6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

Strmilov poprvé v sezoně prohrál, Dačice udeřily dvakrát po pauze

7. O. Nečeda (p.) , 86. L. Nořinský - 6. M. Šimánek , 72. M. Moučka , 83. A. Točík (p.)
18

Fotbalisté Strmilova přišli v rámci 6. kola Okresního přeboru o sérii neporazitelnosti, když na domácím hřišti nestačili na rezervu Dačic 2:3. O branky v prvním poločase se postarali Šimánek a Nečeda. Ve druhém poločasu už dominovali hosté, kteří vedli díky Moučkovi a Točíkovi. Domácí už 86. minutě pouze snížili díky Nořínskému. Dačice díky lepšímu skóre přeskočili Strmilov v tabulce a jsou první.

FK Dačice B
Petr Distel (trenér): Byli jsme lepší po celý zápas, kdyby jsme proměnili tutovky, které jsme si vypracovali, tak jsme mohli hrát v klidu už od druhého poločasu. Domácí hrozili jen z dlouhých autů do pokutového území, myslím že jsme šli za vítězstvím více a tak je naše výhra asi spravedlivá. Nechci a nebudu se vyjadřovat k penaltám proti nám... dokážu ovládnout po zápase emoce, ale pan rozhodčí...jestli je soudný...tak mu nezávidím dnešní spaní, jinak děkuji naším klukům za vzornou bojovnost a za to že nepodlehli místní až úsměvné atmosféře.