9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Poločasy jako den a noc, Smíchov svou ztrátu proti Letné nesmazal

14

Smíchov do zápasu už nevstupoval z posledního místa a mohl hrát s o trochu větším klidem. Ten byl ale tak velký, že hosté z Letné svého soupeře v prvním poločase převálcovali a domácí pak i přes zcela odlišný výkon ve druhém poločase ztrátu nedotáhli.

Smíchovu se po minulém kole podařilo odlepit z posledního místa, ale ani hosté v minulém kole proti Lhotě nezklamali. A právě hosté z Letné měli v první poločase jednoznačně navrch. Domácí jejich tempo nezachytili a hned od 7. minuty prohrávali po přesném zakončení Skalského. S blížícím se koncem poločasu pak hosté přeci jen přidali další góly. V 32. minutě zvyšoval na 2:0 Toman a těsně před pauzou na rozdíl tří branek upravil Sýkora

Pod dojmem zdárně rozhodnutého zápasu, ale Letná na začátku druhého poločasu hodně polevila a domácí, kteří už neměli co ztratit, začali s domácím publikem v zádech tlačit hosty na jejich polovinu. Poměr sil na hřišti se obrátil a obrana hostů neodolávala dlouho. V 62. minutě vykřesal naději Fajfrlík a když v 67. minutě příblížil domácí na dostřel jediné branky Tobrman, zbývalo Smíchovu na dorovnání ještě přes dvacet minut. Vytoužený třetí gól už ale domácí nepřidali, místo branek přibylo emocí a karet a Letná tak svůj náskok těsně uhájila.

SK Smíchov Plzeň
Václav Duspiva, hráč: Po tragickým prvním poločase jsme prohrávali o 3 góly a i když jsme druhou půli zcela ovládli, tak jsme tuhle ztrátu už smazat nedokázali.