1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

20

Ve Strmilově byl v utkání úvodního kola nového ročníku Okresního přeboru k vidění duel týmů z předních pater tabuky loňské sezóny – Strmilov si to rozdal se Starou Hlínou. Domácí šli do vedení po necelé hodině hry, když skóre otevřel Ondřej Nečeda. Krátce na to udeřil Nečeda podruhé. V 77. minutě snížil hostující Benda. Tři body ale zůstaly ve Strmilově, pojistku přidal v 83. minutě Milan Bártů.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Po posledním kole loňské sezóny jsme čekali bojovné a vyrovnané utkání. Ale realita byla tentokrát jiná. Strmilov byl od první minuty lepším týmem na hřišti. Více kombinovali a byli na míči. Šancí moc nebylo a ty, které byly se zahodily. Do druhého poločasu se nastoupilo se stejným nasazením, a to se vyplatilo. V 59. minutě se Nečeda dostal k odraženému balónu a se štěstím gólmana propálil. Ale v 67. minutě to už bylo jiné zakončení. Lehejček odpálil z vlastní poloviny míč, ten si Nečeda našel a zkušeně gólmana přehodil. Po tomto gólu domácí polevili a ke slovu se začali dostávat hosté. Vytvořili si několik šancí a z jedné z nich se jim podařilo snížit. Strmilov na to však ještě dokázal zareagovat. V 83. minutě zvýšil na konečných 3:1, když po prodlouženém autu Bártů nekompromisně zakončil. Strmilov tak se svými fanoušky oslavil první letošní výhru.

J. Kubíček [-] - O. Nečeda [-] , M. Novák [-] , J. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] , J. Kubíček [-] , D. Sedlák [-] , Z. Popelka [-] , F. Procházka [-] , T. Dohnal [-] , M. Lehejček [-]