Rozhovory s hráči kola Divize A

Rozhovor

Tomáš Senft je věrný svému klubu již od mladší přípravky

 Divize A
20.05.2019 12:54 0

Proti rezervě Táborska se trefil dvakrát, čímž pomohl k bodovému zisku. Vytvořil si i další šance, ty už ale neproměnil. I tak ale patřil na hřišti k nejlepším a díky hlasům našich čtenářů si vysloužil ocenění hráče kola. Sedlčanský útočník v téhle sezóně tohoto ocenění dosáhl již podruhé. Předešlý rozhovor s ním si můžete prohlédnout ZDE.

Rozhovor

Z dorostu SK Kladno do okresního přeboru a z něj do divize! Zajímavá cesta Jakuba Krupičky

 Divize A
14.05.2019 12:44 0

Rakovnický obránce svedl v Přešticích několik soubojů a v defenzivě byl nesmírně platný. Byť Rakovník jednou inkasoval, zápas nakonec otočil a vedení si udržel. "Krupi" na pozici stopera zejména ve druhém poločase vynikal a za svůj výkon získal díky vaším hlasům ocenění hráče kola.

Rozhovor

Všichni jsme do sezóny šli s jednoznačným cílem a to soutěž vyhrát, říká Michal Fric

 Divize A
07.05.2019 09:07 0

Admira nastoupila na Dobříš aktivně, ale poté její herní projev upadal a přicházely nepřesnosti. Do druhé půle ale přišla změna v taktice, pražané hráli více po lajnách a právě to se hodilo do krámu levému obránci Michalu Fricovi, který byl pánem na své straně a podnikal nebezpečné útoky s následnými nabídkami pro své spoluhráče k zakončení. Své povinnosti si splnil i dozadu, když pomohl k čistému kontu.

Rozhovor

S Davidem Čejdou na stoperu se mi hraje dobře, je to velký příslib do budoucna a hodně toho za mě oběhá, říká s úsměvem sedlčanský kapitán Lukáš Brotánek

 Divize A
01.05.2019 14:49 0

Dva góly z pozice stopera do sítě Mariánek znamenaly vítězství, které se nerodilo úplně snadno. Tatran v zápase rychle prohrával o dvě branky a především díky svému kapitánovi Lukáši Brotánkovi zápas dotáhl do vítězného konce. Nyní s hráčem kola a zároveň s nejlepším střelcem Sedlčan přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Nejraději vzpomínám na moment, kdy mě oslovil na kempu trenér Sparty, že by o mě měl zájem, říká talentovaný Kryštof Vilímek

 Divize A , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída
Středočeský Rakovník 25.04.2019 12:56 0

Kamenice, Kunice, Sparta, Libuš, Vyšehrad, Dukla a nyní Rakovník. Kryštof Vilímek, věkem starší dorostenec, má celou kariéru před sebou a nutno říci, že dobře rozjetou. Kde nakonec zakotví nyní hráč SK Rakovník? Uvidíme ho někdy v dresu ligové Dukly? Na tyto otázky budeme znát již brzy odpověď.

Rozhovor

Rád vzpomínám na dorost v Příbrami s trenérem Janotou, kdy jsme celou sezónu neprohráli, vzpomíná na úspěšné angažmá Kryštof Kvěch

 Divize A
16.04.2019 16:26 0

Fotbalista, který si prošel v mládeži příbramskou školou, má nyní formu. To dokázal i proti Tachovu, kdy si připsal jeden gól a předvedl bezchybný výkon. V mládí hrál po boku Václava Černého, Aleše Matějů a dalších fotbalových talentů. Nyní Kryštof Kvěch září v sedlčanském dresu.

Rozhovor

S Broťasem se mi hraje dobře, je zkušený a dokáže kluky na hřišti okřiknout a srovnat si je, to mi zatím chybí, říká na adresu svého stoperského kolegy David Čejda

 Divize A
16.04.2019 16:02 0

Derby v Dobříši nemělo po základní hrací době vítěze. Rozhodovaly až penalty, ve kterých byl sedlčanský stoper David Čejda neomylný stejně tak jako v celém zápase, byť jeho tým dvakrát inkasoval. Cesta přes něj vedla jen horko těžko. S hráčem 19. kola, byť trochu opožděně, nyní přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Příprava na derby s Dobříší bude identická jako na každý jiný zápas, říká Tomáš Senft

 Divize A
30.03.2019 17:10 0

Velmi produktivní byl Tomáš Senft v zápase proti Soběslavi. Ze třech branek svého týmu dal sám dvě a na jednu přihrál. Zcela zasloužená nominace a následné vítězství. Nyní s hráčem kola přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Je to velká čest hrát v jednom týmu s ligovými hráči jako jsou Petr Janda nebo Martin Jirouš, říká Ihor Krasnyanyk

 Divize A
23.03.2019 12:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Ihor Krasnyanyk, který si toto ocenění získal dvěma góly do sítě Táborska. Nyní s mladým fotbalistou, který působil v mládežnických týmech Boheminas 1905, přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Někteří stráví poklidný večer s rodinou a ti zbylí rozebírají odehraný zápas v barech až do rána, říká k tachovským oslavám Marek Skopový

 Divize A
02.12.2018 13:32 0

Posledním podzimním hráčem kola se stal Marek Skopový z Tachova, který rozhodl o bodovém zisku svého celku proti béčku Táborska dvěma góly. Nyní přinášíme s tachovskou devítkou rozhovor.

