Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Celostátní článek

Blíží se konec měsíční soutěže s tipovačkou. Tipujte na fotbalunas.cz i vy!

25.05.2022 11:03 0

Už jste poslali své tipy na zápasy dalšího kola? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Již tradičně můžete také tipovat výsledky každého kola každé soutěže v České republice. Nyní jsou pro aktivní uživatele fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz!

NEJ VÍKENDU: Deset gólů jednoho střelce při výhře 11:3? Tak to klobouk dolů!

25.05.2022 09:54 0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

V Poháru mládeže FAČR kategorie U12 uspěla Zbrojovka Brno!

24.05.2022 13:41 0

Zatím velice pestrý přehled vítězů jednotlivých kategorií nabízí letošní ročník Poháru mládeže FAČR PLANEO CUPU. Na prvních třech turnajích postupně brali prvenství mladí fotbalisté Slavie, Sparty a Slovanu Liberec. Čtvrté finále v Táboře přineslo v kategorii U12 první triumf Zbrojovce Brno před Spartou a týmem Football Talent Academy. Těšit se může i domácí FC MAS Táborsko, které obsadilo 6. místo.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

24.05.2022 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Rezerva Lišova zaskočila rozjeté Lipí, vítěznou branku zaznamenal Faktor

Ačkoliv se Lišov "B" nachází ve spodní polovině tabulky, tak ve 22. kole III. třídy pozlobil třetí Lipí a zvítězil 2:0. Přitom hostující celek měl k dispozici téměř všechny své hráče. Jenomže domácí na svém menším hřišti dokázali porazit i první Včelnou a tak díky brankám Faktora a Kandla dokráčeli k překvapivému vítězství.

Reportáž

Týn nad Vltavou porazil Čtyři Dvory a je šestý

Fotbalisté Týna porazili v nedělním zápase jednoznačně 3:1 rezervu Čtyř Dvorů, která je až na dvanáctém místě tabulky. Domácí poslal do vedení už ve 2. minutě Brom, na něhož krátce před koncem poločasu navázal Maitak. Ve druhé půli navyšoval vedení Ponec. Za hosty jen snižoval v 73. minutě Zvánovec.

Reportáž

Kamenná zničila pěti góly Kameňák a slaví šestnáctou výhru v sezóně

Čtrnáct dní. Tak dlouho čekali fotbalisté Kamenné na výhru. Ve 22. kole se opět dočkali, na domácím hřišti rozstříleli rezervu Kamenného Újezdu 5:0. Kamenná díky zaváhání Lipí v Lišově odskočila svému pronásledovateli o tři body.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

23.05.2022 23:18 0

Ve 22. kole byla vybrána ideální sestava a vy máte možnost rozhodnout o nejlepším hráči. Pokud jste někoho viděli na hřišti a líbil se vám, nebo jste fanouškem, tak neváhejte a hlasujte pro něho. Hlasování bude ukončeno ve středu ve 12:00 hod a poté bude s nejlepším hráčem rozhovor na našich stránkách. Váš hlas může právě rozhodnout o nejlepším hráči kola!

Další atak na sudího? Na chodbě mě poslal pěstí k zemi, popisuje rozhodčí

23.05.2022 13:06 0

Skandálem skončilo nedělní utkání 1.B třídy sk. D Moravskoslezského kraje v Mořkově, kde domácí se utkali s Fryčovicemi. Za stavu 1:1 nařídil rozhodčí Kubáček diskutabilní pokutový kop pro hosty, kteří v 92. minutě ale pokutový kop neproměnili! Po závěrečném hvizdu se na hřišti strhla mela a vše vygradovalo v útrobách stadionu, kde domácí předseda dle všeho inzultoval hlavního rozhodčího.

Reportáž

Horní Stropnice bodovala potřetí v řadě, předposlední Chrášťany porazila rozdílem třídy

Fotbalisté Horní Stropnice potvrdili v utkání 22. kola III. třídy vzestupnou formu a porazili na domácím hřišti 3:0 trápící se Chrášťany. Pod tříbodový triumf se postupně gólově podepsali Němec, Haňur a Staněk. Stropnice natáhla sérii bez porážky už na tři zápasy a ztrácí na předposlední Chrášťany jediný bod.

Reportáž

Dívčice doma nestačily na první Včelnou

Fotbalisté Dívčic ve 22. kole III. třídy doma podlehli první Včelné 1:2. O osudu zápasu se rozhodlo až ve druhém poločase. Po první půli hosté vedli díky Gruberovi, ve druhém poločase Semrád proměnil penaltu. Jenže hosté ani ne minutu poté strhli vedení na svou stranu a přesto, že Dívčice měli spoustu šancí, vyrovnávací branku se jim vstřelit nepodařilo.

Rozhovor

Chci se fotbalem především bavit, říká hráč kola Adam Cihlář

Jihočeský České Budějovice 21.05.2022 10:29 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Tipovačka na další kolo už je otevřena. Trefíte výsledky bez jediného zaváhání?

18.05.2022 10:17 2

HVĚZDY V PRALESE: Petr Švancara už je nejlepším střelcem soutěže

17.05.2022 16:53 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

NEJ VÍKENDU: V sezóně se do sobotního zápasu netrefil, teď skóroval rovnou osmkrát!

17.05.2022 13:45 0

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

17.05.2022 00:30 0

16.05.2022 23:15 0

Máme za sebou další kolo. Které opět přineslo dramatické, zajímavé i méně záživné zápasy a zároveň i radosti a velké momenty. Znovu byly k vidění skvělé výkony hráčů a my jsme pro vás vybrali ty, kteří podle nás zazářili nejvíce. Některé už z našich sestav znáte a někteří jsou nominováni poprvé, tak doufáme, že si svého favorita najdete a budete pro něj hlasovat.

Reportáž

Týn v dramatické přestřelce uhájil vítězství v Mokrém

Fotbalisté Mokrého podlehli doma Týnu 2:4. Po prvním poločase hosté vedli 2:0, díky Lukešovi a Mezerovi. Domácí ve druhém dějství utkání zdramatizovali, ale hosté z Týna už si vítězství vzít nenechali a v poslední minutě přidal pojistku opět Jan Mezera.