2.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Chrášťany osmi góly deklasovaly rezervu Kameňáku a mají druhou výhru

10. T. Kalina , 33. R. Drozd , 44. J. Klička , 48. J. Klička , 57. M. Al-Aita , 71. R. Drozd , 74. M. Al-Aita , 80. M. Al-Aita - 25. P. Soukup
16

Fotbalisté Chrášťan smetli ve druhém kole doma Kamenný Újezd "B" 8:1 a podruhé v sezoně zvítězili. První poločas sice ještě nebyl plně v režii domácích. Ve druhé půli ale domácí skóre drtivě navýšili. Hattrick zaznamenal Martin Al-Aita, Jiří Klička a Roman Drozd se trefili dvakrát.

TJ Sokol Chrášťany
Facebook: Kromě úvodních deseti minut, kdy jsme se trochu hledali, jsme odehráli dobrý zápas, soupeře jasně přehráli a po pěkných akcích se prosadili i gólově. Po zranění nastoupil opět v útoku Roman Drozd a spolu s Jirkou Kličkou patřil k nejlepším hráčům.

J. Vomáčka [-] - P. Mach [-] , J. Král [-] , M. Drozd [-] - D. Pokorný [-] , F. Vaníček [-] , L. Dlouhý [-] - T. Kalina [-] , R. Drozd [-] , M. Al-Aita [-] , J. Klička [-]

TJ Sokol Kamenný Újezd B
L. Prokeš [-] - V. Šimek [-] , M. Bondarenko [-] , J. Šimek [-] , P. Soukup [-] , M. Sadloň [-] , J. Hain [-] , R. Soukup [-] , Y. Zakharchuk [-] , P. Kuryliuk [-] , P. Kuryliuk [-]

ŽK: 25. P. Soukup , 65. P. Kuryliuk .
Hráči zápasu: M. Al-Aita , R. Drozd , J. Klička .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - MACH Václav (N), ČERVONYJ Jakub (N).