Rozhovory s hráči kola Divize A

Rozhovor

Jan Matas: Fyzická zdatnost studentů? To v současnosti nejde shrnout do pár vět, vydalo by to na samostatný rozhovor

Divize A
12.05.2023 18:23 0

Mimo své fotbalové kariéry má rokycanský Jan Matas i druhou „kariéru“- řekněme pedagogickou. Za svých několik učitelských let měl možnost pozorovat, ale i podílet se na aktivním zapojení vysokoškolských studentů do sportovního prostředí. Jací ale vlastně jsou současní studenti po stránce sportovního ducha? Jedno z témat, které jsme v našem rozhovoru s Hráčem kola Janem Matasem řešili… Zavzpomínali jsme také na současný průběh sezóny a narazili jsme na možné budoucí směřování jak týmu, tak našeho Hráče kola.

Rozhovor

Jakub Kraček: Do Divize je zásadní posílit družstvo. Nám se to nepovedlo, protože jsme do poslední chvíle nevěděli, co budeme hrát.

Divize A
03.05.2023 11:59 0

Jakub Kraček se stal hráčem 24. kola Divize A. společně jsme v rozhovoru zavzpomínali na celý divizní ročník, který je pro Horní Břízu poměrně zajímavou zkušeností. Blíží se závěr sezóny, a tak je na vzpomínání ideální čas.

Rozhovor

Stanislav Rous: Byl to těžký, ale cenný rok. Kdo chce najít pozitiva, najde je

Divize A
24.04.2023 21:49 0

Horní Bříza letos prožila, a vlastně stále prožívá, poměrně zajímavou sezónu. Na jedné straně mnoho cenných zkušeností ze světa divizního fotbalu, na straně druhé velké množství porážek a prozření v oblasti hráčské mládeže. Tak, či onak se Horní Bříza v mnohém vytáhla, a stává se poměrně respektovaným soupeřem, který umí své protivníky potrápit.

Rozhovor

Luděk Kaufman: Letos je to celé velmi vyrovnané, a rozhoduje každý zápas. O budoucnost se ale naštěstí nebojíme

Divize A
17.04.2023 22:05 0

Kapitán Komárova, který je již velmi zkušeným hráčem, pro kterého je každé odehrané utkání další cennou zkušeností, a že jich za ty roky je. V tomto rozhovoru probereme nejen současnosti fotbalového Komárova, ale nahlédneme také do budoucnosti. Mým respondentem byl Hráč kola Luděk Kaufman.

Rozhovor

Adam Vokáč: Chceme se co nejdříve zachránit, a mít po zbytek roku klid, teprve potom se uvidí co dál

Divize A
03.04.2023 19:31 0

Komárov si ve své podstatě vede v letošní Divizi A poměrně slušně. Jejich fotbal je velmi lahodný pro oko diváka, který to dává jednoznačně najevo. Právě Komárov se těší pravidelně velmi vysoké návštěvnosti, což je pro tuto soutěž opravdu dobrou reklamou. Na přílišný optimismus je ale ještě relativně brzo. Nebo ne?

Rozhovor

Filip Čapek: Utkání s Lomem je jedním z těch, kde se týmu paradoxně daří, Horní břízu bych rozhodně nepodceňoval

Divize A
27.03.2023 18:28 0

V současnosti desátým Hořovicím se v posledním kole Divize A podařil vskutku husarský kousek. Na domácím hřišti porazili lídra soutěže- Lom. Velmi produktivním hráčem v tomto utkání se stal Filip Čapek. Jeho dvě branky poměrně výrazně pomohly k výhře Hořovic. Právě Filip Čapek se stal Hráčem kola v diváckém hlasování.

Rozhovor

Jan Janiš: Letošní Divize může dopadnout všelijak, je to velmi vyrovnané

Divize A
20.03.2023 22:30 0

Jan Janiš. Brankář Doubravky, který s jeho celkem poměrně úspěšně bojuje o body v Divizi A. letošní sezóna je ale velmi vyrovnaná, a tak je každý zápas velmi důležitý. Jeho výkon Vás diváky zaujal natolik, že se stal Hráčem 18. kola.

