Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Celostátní článek

SportFotbal SESTAVA ROKU - Známe trojici výherců!

20.08.2019 20:24 0

V anketě SportFotbal SESTAVA ROKU, ve které se na webu fotbalunas.cz hlasovalo v jednotlivých soutěžích pro ty nejlepší hráče roku jsme uveřejnili hvězdnou sestavu roku - složenou z hráčů, kteří vyhráli ve své soutěži a nasbírali nejvíce hlasů ze všech fotbalistů ČR. Na trojici kterých hráčů se usmálo štěstí a vyhráli ceny od partnera ankety?

Rozdáváme ceny! Dařilo se tipérům v ČFL, odměněna je i dvojice aktivních uživatelů fotbalunas.cz!

20.08.2019 16:16 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům!

Roman Dobeš - čtvrtý hráč České republiky, který zaznamenal branku ve všech soutěžích!

20.08.2019 10:15 0

V dresu Sokolu Veselá se o minulém víkendu trefil jak za áčko v I.B třídě, tak za béčko ve IV. třídě. Jednačtyřicetiletému Romanu Dobešovi se tím podařilo dosáhnout neskutečné mety - vstřelil mistrovský gól v České republice v dospělém fotbalu na všech úrovních od I.ligy až po IV. třídu! Přečtěte si rozhovor s fotbalovým nadšencem, který sbíral prvoligové starty v dresu Zlína či Bohemians a stal se i gruzínským mistrem s Dinamo Tbilisi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

20.08.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Mládská rezerva po gólové smršti ve druhém poločase zdolala Kamenný Újezd

První zápas nové sezony mají za sebou i týmy Mladého a Kamenného Újezdu. Fanoušci v Mladém se rozhodně nenudili, protože viděli hned šest gólů a výhru 4:2. Domácí fotbalisté stříleli branky hlavně ve druhé půli a hosté na to nedokázali zareagovat. Dvě branky ke konci poločasu už na zisk bodů nemělo vliv.

Reportáž

Nováček soutěže Čtyři Dvory ztratil doma s Horní Stropnicí

Souboj béčka Čtyráku se sestoupivší Stropnicí přinesl v Českých Budějovicích fanouškům zajímavou podívanou. Domácí měli nakročeno k zisku alespoň bodu, po proměněné penaltě Holeje minutu před koncem, ale podlehli výsledkem 2:3. Hosté si tak připisují první tři body.

Reportáž

Štěpánovice rozhodly o výhře nad Chrášťany až ve druhém poločase

Úspěšný vstup do nového ročníku III. třídy prožili fotbalisté lišovského rezervního týmu. Ti na domácím hřišti přivítali Chrášťany, které minulou sezonu skončily na pěkném šestém místě. Ve Štěpánovicích ale žádné body nezískaly, domácí tým se dvakrát prosadil v průběhu druhého poločasu.

Reportáž

Mokré porazilo Vrábče, rozhodlo se až ve druhé půli

Zatímco první poločas moc šancí nenabídl a do kabin se šlo za remízového stavu, ve druhém poločase se diváci dočkali dalších dvou gólů. Domácí byli aktivnější a po zásluze šli do vedení. Další šance sice nevyužívali a už to vypadalo, že těsné vedení udrží až do konce. Díky pokutovému kopu dvanáct minut před koncem získali potřebný klid a berou tři body.

SportFotbal SESTAVA ROKU - Jak vypadá nejúspěšnější jedenáctka České republiky minulé sezóny?

19.08.2019 15:57 0

Fotbalový ročník 2019/20 se v mnoha soutěžích již rozběhl, ve zbylých začíná o nejbližších víkendech. Je tak nejvyšší čas vyhodnotit anketu SportFotbal SESTAVA ROKU, ve které se na webu fotbalunas.cz hlasovalo v jednotlivých soutěžích pro ty nejlepší hráče roku. A my nyní uveřejňujeme hvězdnou sestavu roku - složenou z hráčů, kteří vyhráli ve své soutěži a nasbírali nejvíce hlasů ze všech fotbalistů ČR!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

19.08.2019 15:23 0

S novým ročníkem a prvním kolem přichází i velmi oblíbená sestava kola. A co máte v případě, že je v sestavě Váš favorit? Hlasovat!

Reportáž

Týnská rezerva přestřílela Černý Dub

Příznivci Olympie sledovali v souboji s Černým Dubem pohlednou osmigólovou podívanou. Domácí se velice brzy dostali do vedení, ale hosté dokázali do poločasu snížit. Týnská rezerva předvedla kvalitní výkon zejména po přestávce, kdy přidala další tři branky. Po vítězství 5:3 si připsala první body.

Reportáž

Hattrick Wegenkittla na tři body nestačil, Hodějovice a Lipí berou bod

K prvnímu soutěžnímu utkání nové sezóny vyrazili hostující hráči na půdu Nových Hodějovic, které postoupily z IV. třídy. Trenérovi Pavlu Kočerovi chybělo 5 hráčů, přesto se však Lipíčko díky novým posilám sešlo v hojném počtu.

Reportáž

Dubenec - Domácí TJ Mír Dívčice ve 2. kole III. třídy přejely hostující Včelnou vysoko 9:1. Už po poločase to bylo 4:1, ale domácí se nezastavili a přidali dalších pět tref. Čtyři branky zaznamenal záložník Vladimír Valenta, dvě branky vstřelila také nová posila Dívčic Michal Ježek.

TOP FOTKY TÝDNE: Pelta

15.08.2019 13:09 0

Prim v nejlepších snímcích uplynulého týdne hraje návštěva jabloneckého bosse Miroslava Pelty na zápase béčka jeho klubu! Najdete i žíznivého důchodce, lavičku v dobré náladě či kombajn těsně vedle hřiště. Dostalo se i na fanoušky či sudího v montérkách!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

13.08.2019 16:43 0

FOTOSERIÁL: Ultra Week

13.08.2019 10:06 0

K předním českým groundhopperům patří Martin Stránský, který působí pod značkou Ultra Week. Víkend co víkend vyráží do různých koutů republiky, aby zhlédl zápas na dosud nanavštíveném fotbalovém hřišti. Koukněte na jeho fotky z jarních bojů!

NOVINKA: Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

11.08.2019 17:43 0

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy.

FOTOSERIÁL: Gólová radost

08.08.2019 08:26 0

Góóóól! Výhra! Titul! Vyberte si! Přinášíme vám další díl fotoseriálu, tentokrát zaměřený na radostné okamžiky.

FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

06.08.2019 12:14 0

Obejdeme se i bez obrovských ochozů, do kterých se vejdou tisíce lidí. Nám stačí jediné, kulatý nesmysl a dvě soupeřící party hráčů. Když vysvitne slunko, tak je to u fotbalového pažitu zkrátka jedna velká pohoda.

FOTOSERIÁL: Kapitánské céčko

05.08.2019 08:55 0

Každá loď má svého kapitána, který vede svůj tým do zápasu! Ten se často mění v bojovníka, řečníka či vyjednavače.