3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

První výhra pro rezervu Mladého! Domácí zmrazili Lipí a odlepili se ze dna tabulky

68. J. Vítek (p.) , 76. J. Vítek , 93. D. Ludvík - 51. O. Kaše (p.) , 56. M. Chromý
21

Fotbalisté Lipí v sobotním utkání 3. kola III. třídy podlehli béčku Mladého v poměru 2:3. Hosté šli do vedení v úvodu druhé půle, kdy skóre trefou z penalty otevřel Kaše, vedení navýšil Chromý. Domácí ale dokázali nepříznivý výsledek otočit a v 93. minutě obrat dokonal Dominik Ludvík. Mladé "B" slaví první vítězství v probíhajícím ročníku, díky kterému se odpoutali z posledního místa tabulky.