Rozhovor

Jiří Šmíd: Jakkoli situace není radostná, držíme optimismus

Divize A
14.03.2023 11:53 0

Jiří Šmíd. Hráč, který toho za svou kariéru stihl opravdu mnoho. Prošel kluby jako jsou Blovice, Nepomuk, Petřín Plzeň nebo právě současná Horní Bříza. Situace tohoto týmu není nijak růžová, ale přesto se týmu daří držet dobrou náladu v kabině. Útočník posledního týmu Divize A, Jiří Šmíd, se stal Hráčem kola, a dnes vám přinášíme rozhovor s ním.

Rozhovor

Jan Vodrážka: Ta křivda a následná bezmoc je zvlášť nepříjemná. Takoví lidé opravdu berou radost a chuť lidem do fotbalu

Divize A
07.03.2023 12:56 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Jan Vodrážka z Petřína. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Parta v Hořovicích je jedním slovem nepopsatelná, hodnotí půlroční působení ve středočeském klubu brankář Ondřej Bleha

Divize A
07.01.2023 08:04 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v sestavě podzimu a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Ondřej Bleha, který na podzim hájil barvy SK Hořovice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hlavní důvod, proč jsme s Příbramí vyhráli, bylo to, že nehrál Vinky, rýpl si do spoluhráče Dan Vodrážka

Divize A
15.11.2022 12:49 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Dan Vodrážka, obránce plzeňského Petřína. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

[youtube,id=5l3EnHTLyQs]

Rozhovor

Dnéés se podíváme zpátky do minulosti na tóó, jak to bylo ve skutečnosti s rozhovorem Martina Července před 10 lety

Divize A
08.11.2022 12:30 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal brankář Soběslavi, Martin Červenec. Redakce jej vyzpovídala a aniž by to zprvu tušil, odpovídal na otázky, které mu byly kladeny před 10 lety při jednom z jeho prvních úspěšných dní "profesionální" kariéry. Doporučujeme nejdříve přečíst rozhovor a poté až pustit video:

 

[youtube,id=Qr2XUFE3-V0]

Rozhovor

Táta jezdí na každý zápas, i kdybychom hráli někde na Moravě, říká s úsměvem Lukáš Landa

Divize A
01.11.2022 15:39 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Lukáš Landa, záložník SK Hořovice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Na souboj břevínek bych trenéra nevyzval, protože za poslední dobu jsem všechny soutěže prohrál, říká František Mourek

Divize A
25.10.2022 12:33 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal František Mourek z Tochovic. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Měli jsme s klukama zápisný a nějak se to zvrtlo. Tak jsme si asi ve 4 ráno šli s ustlat do týmové kabiny, vzpomíná na své zápisné Lukáš Vostárek

Divize A
21.10.2022 15:36 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal záložník SK Hořovice, Lukáš Vostárek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Petr Voves: Moje babča je skvělá, vždycky ji rád slyším. Ale vždycky se jí povede mi zavolat na čas srazu zápasu

Divize A
24.09.2022 19:35 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal domažlický Petr Voves. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Kdo z trenérů dá více hlaviček? Vsadil bych si na trenéra Pletichu, ale těžko říct, usmívá se David Edelman

Divize A
17.09.2022 08:22 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal David Edelman, brankář plzeňského Petřína. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Vrátil jsem se zpátky, takže jsme zákonitě museli začít prohrávat, komentoval svůj na Senco Milan Ungr

Divize A
15.09.2022 18:42 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Milan Ungr z Doubravky. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Za zápasy s Kladnem a Klatovy jsem kluky upřímně pochválil a kdybychom prohráli, neřekl bych nic, hodnotil poslední zápasy Rokycan brankář Houdek

Divize A
03.09.2022 13:58 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal aktuálně nejslavnější stavbyvedoucí na českém internetu, Dan Houdek, který se stará o to, aby Rokycany dostaly co nejméně branek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Marek Nedvěd: S někým se bavím více a častěji a s někým méně. Rozdíly ale nedělám, jsme jeden tým a musíme držet při sobě!

Divize A
26.08.2022 11:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Marek Nedvěd z Jiskry Domažlice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.


Celkový počet článků: 155