4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Béčko Dačic poprvé v sezóně prohrálo, Stará Hlína si připisuje další tři body

22

Fotbalisté dačického béčka prohráli ve 4. kole Okresního přeboru se Starou Hlínou 2:3. Domácí vedli už od první minuty díky Martinu Hladílkovi, o vyrovnání se těsně před koncem poločasu postaral Jan Klimša. Ve druhé půli vrátil domácím vedení Miroslav Benda, jenže jim vedení nevydrželo ani čtyři minuty, když se trefil Martin Březina. Utkání spělo k remíze, ale v 90. minutě přišel pokutový kop, který proměnil Petr Dolejší a zařídil tak svému týmu tři body.