Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
2023-2024
-
Ledce - Lhota B 75-0-25 % 0:5 (0:0) 19.08. 17:00 -
Vochov - Černice B 92-0-8 % 5:2 (2:1) 19.08. 17:00 -
Plzeň-Letná - Hradiště 100-0-0 % 7:1 (1:1) 20.08. 18:00 -
Roudná - Union Plzeň 67-0-33 % 3:2 (3:1) 19.08. 18:00 -
Plzeň-Litice - Slovan Plzeň B 75-0-25 % 2:4 (0:2) 19.08. 18:00 -
Chotíkov B - Smíchov 58-0-42 % 4:1 (2:0) 20.08. 18:00 -
Rapid B - Košutka B 75-17-8 % 4:3 (2:0) 20.08. 18:00
-
Smíchov - Ledce 30-20-50 % 1:3 (1:2) 25.08. 17:30 -
Plzeň-Letná - Rapid B 58-25-17 % 2:6 (0:1) 26.08. 17:00 -
Union Plzeň - Chotíkov B 83-0-17 % 1:1 (0:0) 27.08. 17:30 -
Hradiště - Lhota B 33-0-67 % 1:4 (1:1) 26.08. 17:30 -
Slovan Plzeň B - Roudná 84-8-8 % 5:3 (2:2) 26.08. 17:30 -
Černice B - Plzeň-Litice 66-17-17 % 5:4 (3:2) 27.08. 17:30 -
Vochov - Košutka B 58-17-25 % 3:8 (1:3) 27.08. 17:30
-
Plzeň-Litice - Košutka B 15-0-85 % 3:4 (1:3) 02.09. 17:00 -
Ledce - Union Plzeň 84-8-8 % 7:3 (3:1) 02.09. 17:00 -
Vochov - Plzeň-Letná 62-0-38 % 5:5 (1:1) 02.09. 17:00 -
Roudná - Černice B 85-0-15 % 3:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Chotíkov B - Slovan Plzeň B 46-23-31 % 1:0 (1:0) 03.09. 14:00 -
Lhota B - Smíchov 85-0-15 % 4:1 (0:0) 03.09. 10:15 -
Rapid B - Hradiště 77-8-15 % 5:1 (3:1) 02.09. 17:00
-
Rapid B - Vochov 93-0-7 % 3:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Plzeň-Letná - Plzeň-Litice 93-7-0 % 4:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Ledce 14-14-72 % 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Hradiště - Smíchov 21-21-58 % 6:4 (1:1) 09.09. 17:00 -
Union Plzeň - Lhota B 21-0-79 % 1:4 (1:2) 10.09. 17:00 -
Roudná - Košutka B 57-0-43 % 1:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Černice B - Chotíkov B 21-21-58 % 3:2 (1:1) 10.09. 17:00
-
Smíchov - Union Plzeň 80-10-10 % 1:3 (0:2) 15.09. 16:30 -
Roudná - Plzeň-Letná 38-8-54 % 2:5 (0:4) 16.09. 16:30 -
Ledce - Černice B 92-0-8 % 3:3 (1:2) 16.09. 16:30 -
Plzeň-Litice - Rapid B 15-8-77 % 1:7 (1:2) 16.09. 16:30 -
Vochov - Hradiště 100-0-0 % 4:2 (1:2) 16.09. 16:30 -
Chotíkov B - Košutka B 46-31-23 % 1:3 (1:3) 17.09. 16:30 -
Lhota B - Slovan Plzeň B 85-15-0 % 2:0 (0:0) 17.09. 16:30
-
Vochov - Plzeň-Litice 100-0-0 % 7:2 (2:1) 23.09. 16:30 -
Plzeň-Letná - Chotíkov B 100-0-0 % 5:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Rapid B - Roudná 100-0-0 % 1:0 (1:0) 24.09. 12:00 -
Hradiště - Union Plzeň 25-17-58 % 2:2 (1:1) 23.09. 16:30 -
Slovan Plzeň B - Smíchov 58-0-42 % 3:4 (1:3) 23.09. 16:30 -
Ledce - Košutka B 59-8-33 % 7:3 (2:2) 23.09. 16:00 -
Černice B - Lhota B 0-8-92 % 3:4 (3:1) 24.09. 16:30
-
Smíchov - Černice B 92-0-8 % 0:2 (0:2) 30.09. 16:00 -
Roudná - Vochov 62-0-38 % 4:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Plzeň-Litice - Hradiště 84-8-8 % 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Ledce - Plzeň-Letná 54-15-31 % 7:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Union Plzeň - Slovan Plzeň B 41-17-42 % 2:3 (1:1) 01.10. 16:00 -
Chotíkov B - Rapid B 15-8-77 % 1:3 (1:1) 30.09. 15:00 -
Lhota B - Košutka B 77-15-8 % 1:4 (0:2) 01.10. 16:00
-
Vochov - Chotíkov B 79-14-7 % 4:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Plzeň-Litice - Roudná 57-0-43 % 3:0 kont. (1:1) 07.10. 16:00 -
Hradiště - Slovan Plzeň B 21-7-72 % 2:3 (0:1) 07.10. 16:00 -
Rapid B - Ledce 86-7-7 % 0:8 (0:2) 08.10. 14:00 -
Plzeň-Letná - Lhota B 71-0-29 % 1:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Černice B - Union Plzeň 73-7-20 % 2:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Košutka B - Smíchov 72-14-14 % 2:3 (2:2) 07.10. 15:30
-
Smíchov - Plzeň-Letná 43-14-43 % 2:3 (0:3) 14.10. 16:00 -
Roudná - Hradiště 93-7-0 % 6:1 (2:1) 14.10. 16:00 -
Ledce - Vochov 86-7-7 % 1:4 (0:1) 14.10. 16:00 -
Union Plzeň - Košutka B 21-7-72 % 3:1 (0:1) 15.10. 16:00 -
Slovan Plzeň B - Černice B 65-14-21 % 1:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
Chotíkov B - Plzeň-Litice 86-0-14 % 1:4 (0:2) 15.10. 14:00 -
Lhota B - Rapid B 72-14-14 % 8:2 (0:0) 14.10. 16:00
-
Roudná - Chotíkov B 93-0-7 % 3:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Vochov - Lhota B 43-7-50 % 0:2 (0:1) 21.10. 10:30 -
Plzeň-Litice - Ledce 36-0-64 % 1:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Plzeň-Letná - Union Plzeň 80-0-20 % 1:3 (1:1) 22.10. 15:30 -
Hradiště - Černice B 29-14-57 % 1:5 (0:2) 21.10. 15:30 -
