Tomáš Kos
2025-2026
| Číslo hráče | 12 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Hořovice |
| 2022-2023 | TJ a SK Tetín |
| 2021-2022 | SK Hořovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1184 (ø 65,77) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Hořovice - Hluboká | 2:1 (2:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.08. 10:30 | Domažlice B - Hořovice | 2:1 (2:1) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Hořovice - Soběslav | 1:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Milevsko - Hořovice | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Rokycany - Hořovice | 1:1 (0:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Hořovice - Povltavská FA | 2:0 (2:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 10:15 | Č. Krumlov - Hořovice | 2:0 (2:0) | 26 | 64 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Hořovice - Tachov | 2:2 (0:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Hořovice - Petřín B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 10:15 | Benešov - Hořovice | 2:0 (1:0) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.03. 19:00 | Hluboká - Hořovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 14:30 | Hořovice - Domažlice B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Soběslav - Hořovice | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Hořovice - Milevsko | 0:0 (0:0) | 83 | 83 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.04. 16:30 | Doubravka - Hořovice | 4:3 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Hořovice - Křimice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:30 | Milín - Hořovice | 1:3 (1:3) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.05. 10:15 | Povltavská FA - Hořovice | 2:4 (2:1) | 21 | 69 | 0 | 1 | 0 | ne |
Středočeský | Beroun | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 67,50) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.10. 16:00 | Hudlice - Hořovice B | 5:3 (2:1) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 02.11. 14:00 | Hořovice B - Podluhy | 3:3 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Chyňava - Hořovice B | 1:4 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Žebrák - Hořovice B | 4:3 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 18 | 1184 (ø 65,77) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 4 | 270 (ø 67,50) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 25 | 1633 (ø 65,32) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 9 | 720 (ø 80,00) | 2 (ø 0,22) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 17 | 581 (ø 34,17) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 2 | 13 (ø 6,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 21 | 785 (ø 37,38) | 3 (ø 0,14) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 3 | 194 (ø 64,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




