Tomáš Linhart
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Mladé |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 13 (ø 2,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 1,16) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Mladé B - Loko ČB B | 6:0 (1:0) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Mladé B - Římov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | D.Voda B - Mladé B | 4:6 (2:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Mladé B - Č.Dub C | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Týn B - Mladé B | 3:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 17:00 | Mladé B - Dubné | 3:1 (0:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | SK Úsilné - Mladé B | 1:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 17:00 | Mladé B - Nemanice | 1:1 (0:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Dívčice - Mladé B | 7:3 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 17:00 | Mladé B - Mokré B | 4:2 (2:0) | 0 | 1 | 1 | 0 | ne | |||
| 25.10. 15:00 | T.Sviny B - Mladé B | 1:3 (0:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Mladé B - N.Hodějovice | 5:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 245 (ø 61,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Č. Krumlov B - Mladé | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Mladé - Jankov | 4:5 (1:2) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Kaplice B - Mladé | 6:2 (3:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 15:30 | Frymburk - Mladé | 2:5 (0:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 7 (ø 2,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 1,33) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 199 (ø 66,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 14 (ø 0,70) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,25) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 156 (ø 52,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 19 | 1157 (ø 60,89) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 19 | 1493 (ø 78,57) | 6 (ø 0,31) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 881 (ø 58,73) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 17 (ø 0,89) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 17 | 1149 (ø 67,58) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 6 | 476 (ø 79,33) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 946 (ø 78,83) | 8 (ø 0,66) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1724 (ø 82,09) | 13 (ø 0,61) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 12 (ø 0,70) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 9 (ø 0,81) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 14 (ø 0,93) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 11 | 703 (ø 63,90) | 5 (ø 0,45) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 12 | 686 (ø 57,16) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 3 | 200 (ø 66,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 201 (ø 67,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