Rapid B - Smíchov 71-0-29 % 7:1 (3:0) 22.10. 15:30 -
Slovan Plzeň B - Košutka B 57-29-14 % 4:1 (2:1) 21.10. 15:30
-
Smíchov - Vochov 35-0-65 % 5:0 (2:0) 28.10. 15:30 -
Ledce - Roudná 76-6-18 % 5:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Slovan Plzeň B - Plzeň-Letná 58-24-18 % 2:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Union Plzeň - Rapid B 18-6-76 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Chotíkov B - Hradiště 88-12-0 % 4:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Černice B - Košutka B 64-12-24 % 4:0 (3:0) 29.10. 15:30 -
Lhota B - Plzeň-Litice 64-18-18 % 8:1 (4:0) 29.10. 14:30
-
Plzeň-Letná - Černice B 64-7-29 % 3:5 (3:4) 04.11. 14:00 -
Roudná - Lhota B 20-7-73 % 0:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Vochov - Union Plzeň 77-0-23 % 4:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Plzeň-Litice - Smíchov 50-7-43 % 4:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Hradiště - Košutka B 57-0-43 % 0:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Chotíkov B - Ledce 40-0-60 % 0:9 (0:4) 05.11. 14:00 -
Rapid B - Slovan Plzeň B 80-13-7 % 4:0 (1:0) 05.11. 14:00
-
Smíchov - Roudná 61-8-31 % 1:2 (1:2) 11.11. 14:00 -
Ledce - Hradiště 100-0-0 % 5:1 (3:0) 11.11. 14:00 -
Union Plzeň - Plzeň-Litice 31-15-54 % 0:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Slovan Plzeň B - Vochov 61-8-31 % 1:1 (1:1) 11.11. 13:00 -
Černice B - Rapid B 0-23-77 % 5:1 (2:1) 12.11. 10:30 -
Košutka B - Plzeň-Letná 38-8-54 % 4:2 (2:2) 11.11. 15:30 -
Lhota B - Chotíkov B 100-0-0 % 13:1 (8:0) 12.11. 16:30
-
Plzeň-Litice - Plzeň-Letná 68-13-19 % 3:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Vochov - Rapid B 19-13-68 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Smíchov - Hradiště 100-0-0 % 7:1 (3:1) 23.03. 16:00 -
Košutka B - Roudná 81-6-13 % 2:3 (1:1) 24.03. 12:00 -
Lhota B - Union Plzeň 81-0-19 % 3:4 (0:2) 23.03. 17:00 -
Chotíkov B - Černice B 19-19-62 % 1:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
Ledce - Slovan Plzeň B 81-19-0 % 4:2 (1:2) 23.03. 15:00
-
Hradiště - Vochov 20-0-80 % 30.03. 16:30 -
Košutka B - Chotíkov B 87-0-13 % 31.03. 15:30 -
Slovan Plzeň B - Lhota B 13-20-67 % 29.03. 16:30 -
Union Plzeň - Smíchov 80-0-20 % 31.03. 16:30 -
Plzeň-Letná - Roudná 60-13-27 % 31.03. 16:30 -
Rapid B - Plzeň-Litice 86-7-7 % 31.03. 16:30 -
Černice B - Ledce 40-20-40 % 01.04. 16:30
-
Košutka B - Ledce -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Roudná - Rapid B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Plzeň-Litice - Vochov -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Union Plzeň - Hradiště -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Chotíkov B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Lhota B - Černice B -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Smíchov - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 05.04. 16:30
-
Košutka B - Lhota B -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Vochov - Roudná -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Hradiště - Plzeň-Litice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Slovan Plzeň B - Union Plzeň -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Plzeň-Letná - Ledce -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Rapid B - Chotíkov B -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Černice B - Smíchov -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Roudná - Plzeň-Litice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Chotíkov B - Vochov -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Lhota B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Hradiště -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Ledce - Rapid B -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Union Plzeň - Černice B -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Smíchov - Košutka B -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Košutka B - Union Plzeň -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Plzeň-Litice - Chotíkov B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Hradiště - Roudná -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Vochov - Ledce -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Plzeň-Letná - Smíchov -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Rapid B - Lhota B -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Černice B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Černice B - Hradiště -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Košutka B - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Lhota B - Vochov -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Smíchov - Rapid B -:- (-:-) 03.05. 17:30 -
