Daniel Hrádek

2026-2027

TJ Mokré

PoziceÚtočník
Průměrná známka7.7

Kariéra

2014-2015 TJ Mokré

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
10 (ø 10,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Prachatice B - Mokré 2:4 (2:4) 10 80 0 0 0 ne

Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 9 (ø 1,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)
16.08. 15:00 D.Voda B - Mokré B 3:1 (2:1) 0 0 0 0 ne
22.08. 17:00 Mokré B - Č.Dub C 3:4 (1:1) 90 1 0 0 ano
30.08. 15:00 Týn B - Mokré B 7:3 (4:3) 90 2 0 0 ano
05.09. 17:00 Mokré B - Dubné 2:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 17:00 SK Úsilné - Mokré B 1:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Mokré B - Nemanice 5:3 (4:1) 90 2 0 0 ano
26.09. 16:30 Dívčice - Mokré B 11:1 (3:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 16:30 Mokré B - N.Hodějovice 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Mokré B - T.Sviny B 2:2 (0:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 1 10 (ø 10,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 13 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 7 (ø 0,87) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 15 (ø 0,93) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 15 (ø 0,68) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 17 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 17 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,41)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)