Ondřej Pavlas

2026-2027

FK Tachov

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 FK Tachov
2023-2024 TJ Jiskra Erpužice
2014-2015 TJ Baník Stříbro
2014-2015 TJ Jiskra Erpužice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
141 (ø 35,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Smíchov - Tachov 0:1 (0:1) 0 0 0 0 ne
21.08. 18:00 Tachov - Měcholupy 3:1 (2:0) 0 0 0 0 ne
29.08. 13:30 Horš. Týn - Tachov 2:0 (1:0) 56 56 0 0 0 ano
05.09. 10:15 Tachov - Kaznějov 1:1 (1:0) 4 86 0 0 0 ne
19.09. 10:15 Tachov - Luby 1:2 (0:1) 68 68 0 0 0 ano
03.10. 10:15 Tachov - Vejprnice 3:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
10.10. 10:15 Tachov - Rapid 1:3 (0:1) 13 77 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 3 128 (ø 42,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 19 836 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 21 1421 (ø 67,66) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 15 828 (ø 55,20) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 7 595 (ø 85,00) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 14 1002 (ø 71,57) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Plzeňský | Baráž 1 71 (ø 71,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 6 482 (ø 80,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 1948 (ø 74,92) 3 (ø 0,11) 7 (ø 0,26) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | Baráž 2 174 (ø 87,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 224 (ø 74,66) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 52 (ø 52,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 11 753 (ø 68,45) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 1734 (ø 66,69) 5 (ø 0,19) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 2 53 (ø 26,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2246 (ø 77,44) 4 (ø 0,13) 7 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 2 134 (ø 67,00) 6 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2428 (ø 83,72) 9 (ø 0,31) 6 (ø 0,20) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 9 597 (ø 66,33) 11 (ø 1,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2541 (ø 84,70) 4 (ø 0,13) 6 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)
Plzeňský | Tachov | III. třída 12 939 (ø 78,25) 8 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 5 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)