Chotíkov B - Roudná -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Union Plzeň - Plzeň-Letná -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Ledce - Plzeň-Litice -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Vochov - Smíchov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Košutka B - Černice B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Hradiště - Chotíkov B -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Roudná - Ledce -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Plzeň-Litice - Lhota B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Rapid B - Union Plzeň -:- (-:-) 12.05. 18:00 -
Plzeň-Letná - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 11.05. 18:00
-
Lhota B - Roudná -:- (-:-) 19.05. 18:00 -
Smíchov - Plzeň-Litice -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Union Plzeň - Vochov -:- (-:-) 19.05. 18:00 -
Ledce - Chotíkov B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Rapid B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Košutka B - Hradiště -:- (-:-) 19.05. 18:00 -
Černice B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 19.05. 18:00
-
Vochov - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hradiště - Ledce -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Plzeň-Litice - Union Plzeň -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Roudná - Smíchov -:- (-:-) 25.05. 18:00 -
Chotíkov B - Lhota B -:- (-:-) 26.05. 18:00 -
Plzeň-Letná - Košutka B -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
Rapid B - Černice B -:- (-:-) 26.05. 18:00
-
Roudná - Slovan Plzeň B -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Plzeň-Litice - Černice B -:- (-:-) 01.06. 18:00 -
Ledce - Smíchov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Chotíkov B - Union Plzeň -:- (-:-) 02.06. 18:00 -
Rapid B - Plzeň-Letná -:- (-:-) 02.06. 18:00 -
Lhota B - Hradiště -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Košutka B - Vochov -:- (-:-) 02.06. 18:00
-
Košutka B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hradiště - Rapid B -:- (-:-) 08.06. 18:00 -
Slovan Plzeň B - Chotíkov B -:- (-:-) 09.06. 18:00 -
Union Plzeň - Ledce -:- (-:-) 09.06. 18:00 -
Plzeň-Letná - Vochov -:- (-:-) 09.06. 18:00 -
Smíchov - Lhota B -:- (-:-) 07.06. 18:00 -
Černice B - Roudná -:- (-:-) 09.06. 18:00
-
Hradiště - Plzeň-Letná -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Slovan Plzeň B - Plzeň-Litice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Union Plzeň - Roudná -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Smíchov - Chotíkov B -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Černice B - Vochov -:- (-:-) 16.06. 18:00 -
Košutka B - Rapid B -:- (-:-) 15.06. 18:00 -
Lhota B - Ledce -:- (-:-) 15.06. 18:00
Rozhovory
- Občas si zajdu zachytat i hokejový zápas. Vypadá to, že mým vzorem bude Petr Čech, směje se Pavel Gottwald
- Ve svém věku už bych mohl jen chodit na tradiční vítěznou fotku z kabiny, to mi jde, říká o možné pozvánce do áčka Jiří Brož
- Do takových stravovacích zařízení nechodím a ta částka za ty 4 nesmyslně obří burgery taky nesouhlasí, tvrdí s úsměvem Kamil Kuncl
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Lhota B | 14 | 61:19 | 34 |
2 | SK Rapid Plzeň B | 14 | 46:31 | 33 |
3 | FK Ledce | 14 | 62:27 | 29 |
4 | TJ Sokol Plzeň - Černice B | 14 | 42:28 | 28 |
5 | SK SLOVAN Plzeň 1910 B | 14 | 31:28 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Martin Hoffmann | 19 |
2 | Tomáš Křen | 16 |
3 | Aleš Pašek | 13 |
4 | Ladislav Stach | 12 |
5 | Miroslav Čupalka | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Had | 64 | 65,3% | 0 |
2 | jaroslav rychal | 63 | 64,3% | 0 |
3 | marek kracmer | 57 | 58,2% | 1 |
4 | Jaroslav Toman | 57 | 58,2% | 0 |
5 | Ladislav Stach | 53 | 58,2% | 0 |
Nejnovější události
D. Máj 9:15 29.3.2024 Tip: výhra hostů Vochov D. Máj 9:15 29.3.2024 Tip: výhra domácích Košutka D. Máj 9:15 29.3.2024 Tip: výhra hostů Lhota D. Máj 9:15 29.3.2024 Tip: výhra domácích Union Plzeň D. Máj 9:15 29.3.2024 Tip: výhra domácích Plzeň-Letná