Prchlík Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březnice - Radětice 3:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Jistebnice B - HD2D 1:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
St. Hlína - Jarošov 3:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Chlum - Plavsko 2:2 (1:1) 28.10. 11:00 -
Chotoviny B - Větrovy B 3:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Jarošov - St. Hobzí 8:3 (5:1) 21.10. 12:00 -
Radětice - Ml. Vožice B 3:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
S.Ústí B - Met. Tábor C 2:2 (1:0) 14.10. 15:30 -
Chýnov B - Borotín 0:3 (0:1) 08.10. 15:00 -
Řepeč/Opařany - Červ. kůň 4:2 (0:0) 01.10. 16:00 -
Myslkovice - Malšice 1:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Ml. Vožice B - Březnice 0:9 (0:5) 24.09. 15:00 -
Tučapy - Bechyně 4:0 (4:0) 23.09. 17:00 -
Strmilov - Dačice B 2:3 (1:1) 23.09. 13:30 -
Malšice - Radětice 2:1 (0:1) 10.09. 15:00 -
Vlastiboř - Bechyně 3:2 (1:0) 09.09. 17:00 -
Planá n.Luž. B - Sudoměřice 4:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Vlkov - Radětice 0:2 (0:0) 02.09. 15:00 -
Stádlec - Chýnov B 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Vlastiboř - Myslkovice 0:2 (0:0) 26.08. 17:00 -
Jarošov - Třebětice B 3:1 (1:1) 19.08. 13:30 -
Dražice B - Řepeč/Opařany 3:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Rat. Hory - Pojbuky 6:1 (2:0) 20.05. 17:00 -
Radenín/Kozmice - SK Olymp 0:2 (0:2) 14.05. 13:30 -
Tučapy - Radětice 1:0 (0:0) 13.05. 16:00 -
Stádlec - Košice 1:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
FK Makov - Borotín 0:3 (0:1) 06.05. 16:00 -
Řepeč/Opařany - Pojbuky 0:0 (0:0) 30.04. 16:00 -
Ml. Vožice B - Sudoměřice 2:1 (1:1) 29.04. 17:00 -
Bechyně - Březnice 1:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Sudoměřice - Planá n.Luž. B zrušen -
Radětice - Řepeč/Opařany 7:1 (3:1) 09.04. 16:00 -
Rat. Hory - Vlastiboř 2:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
Planá n.Luž. B - Borotín zrušen -
Březnice - Myslkovice 1:5 (1:4) 01.04. 16:00 -
Vlastiboř - Malšice 4:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Pojbuky - Vlastiboř 1:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Lom B - Chotoviny B 6:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Radětice - Pojbuky 5:0 (2:0) 23.10. 15:30 -
FK Makov - HD2D 0:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Chotoviny B - Radenín/Kozmice 1:7 (0:3) 15.10. 15:30 -
Stádlec - Červ. kůň 6:0 (3:0) 09.10. 16:00 -
Rat. Hory - Myslkovice 3:1 (3:0) 08.10. 16:00 -
Mažice - SK Olymp 1:2 (0:0) 02.10. 16:00 -
Březnice - Radětice 2:2 (1:0) 01.10. 16:00 -
Malšice - Myslkovice 0:9 (0:4) 25.09. 14:30 -
Sudoměřice - Ml. Vožice B 2:5 (0:3) 24.09. 16:30 -
Tučapy - Malšice 4:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Myslkovice - Pojbuky 4:1 (2:0) 17.09. 16:30 -
Řepeč/Opařany - Radětice 1:4 (1:2) 04.09. 16:00