Rozhovor

Rád chodím jeden na jednoho, je to má přirozená drzost, říká Jakub Lattisch

 Divize A
13.11.2018 19:14 0

Proti Jindřichovu Hradci byly na Jakuba Lattische dvě penalty, což přineslo Mariánkám cenné vítězství. Mladý a drzý fotbalista se nebojí vlétnout do vápna a dovolit si. Ve svých dvaceti letech se dokáže prosadit v konkurenci starších a zkušenějších fotbalistů a na svém kontě má dvě branky plus několik asistencí. My vám nyní s talentovaným hráčem přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Cesta ze hřiště domů do postele byla náročnější, ale v závěru mi manželka pomohla, říká k oslavě z plzeňského derby Tomáš Jůda

 Divize A
07.11.2018 23:31 0

Krásný gól ala Karel Poborský v derby proti Doubravce spolu s dobrým výkonem přinesl nominaci do top jedenáctky, kterou Tomáš Jůda následně ovládl. A zcela oprávěně, neboť není pochyb o jeho kvalitách. My vám nyní přinášíme s klatovským záložníkem rozhovor!

Rozhovor

Chvíli jsem si musel zvykat na jeho výrazný verbální projev, ale to k němu patří, říká o stoperském parťákovi Petr Duchoň

 Divize A , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída
Středočeský Rakovník 28.10.2018 00:26 0

Bezchybný výkon na stoperu předvedl Petr Duchoň v domácím zápase s Klatovy. Především díky němu vyhrál SK Rakovník tím nejtěsnějším způsobem. Byla na něj penalta, ve skluzu zabránil inkasované brance a nikdo přes něj nepřešel. Zcela zasloužená nominace a následné vítězství zodpovědného středního obránce, který hraje po boku Pavla Besty.

Rozhovor

První poločas dohrával Karel Krejčí se sebezapřením a nakonec z toho byl hattrick

 Divize A
18.10.2018 23:41 0

Nejvíce hlasů od našich čtenářů získal Karel Krejčí, který hattrickem pomohl k výhře nad Mariánskými Lázněmi a stal se tak hráčem kola. Pro svůj tým je nesmírně platným, což dokazuje v každém zápase. Po Jaroslavu Rojíkovi tak další hráč z klatovské kabiny, se kterým přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Nejpomalejší je u nás Karel Krejčí, říkáme mu krokoměr, sdělil na adresu svého spoluhráče Jaroslav Rojík

 Divize A
15.10.2018 17:26 0

Cenný skalp získaly Klatovy, které vyloupily Čížovou a staly se vůbec prvním celkem tohoto soutěžního ročníku, který připravil Sokol o neporanitelnost. Obrovskou zásluhu na tom měl brankář Jaroslav Rojík, který předvedl několik skvělých zákroků a udržel čisté konto. Nyní si s hráčem kola můžete přečíst rozhovor.

Rozhovor

Rád chodím s Honzou Turkem z Doubravky na večeře, kde pokecáme a naše povídání většinou končí kolem páté hodiny ranní, říká s úsměvem Dan Houdek

 Divize A
08.10.2018 19:46 0

Hráčem osmého kola se stal tachovský brankář Dan Houdek! Za svůj výkon proti Klatovům si to zasloužil. Vychytal čisté konto a všechny čtyři penalty v rozstřelu. Na svém kontě má titul mistra ČR s plzeňským dorostem U-19, poté nakoukl na rok i do A-týmu. Dále půlroční působení v Čáslavi a sedm druholigových startů. Po třech letech v Domažlicích chytá pátým rokem v Tachově, kde se cítí jako doma. Dámy a pánové, Dan Houdek!

Rozhovor

Za každé angažmá jsem vděčný, všechno pro mě byla zkušenost a rád na každé vzpomínám, říká Tomáš Lhotka

 Divize A
01.10.2018 11:50 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal již podruhé Tomáš Lhotka. Berounský snajpr rozhodl derby proti Hořovicku dvěma góly a díky vaším hlasům ovládl sestavu kola. Uvidíme, jak dlouho střelecká potence Tomášovi vydrží.

Rozhovor

Kluci říkali, že jsem konečně něco chytil a lidi tleskali, takže asi dobrý, říká s úsměvem ke svému výkonu Tomáš Glogar

 Divize A
22.09.2018 11:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal sedlčanský brankář Tomáš Glogar, který se výraznou měrou podílel na zisku dvou bodů proti Čížové. Jak sám říká, každý bod proti tomuto týmu je velmi cenný.

Rozhovor

Spoluhráči se mě ptali, co jsem měl k obědu, říká ke svým čtyřem gólům hráč 5. kola Tomáš Lhotka

 Divize A
19.09.2018 11:46 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal útočník Berouna, který nasázel s Klatovy hned čytři branky. Tomáš Lhotka se tak velkou měrou podílel na výhře svého týmu a zcela zaslouženě získal ocenění hráče kola.

Celkový počet článků: 106

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Admira Praha 26 65:20 66
2 TJ Sokol Čížová 26 63:25 56
3 SK Klatovy 1898 26 37:29 49
4 SK Rakovník 26 48:34 48
5 TJ Přeštice 26 46:34 44
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Jirouš 27
2 Štěpán Zahálka 25
3 Filip Vaněk 24
4 Tomáš Lhotka 14
5 Martin Toman 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Janda 116 55% 0
2 Matej Kuncendorfer 114 54% 0
3 Milan Mészáros 113 54% 0
4 Pavel Chmelík 109 52% 0
5 Vladislav Fiala 109 52% 0
Zobrazit celou tabulku