Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Rozhovor

Naše béčko je hodně založeno na mladých hráčích, a podařilo se nám vytvořit skvělou partu, říká hráč kola Martin Hondlík

Jihočeský České Budějovice 23.09.2018 10:01 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

“Damková” v jiném balení. Polská sudí uchvátí krásou i vzděláním!

21.09.2018 10:33 0

Okouzlující Polka Karolina Bojar imponuje nejen svým vzhledem, ale i tím, že se dokonale vyzná ve fotbalových pravidlech. Navíc studuje práva a je výbornou atletkou!

Reportáž

Týn byl bez šance, Mokré svého soupeře rozstřílelo vysoko 8:1

Mokré – Domácí fotbalisté přivítali ve středeční dohrávce na svém hřišti týnskou rezervu. Brzy se Mokré dostalo do vedení a ve druhém poločase dali ještě čtyři branky, čímž hostující fotbalisty odrovnali. Čtyřmi góly se pod druhou výhru Mokrého v sezóně podepsal útočník Daniel Hrádek.

NEJ VÍKENDU: To je paráda! V Lanžhotě přišlo na divizi 650 diváků!

19.09.2018 07:38 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Jediný tipér trefil osm zápasů a bere první místo! Už nyní můžete tipovat výsledky dalšího kola!

19.09.2018 06:28 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

18.09.2018 00:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

17.09.2018 22:53 0

Přinášíme sestavu ze šestého odehraného kola, které přineslo překvapivé výsledky a nečekané výkony mnohých hráčů. Doufáme, že si mezi těmi které jsme pro vás vybrali, najdete svého hráče kola, kterého podpoříte.

Reportáž

Bitva o čelo tabulky skončila smírně, Týn remizoval se Včelnou 1:1

Po dvou týdnech čekal hráče týnského B-týmu znovu mistrovský zápas. Odložené utkání v Mokrém se hraje tuto středu, o víkendu se tým trenéra Jiřího Kličky postavil Včelné, která svou bilancí tří vítězství ve čtyřech zápasech budila respekt. Navíc už tak nepočetný kádr týnské rezervy ještě prořídl, když David Maruška byl na dovolené a na marodku ke Švíkovi v týdnu přibyl Lukáš Ponec.

Reportáž

Gólové hody ve Štěpánovicích! Lišovské béčko nasázelo Kameňáku osm branek

Štěpánovice – Fotbalisté Lišova "B" na svém domovském stánku zničili osmi zásahy rezervu Kamenného Újezdu a odčinili tak vysokou porážku z Včelné. Hosté přijeli značně oslabeni a na jejich výkonu to bylo znát. Zajímavostí je, že obě mužstva Kamenného Újezdu prohrála stejným výsledkem a to 8:0.

Reportáž

Borek podruhé prohrál, ve Vrábči nezvládl druhý poločas

Vrábče - Borek podruhé ztratil body a opět na venkovním hřišti. První poločas ještě skončil nerozhodným výsledkem. Domácí však ve druhém poločase přidali ještě jednu branku a slaví velice cenné vítězství proti hlavnímu aspirantovy na postup. Obě branky zařídíl útočník David Starý.

Reportáž

Hrdějovice uštědřily Černému Dubu lekci z produktivity

Homole – Šesté kolo III. třídy proti sobě svedlo dva budějovické celky. Domácí Černý Dub s ambicemi na přední příčky proti záložnímu týmu Hrdějovic. Domácí začali utkání aktivně se snahou připsat si další tři body do tabulky, hosté ale dali domácím lekci z produktivity a odvážejí si domů tři body.

Reportáž

Mokré promarnilo v utkání s Novými Hrady dvoubrankové vedení, body se nakonec dělily

Nové Hrady – Zápas mezi Novými Hrady a Mokrým naservíroval přítomným divákům hned šest branek. Mokré šlo po zásahu Hrádka a Balíka do vedení, domácí však potrestali průchozí defenzívu soupeře a do poločasu snížili. Hosté pět minut před koncem ještě vedli, domácí však v závěru dokázali srovnat, a tak nakonec utkání vítěze nepoznalo.

Reportáž

Chrášťany – V 6. kole III. třídy přijelo do Chrášťan bojovat o body Lipí, jež bylo favoritem duelu. Do vedení se dostaly v 60. minutě domácí zásluhou Drozda, ale hosté čtyři minuty před koncem vyrovnali díky Holinkovi. Šance přicházely, ale oba brankáři ukázali svá umění a týmy se tak rozešly za smírného stavu 1:1.

Reportáž

Dívčice porazily díky skvělé druhé půli Mladé

Mladé - Dívčice se mohly v případě výhry opět dostat do předních pater tabulky, zato mládská rezerva už potřebovalo nutně bodovat. Domácí se nacházejí až na dvanáctém místě se zatím jedinou výhrou. Té se však domácí fanoušci nedočkali. Dívčice dokázali Mladé vynulovat a Lexovi několikrát pomohla branková konstrukce. Za hosty se trefili Semrád a Tvrzický, Dívčice tak zvítězily 2:0.

Bylo rozlosováno další kolo Mol Cupu. Podívejte se, kdo se může těšit na zvučné soupeře!

14.09.2018 14:57 0

Do Polné zavítá Sparta Praha, Vltavín přivítá Teplice, Slavičín čeká Zlín a mistrovská Plzeň míří do Vyškova! V dalších zápasech 3. kola Mol Cupu se utkají prvoligové celky s druholigovými.

NEJ VÍKENDU: Devět branek za utkání? Adam Trejbal je střeleckou kometou uplynulého víkendu!

12.09.2018 08:32 0

Divizní tipéři znovu na výsluní! Už nyní můžete tipovat výsledky dalšího kola!

12.09.2018 07:06 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

11.09.2018 00:30 0

Amatérský fotbal skomírá. Za pět let zmizela čtvrtina klubů z nejnižší třídy

08.09.2018 08:13 0

Kde nemají fotbal, tam chcípl pes, říká se. Jenže fotbal na vesnicích zažívá těžké časy. Týmy se potýkají s nedostatkem hráčů a dalšími potížemi a výsledkem je kolikrát to nejhorší možné vyústění - úplný zánik klubu. Jak z toho ven a zachránit fotbal na té nejnižší úrovni soutěží, který leckdy stmeluje malou obec?