Divize A - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Dobrý den, prosím o opravu jména rozhodčího, utkání Martínkovice : Zábrodí. Správně je Oto Tandler, děkuji a přeji hezký den.
Nerozumím proč v sestavě chybí čížovský Jirouš, který vstřelil 3 branky a svým výkonem představoval neustálou hrozbu pro branku Přeštic.
Pane Pešek, v tomto kole jsem správně natipoval 6 zápasů, ale bylo mi přiděleno pouze 3 body. Prosím o prověření. Pavel Chmelík
9. 4. 2018 09:36
Dobrý den, kdy bude sestava kola? není možné tento proces nominování nějak urychlit, aby bylo více času na hlasování? :) Děkuji :) Hezký den :)
gratulace Matěji jen tak dál
až do konce :-)
SKJ - hlasujeme!!!
Viktorka pošlete hlas Maťejovi K.
https://www.youtube.com/watch?v=sPcxaeehtAY
Davide, díky za upozornění! Losovací aktiv pro Čechy je 24. 6., pro Moravu a Slezsko je 22. 6., tedy dnes, jak jste napsal. :)
Není losování náhodou dnes v Olomouci?
Marku, Mariánským Lázním se dlouhodobě penalty nedařily, a tak na ně trenér poslal druhého gólmana, se kterým přišla výhra. Skvělé utkání odchytal i David Šmejkal, to samé Jan Šedivý v Dobříši. Právě díky tomu, že Mariánky zlomily penaltové prokletí a navíc obraly o body favorita soutěže, jsem do Sestavy kola zvolil Ondru Jacko-Lysáka.
Díky za pochopení, Jan Laluch, redaktor soutěže
Jak se do sestavy kola může dostat brankář,který nastoupí na penalty a chytí jednu ze čtyř penalt???
Pane Brabec, neříkejte že neumíte zpívat. Osobně jsem vás v lese slyšela zpívat a jednalo se o váš nejoblíbenější hit „kdepak ty ptáčku hnízdo máš“.
Pavle, v tabulce už máte 6 bodů, jak by mělo být. Počítání probíhá automaticky, tak mu to asi občas chvilku trvá nebo se někde vyskytne chyba, snad ale bude vše v pořádku. ;) Díky, Jan Laluch, redaktor
Pane Laluch, uhodl jsem 6 zápasů. Prosím o opravu
Jan Laluch
Pavle i Františku, oba v tabulce pro toto kolo máte pět bodů. To tedy sedí, ne? :)
Pořadí v jednotlivých kolech i počet bodů jsou generovány automaticky, podle Vámi zadaných tipů.
Pane Laluch, mám uhodnutých 5 zápasů a nikoliv 3, jak píšete
Pane Laluch, proč mi připisujete 2 body, když mám správně pět výsledků ???
Díky, nejde tak ani o body, ale spíše, aby nenastal i pro ostatní nějaký technický problém. V sobotu ráno jsem si ještě kontroloval tipy a bylo vše v pořádku.
Dobrý den, Františku, možná jste např. nebyl přihlášen, ale nevadí. Čtyři body si do tabulky zapíšu, ať nejste ochuzen! Ať se daří i v kole následujícím, budu rád, když k tipům přidáte i komentář! :) Jan Laluch, redaktor soutěže
Dobrý den pane Laluch, nevím z jakého důvodu se mi neodeslalo tipování 11kola ???? Vše technicky proběhlo jako obvykle.Měl bych mít správně 4 výsledky. Díky F. Havel.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Přeštice 5 22:2 15
2 SK Dynamo České Budějovice B 5 12:2 13
3 TJ Sokol Lom 5 10:5 11
4 FK Spartak Soběslav 5 13:9 11
5 SK Petřín Plzeň 5 15:10 10
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Krůta 7
2 Jakub Matoušek 6
3 Zdeněk Šimáně 5
4 Tomáš Arzberger 5
5 Patrik Šmídl 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Bendl 28 70% 0
2 Milan Mészáros 25 62% 0
3 Jan Vodrážka 25 62% 0
4 Pavel Tauber 24 60% 0
5 Tomáš Skála 24 63% 0
Zobrazit celou tabulku