Celostátní článek

15.06.2019 12:30 0

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy. S kódem fotbalunas máte navíc na SportFotbal.cz  20 % slevu!

Rozhovor

Pokud by se podařil ten třetí flek dotáhnout, tak bude dokopná o to příjemnější, říká hráč kola Viktor Karafiát

Jihočeský České Budějovice 14.06.2019 22:17 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

14.06.2019 21:57 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

TOP FOTKY TÝDNE: Mistři!

14.06.2019 07:46 0

Závěr sezóny je tady. Někdo je mistrem, jiní dopíjí kalich hořkosti až do dna. Velká vedra sváděla k občerstvování hráčů, ať už vodou nebo pivem! Nechybí ani bolest, emoce či dýmovnice!

HVĚZDY V PRALESE: Varadi táhne Frýdek-Místek do druhé ligy!

13.06.2019 10:58 0

Varadi opět skóroval! Pacanda s Jarolímem zajistili svým týmům výhry. Petr s Urbánkem schytali debakl!

Známe vítěze cen pro tento týden! Kdo uspěl v tipovačce a kdo se může těšit na poukaz na nákup za to, že zaslal obsah prostřednictvím registrované sekce?

12.06.2019 10:14 0

Poprvé odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům! Zapojte se i vy a hrajte o vouchery do prodejny Sportfotbal.cz. Samozřejmě nezapomínáme ani na vyhlášení nejlepších tipérů - tentokrát vítěze první a druhé ceny rozsoudila jediná minuta, která dělila odeslání jejich bezchybných tiketů!

NEJ VÍKENDU: Stovky diváků na zápase okresního přeboru a stíhací jízda ze stavu 0:7 po půlhodině hry

11.06.2019 11:12 0

Ohlédli jsme za uplynulým fotbalovým víkendem a našli opět to nejzajímavější! To nej z amatérského fotbalu České republiky - kdo dal nejvíce gólů, jaký byl tentokrát největší debakl a kde měly zápasy nejdivočejší průběh?

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

10.06.2019 10:18 0

Ideální sestava 25. kola má již svou podobu, znovu došlo k několika premiérovým nominacím, stejně tak se v sestavě nachází známá jména. Hlasovat o Hráči kola můžete do středeční dvanácté hodiny.

Reportáž

Lišov ovládl dohrávku s Novými Hrady, nasázel jim pět branek

Štěpánovice – Dohrávka 25. kola mezi lišovským béčkem a Novými Hrady se trošku překvapivě stala jasnou kořistí domácích. Hostující fotbalisté šli sice hned v osmé minutě do vedení, domácí ale pěti góly zápas otočili a přesvědčivě vyhráli 5:2.

Reportáž

Týn rozstřílel Vrábče

Týn nad Vltavou - Olympie si v posledním domácím zápase užila pořádnou střelnici. Do vedení šla velice brzy a do přestávky svítilo na tabuly skóre 6:1. Domácí nepolevili ani ve druhém poločase a slavili hladkou výhru 9:2. A jelikož Hrdějovice s Kameňákem remizovali, tak se týnská rezerva zachránila ve třetí třídě.

Reportáž

Kameňák doma remizoval s Hrdějovicemi 1:1

Úvodní poločas zápasu 25. kola III. třídy mezi rezervou Kamenného Újezdu a Hrdějovicemi byl ve znamení dominance domácího výběru, který si vypracoval hned několik vážnějších příležitostí. Jako první se ovšem až před změnou stran prosadil hostující Hůda, vedení Hrdějovic v zápase trvalo do 70. minuty, než na druhé straně vyrovnal Černý. Další branky už nepadly a zápas skončil remízou 1:1.

Reportáž

Včelná podruhé na jaře vyhrála. pětigólovou výhru nad Mokrým řídil hattrickem Michal Novák

Hodně útočně laděný fotbal měli možnost vidět diváci na Včelné. A k radosti fanoušků to byli právě domácí, kdo určoval tempo hry. Výsledkem je překvapivě hladké vítězství dvanácté Včelné nad Mokrým 5:3. V utkání se třemi góly blýskl útočník Michal Novák.

Reportáž

Neskutečný obrat Černého Dubu v Mladém

Fotbalisté Mladého ve svém posledním domácím zápase této sezóny přivítali celek Černého Dubu. Skvělý duel přinesl pět branek a zejména skvělý obrat hostujícího Slovanu, který po brankách Schneidera a Švercla v rozmezí dvaceti minut dokráčel k zisku nesmírně cenného vítězství za tři body.

Reportáž

Důležitý souboj Dívčic a Lipí nabídl pohledný útočný fotbal s množstvím šancí. V první půli se nejprve domácím podařilo rychle jít do vedení, ale hosté se nevzdali a dokázali vyrovnat. Těsně před koncem poločasu se krásně trefil z přímého kopu Šíma. Ve druhé půli se dostali ke slovu více také hosté, nicméně na domácí defenzivu nic nevymysleli. Dívčice tak porazily Lipí 3:2 a udělaly poslední krok k záchraně.

Reportáž

Jistě postupující Borek v předposledním kole III. třídy hostil Chrášťany a potvrdil vynikající domácí formu. Díky gólům Tasyho, Koloucha a Eliáše si ve druhém poločase dokráčel k pohodlnému vítězství. Za hostující tým korigoval Petr Kremsa.

NOVINKA: Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

09.06.2019 08:29 0

Rozhovor

Myslím si, že jsme parádně namixovaná parta, co se věku a typů osobností týče, říká hráč kola Jan Žemlička

Jihočeský České Budějovice 08.06.2019 14:28 0

Zlomil Lafatovi nohu. Teď si vyslechl trest - rok si nezahraje fotbal!

07.06.2019 10:00 1

Obránce Hluboké nad Vltavou Karel Jonáš na polovině hřiště tvrdě fauloval unikajícího Davida Lafatu. Ten skončil se zlomenou nohou. Rozhodčí neudělil za zákrok ani žlutou kartu. Teď ale disciplinárka Jihočeského krajského fotbalového svazu vynesla svůj verdikt. A trest pro faulujícího je skutečně velký - hráč nemůže nastoupit do zápasu po dobu jednoho roku.

TOP FOTKY TÝDNE: A co já?

07.06.2019 07:41 0

O uplynulém došlo na polibky, ať už od sudího pro sličnou paní rozhodčí nebo od brankáře pro jeho šťastný míč! Dalšího sudího zápas tolik vtáhl, že skončil ve hřišti! Hráči těžce nesli velké horko a končili v zajímavých polohách. Pobaví i oslava Abdoulazize Gueye z Jindřichova Hradce!