznat, že při nás stálo tentokrát štěstí. Hořovice potvrdily svoji kvalitu, hrály výborně. Bylo poznat, že je tým dlouhodobě spolu. Celé utkání byly lepší, nám se však povedl v závěru jeden brejk a zvítězili jsme.

SK Hořovice
Jiří Mareš: Co se týče zápasu, tak bych to shrnul úplně jednoduše. Hráli jsme s míčem, soupeř byl zalezlý a čekal na nějaké naše zaváhání. Takže první půle tak nějak o ničem, nemělo to tempo a nějaký moment překvapení, ve druhé půli jsme zařadili vyšší rychlost a vytvářeli si šance, které jsme tentokrát neproměnili a pár minut před koncem nás soupeř potrestal za naši lajdáckost a nekoncentrovanost. Bylo cítit, že je to poslední zápas, nikam jsme se nehnali úplně a soupeř už vůbec ne. Šancí bylo každopádně dost ve druhé půli, abychom opět zvítězili, ale bez gólů se vyhrát nedá. Ještě jednou chci mančaft pochválit za celou sezónu, jak za předvedenou hru, tak za umístění opět v horní části tabulky.Sestavy


FK Tachov
P. Landrgott [-] (62. M. Langr [-] ) - M. Braun [-] , A. Kořínek [-] (62. K. Semenov [-] ) , T. Vejvoda [-] (78. T. Roháč [-] ) , J. Šroub [-] , P. Kořínek [-] , J. Viterna [-] , Z. Sloup [-] , O. Pavlas [-] , K. Terč [-] , P. Sláma [-] (62. D. Dvořák [-] )

SK Hořovice
O. Beran [-] - P. Bašík [-] (46. V. Königsmark [-] ) , R. Vokůrka [-] (76. T. Kos [-] ) , L. Landa [-] (76. O. Bělohlávek [-] ) , L. Vostárek [-] , N. Wacker [-] (62. J. Kalina [-] ) , J. Mareš [-] , M. Kuška [-] , O. Sarvaš [-] , T. Hlídek [-] , J. Smetana [-] (81. F. Čapek [-] )

ŽK: 44. T. Vejvoda , 57. Z. Sloup , 66. J. Šroub , 84. D. Dvořák - 45. R. Vokůrka , 86. L. Vostárek , 90. F. Čapek .
Počet diváků: 244. Rozhodčí: COUFAL Jaroslav - TALPÁŠ Petr, MELNIČUK Matěj.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tomáš Fait

Expert: Marek Vohrna
Tip experta: remíza

Narazí na sebe dva velmi bojové týmy.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů