Rozhovory s hráči kola Divize A

Rozhovor

Bude to zajímavé zpestření, říká k velké obměně týmů v divizi A sedlčanský stoper David Čejda

 Divize A
16.09.2019 18:33 0

Přinášíme rozhovor s Davidem Čejdou, stoperem sedlčanského Tatranu, který i přes svůj velmi mladý věk ovládl sestavu 4.kola!

Rozhovor

S týmem, co máme, můžeme a chceme hrát do pátého místa, říká Vojtěch Štrunc

 Divize A
30.08.2019 13:28 0

Těžký zápas v Katovicích odehrály Mariánské Lázně v rámci druhého soutěžního kola. Zvládly ho vítězně, a to především díky výbornému výkonu brankáře Vojtěcha Štrunce, který svůj tým několikrát podržel a zaslouženě získal v diváckém hlasování nejvyšší počet hlasů. S hráčem kola nyní přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Chci vyhrát vždy a všude a je jedno, jestli jedeme k prvnímu nebo k poslednímu, říká Martin Debellis

 Divize A
30.08.2019 11:01 0

Hráčem úvodního kola soutěže se stal po diváckem hlasování rokycanský Martin Debellis, se kterým nyní přinášíme slibovaný rozhovor. V něm se dočtete nejen o chuti rokycanského záložníka vyhrávat, ale také o tom, jak tráví středeční večery, které jsou během školního roku dle jeho slov velmi náročné.

Rozhovor

Na hřiště jsem šel po dvou měsících bez žádného tréninku, říká o zápase s Berounem tachovský Pavel Kořínek

 Divize A
07.06.2019 11:39 0

Pavel Kořínek se na hřišti dlouho neobjevil. Nyní naskočil po absolvování jen pár tréninkových jednotek a lvím podílem se podílel na drtivém vítězství Tachova. Krajní obránce na hřišti ukázal, že fotbal hrát nezapomněl a byl po právu oceněn hráčem kola.

Rozhovor

Soběslav má na to, aby okupovala vyšší patra tabulky, říká Aleš Kutner

 Divize A
24.05.2019 20:52 0

Na hřišti Táborska se Soběslavi dařilo a zvítězila rozdílem třídy. Střelecky táhl svůj tým Filip Vaněk, který se trefil hned třikrát. Stejný počet asistencí však zaznamenal dvorní nahravač Aleš Kutner a nebýt jeho, těžko říci, že by se jeho týmu gólově až tak dařilo. Na výhře měl lví podíl, a tak v sestavě kola nesměl chybět. S oceněným hráčem nyní přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Tomáš Senft je věrný svému klubu již od mladší přípravky

 Divize A
20.05.2019 12:54 0

Proti rezervě Táborska se trefil dvakrát, čímž pomohl k bodovému zisku. Vytvořil si i další šance, ty už ale neproměnil. I tak ale patřil na hřišti k nejlepším a díky hlasům našich čtenářů si vysloužil ocenění hráče kola. Sedlčanský útočník v téhle sezóně tohoto ocenění dosáhl již podruhé. Předešlý rozhovor s ním si můžete prohlédnout ZDE.

Rozhovor

Z dorostu SK Kladno do okresního přeboru a z něj do divize! Zajímavá cesta Jakuba Krupičky

 Divize A
14.05.2019 12:44 0

Rakovnický obránce svedl v Přešticích několik soubojů a v defenzivě byl nesmírně platný. Byť Rakovník jednou inkasoval, zápas nakonec otočil a vedení si udržel. "Krupi" na pozici stopera zejména ve druhém poločase vynikal a za svůj výkon získal díky vaším hlasům ocenění hráče kola.

Rozhovor

Všichni jsme do sezóny šli s jednoznačným cílem a to soutěž vyhrát, říká Michal Fric

 Divize A
07.05.2019 09:07 0

Admira nastoupila na Dobříš aktivně, ale poté její herní projev upadal a přicházely nepřesnosti. Do druhé půle ale přišla změna v taktice, pražané hráli více po lajnách a právě to se hodilo do krámu levému obránci Michalu Fricovi, který byl pánem na své straně a podnikal nebezpečné útoky s následnými nabídkami pro své spoluhráče k zakončení. Své povinnosti si splnil i dozadu, když pomohl k čistému kontu.

Rozhovor

S Davidem Čejdou na stoperu se mi hraje dobře, je to velký příslib do budoucna a hodně toho za mě oběhá, říká s úsměvem sedlčanský kapitán Lukáš Brotánek

 Divize A
01.05.2019 14:49 0

Dva góly z pozice stopera do sítě Mariánek znamenaly vítězství, které se nerodilo úplně snadno. Tatran v zápase rychle prohrával o dvě branky a především díky svému kapitánovi Lukáši Brotánkovi zápas dotáhl do vítězného konce. Nyní s hráčem kola a zároveň s nejlepším střelcem Sedlčan přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Nejraději vzpomínám na moment, kdy mě oslovil na kempu trenér Sparty, že by o mě měl zájem, říká talentovaný Kryštof Vilímek

 Divize A , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída
Středočeský Rakovník 25.04.2019 12:56 0

Kamenice, Kunice, Sparta, Libuš, Vyšehrad, Dukla a nyní Rakovník. Kryštof Vilímek, věkem starší dorostenec, má celou kariéru před sebou a nutno říci, že dobře rozjetou. Kde nakonec zakotví nyní hráč SK Rakovník? Uvidíme ho někdy v dresu ligové Dukly? Na tyto otázky budeme znát již brzy odpověď.

Rozhovor

Rád vzpomínám na dorost v Příbrami s trenérem Janotou, kdy jsme celou sezónu neprohráli, vzpomíná na úspěšné angažmá Kryštof Kvěch

 Divize A
16.04.2019 16:26 0

Fotbalista, který si prošel v mládeži příbramskou školou, má nyní formu. To dokázal i proti Tachovu, kdy si připsal jeden gól a předvedl bezchybný výkon. V mládí hrál po boku Václava Černého, Aleše Matějů a dalších fotbalových talentů. Nyní Kryštof Kvěch září v sedlčanském dresu.

Rozhovor

S Broťasem se mi hraje dobře, je zkušený a dokáže kluky na hřišti okřiknout a srovnat si je, to mi zatím chybí, říká na adresu svého stoperského kolegy David Čejda

 Divize A
16.04.2019 16:02 0

Derby v Dobříši nemělo po základní hrací době vítěze. Rozhodovaly až penalty, ve kterých byl sedlčanský stoper David Čejda neomylný stejně tak jako v celém zápase, byť jeho tým dvakrát inkasoval. Cesta přes něj vedla jen horko těžko. S hráčem 19. kola, byť trochu opožděně, nyní přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Příprava na derby s Dobříší bude identická jako na každý jiný zápas, říká Tomáš Senft

 Divize A
30.03.2019 17:10 0

Velmi produktivní byl Tomáš Senft v zápase proti Soběslavi. Ze třech branek svého týmu dal sám dvě a na jednu přihrál. Zcela zasloužená nominace a následné vítězství. Nyní s hráčem kola přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Je to velká čest hrát v jednom týmu s ligovými hráči jako jsou Petr Janda nebo Martin Jirouš, říká Ihor Krasnyanyk

 Divize A
23.03.2019 12:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Ihor Krasnyanyk, který si toto ocenění získal dvěma góly do sítě Táborska. Nyní s mladým fotbalistou, který působil v mládežnických týmech Boheminas 1905, přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Někteří stráví poklidný večer s rodinou a ti zbylí rozebírají odehraný zápas v barech až do rána, říká k tachovským oslavám Marek Skopový

 Divize A
02.12.2018 13:32 0

Posledním podzimním hráčem kola se stal Marek Skopový z Tachova, který rozhodl o bodovém zisku svého celku proti béčku Táborska dvěma góly. Nyní přinášíme s tachovskou devítkou rozhovor.

Rozhovor

Rád chodím jeden na jednoho, je to má přirozená drzost, říká Jakub Lattisch

 Divize A
13.11.2018 19:14 0

Proti Jindřichovu Hradci byly na Jakuba Lattische dvě penalty, což přineslo Mariánkám cenné vítězství. Mladý a drzý fotbalista se nebojí vlétnout do vápna a dovolit si. Ve svých dvaceti letech se dokáže prosadit v konkurenci starších a zkušenějších fotbalistů a na svém kontě má dvě branky plus několik asistencí. My vám nyní s talentovaným hráčem přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Cesta ze hřiště domů do postele byla náročnější, ale v závěru mi manželka pomohla, říká k oslavě z plzeňského derby Tomáš Jůda

 Divize A
07.11.2018 23:31 0

Krásný gól ala Karel Poborský v derby proti Doubravce spolu s dobrým výkonem přinesl nominaci do top jedenáctky, kterou Tomáš Jůda následně ovládl. A zcela oprávěně, neboť není pochyb o jeho kvalitách. My vám nyní přinášíme s klatovským záložníkem rozhovor!

Rozhovor

Chvíli jsem si musel zvykat na jeho výrazný verbální projev, ale to k němu patří, říká o stoperském parťákovi Petr Duchoň

 Divize A , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída
Středočeský Rakovník 28.10.2018 00:26 0

Bezchybný výkon na stoperu předvedl Petr Duchoň v domácím zápase s Klatovy. Především díky němu vyhrál SK Rakovník tím nejtěsnějším způsobem. Byla na něj penalta, ve skluzu zabránil inkasované brance a nikdo přes něj nepřešel. Zcela zasloužená nominace a následné vítězství zodpovědného středního obránce, který hraje po boku Pavla Besty.

Celkový počet článků: 112

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Přeštice 6 13:2 17
2 SK Dynamo České Budějovice B 6 17:9 14
3 FK Spartak Soběslav 6 18:6 12
4 SK Senco Doubravka 6 9:7 12
5 FC Rokycany 6 8:7 12
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Jirouš 5
2 Filip Vaněk 5
3 František Nedbalý 5
4 Lukáš Komberec 5
5 Jan Procházka 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jan Matas 33 68% 0
2 Ladislav Beran 31 64% 0
3 Zdeněk Žůrek 31 64% 0
4 M Šukel 31 64% 0
5 Petr Mašek 30 62% 0
Zobrazit celou tabulku