Andreas Kolář
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Mladé |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Mladé B - Loko ČB B | 6:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Mladé B - Římov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | D.Voda B - Mladé B | 4:6 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Mladé B - Č.Dub C | 3:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 15:00 | Týn B - Mladé B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 17:00 | Mladé B - Dubné | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 17:00 | Mladé B - Nemanice | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Dívčice - Mladé B | 7:3 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 218 (ø 72,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 17:00 | N.Ves - Mladé | 1:2 (0:2) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Mladé - Jankov | 4:5 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 15:30 | Frymburk - Mladé | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 128 (ø 64,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 5 (ø 0,23) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 78 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 189 (ø 63,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 165 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 117 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 103 (ø 20,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 99 (ø 49,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 17 | 1157 (ø 68,05) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 33 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




