Oliver Polanský

Číslo hráče1
PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2025-2026

Divize A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
2055 (ø 85,62) 13 (ø 0,54) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
08.08. 18:00 Č. Krumlov - Domažlice B 3:5 (3:3) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Soběslav - Č. Krumlov 2:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
23.08. 10:15 Č. Krumlov - Milevsko 0:2 (0:1) 83 83 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Doubravka - Č. Krumlov 4:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
06.09. 10:15 Č. Krumlov - Křimice 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 10:30 Milín - Č. Krumlov 1:4 (1:4) 90 2 0 0 ano
20.09. 10:15 Č. Krumlov - Přeštice 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 10:30 Komárov - Č. Krumlov 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:15 Č. Krumlov - Rokycany 4:0 (2:0) 88 88 1 0 0 ano
11.10. 10:15 Povltavská FA - Č. Krumlov 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 10:15 Č. Krumlov - Tachov 4:0 (2:0) 90 2 0 0 ano
25.10. 10:15 Č. Krumlov - Hořovice 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 15:00 Petřín B - Č. Krumlov 0:1 (0:1) 95 95 0 1 0 ano
08.11. 14:00 Č. Krumlov - Benešov 0:0 (0:0) 93 93 0 1 0 ano
14.11. 17:00 Hluboká - Č. Krumlov 5:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
08.03. 10:30 Domažlice B - Č. Krumlov 1:3 (1:1) 85 85 0 1 0 ano
14.03. 14:30 Č. Krumlov - Soběslav 3:5 (2:3) 90 1 0 0 ano
22.03. 15:00 Milevsko - Č. Krumlov 2:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
28.03. 10:15 Č. Krumlov - Doubravka 0:1 (0:0) 30 30 0 0 0 ano
11.04. 10:15 Č. Krumlov - Milín 2:1 (0:0) 45 45 1 0 0 ne
18.04. 10:30 Přeštice - Č. Krumlov 2:4 (1:1) 93 93 3 1 0 ano
25.04. 10:15 Č. Krumlov - Komárov 4:2 (2:2) 93 93 1 1 0 ano
01.05. 10:30 Rokycany - Č. Krumlov 1:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
08.05. 15:00 Č. Krumlov - Povltavská FA 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
439 (ø 73,16) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 17:00 Č. Krumlov B - Č.Dub 2:3 (2:1) 33 57 0 0 0 ne
04.10. 16:00 Č. Krumlov B - Boršov 3:0 (0:0) 90 2 0 0 ano
25.10. 14:30 Č. Krumlov B - Frymburk 1:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
02.11. 14:00 Jankov - Č. Krumlov B 3:2 (1:0) 90 1 0 0 ano
09.11. 14:00 Č. Krumlov B - Včelná 4:4 (3:1) 90 0 0 0 ano
18.04. 17:00 Chvalšiny - Č. Krumlov B 1:2 (1:0) 46 46 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 24 2055 (ø 85,62) 13 (ø 0,54) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 6 439 (ø 73,16) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 27 2305 (ø 85,37) 13 (ø 0,48) 8 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,18)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 3 255 (ø 85,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 26 2265 (ø 87,11) 7 (ø 0,26) 10 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 3 246 (ø 82,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)